Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Çizgi varsa bence biraz ümitlenmelisin, yoksa hiç çıkmazdı...

arkasından ikinciyi yaptım bikaç saat sonra koca bi tek çizgi ya hatırlıyorum nekadar uzuulmüştun ya resmen kaybettiğin bişeye yeniden kavuştun bu üzüntune sebep dış gebelil diyen doktor su an herşey yolundamı

geç döllenme olabilir tatlım o yüzden sabah ilk idrarla tekrarla inş bebişin seninledir

ay ofluya yazdımı duşundum kusura bakma cnm inşalla dediğin gibidir artık yarın belli olur sanırım kan testinde

bende öyle her gittiğimde bakıyorum bişey var mı diye...
boşver şu doktorları yaa...
işleri güçleri moral bozmak

aynn katılıyorum tatlım valla şu saatten sonra tırt yani hiç takmıyorum ay sen keseyi gördün dmi balım yaa ne güzel bide ben görsem nasıl sevinecem yaaa....

olur tatlım sabah aç karnına iç çocuğun tutunması için gerekli bişey

Ofluu kaçıncı haftada gördün keseyi, yada değer kaça ulaştığında...

ay ofluya yazdımı duşundum kusura bakma cnm inşalla dediğin gibidir artık yarın belli olur sanırım kan testinde

canım cuma tekrar gidicem bakalım :)
hayırlısı olur...
eğer bi sorun çıkmazsa o doktora gidicem göstericem....

değer kaçlardaydı bilmiyorum canım en azından değer 700 800 vardır..
vajinalda erkenden görünüyo zaten...

Bendemi vajinal yaptırsam napsam, ama çok çekiniyorum (
Üstten görünmesi için kaç olması gerekir değerin, doktor 5000 civarı dedi ama süre çok uzun geldi bana...

hiç takma tatlım yaa konsantreni bebeğine ver ben öle yapıyorum allahın dediği olur daha bişe belli olmadan nerden biliyolar hemen herşeyi ne saçma iş yaa oflununda boşuna moralini alt üst ettiler kız perişan oldu sevinemedi bile hamileliğine o yüzden hiç takmayacan allahın dediği olur her zaman

Üstten görünmesi için kaç olması gerekir değerin, doktor 5000 civarı dedi ama süre çok uzun geldi bana...

5000 bebişi görmek içindir ya 1500 ü gören keseyi de gördü bu topikte

en erken 1000 1500 ken görünüyomuş...
2000 lere kadar da görünmeyen var...
5000 çok uzun doktorunu sevmedim değiştir bence :)

Kesinlikle haklısın canım, ama hergün telefonda bebek nasıl diyorlar, Allah muhafaza bebeğime bişey olursa çok zor olacak herkese açıklamak (
Benim alışmamda zor olacaktır tabi, Rabbim sen koru bebeklerimizi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…