Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım cuma tekrar gidicem bakalım :)
hayırlısı olur...
eğer bi sorun çıkmazsa o doktora gidicem göstericem....

aman sorma mazallah üzüntüden bebeğine bişey olabi,lirdi bende yarın doktora gidicem kan yesti yapıcaktır değilmi hani ben idrarda çıkmadı desemde kana da bakmalı değilmi kandada çıkmazsa ümit varmıki hani 2 ay sonra öğrenenleri bile duydum

5000 bebişi görmek içindir ya 1500 ü gören keseyi de gördü bu topikte

en erken 1000 1500 ken görünüyomuş...
2000 lere kadar da görünmeyen var...
5000 çok uzun doktorunu sevmedim değiştir bence :)

Karar verdim doktoru değiştiricem, güya bayan ve eşimin arkadaşının eşi olduğu için tercih etmiştim ama fos çıktı.
Yarın değerlere göre doktorla konuşucam, gerekirse ben ona bilgi veririm, bişiler öğrensin :)

aman sorma mazallah üzüntüden bebeğine bişey olabi,lirdi bende yarın doktora gidicem kan yesti yapıcaktır değilmi hani ben idrarda çıkmadı desemde kana da bakmalı değilmi kandada çıkmazsa ümit varmıki hani 2 ay sonra öğrenenleri bile duydum

döllenme 10 günden daha kısa bi sürede olmussa çıkmaz cnm kanda bana doktorum öle dedi bnmki çıkmamıştı çünkü

mesela vajinal baktırmayın diyolar kimi doktorlar ama benm bebiş vajinalde gösterdi kendini yoksa bi sonraki haftaya gidecektm
benm değerlerimi söylediğimde kimisi çok iyi dedi kimisi bence umudu kes dedi ama doktorum artış var mı diye iki gün sonra bi daha yaptr dedi

kızlar ben dün düşük yapmaya başladım kimyasal gebelık gecırıyorum şuan ağrım sancım cok fazla dınlenmeye calısıyorum beta henuz sıfırlanmamış daha cok sarsacaga benzıyor benı toparlanmaya calısıyorum

kızlar ben dün düşük yapmaya başladım kimyasal gebelık gecırıyorum şuan ağrım sancım cok fazla dınlenmeye calısıyorum beta henuz sıfırlanmamış daha cok sarsacaga benzıyor benı toparlanmaya calısıyorum

Rabbim yardımcın olsun canım.
Çok geçmiş olsun...

Rabbim yardımcın olsun canım.
Çok geçmiş olsun...

offf bebeğimmm yaaa güzel haberlerle gelirsin die bekledim ama:KK43::KK43: neyse sana bişe olmasın cnm olsun en azından hamiş kalabiliyosun bi dahaki aya gelir sağlıkşla bebişşin inş üzülme tamam mı

mesela vajinal baktırmayın diyolar kimi doktorlar ama benm bebiş vajinalde gösterdi kendini yoksa bi sonraki haftaya gidecektm
benm değerlerimi söylediğimde kimisi çok iyi dedi kimisi bence umudu kes dedi ama doktorum artış var mı diye iki gün sonra bi daha yaptr dedi

ne kadarlık senin cnm artı beta değerlerine takılma ne kadar takılırsan o kadar moralin bozulur ben bi ilk gün ölçtürdüm başka da ölçtürmedim düştüğünü öğrendiğimizde zaten iş işten geçmiş oluyo nie erkenden öğrenip üzülecemki en azından haberim olmaz tutunursa zaten tutunur bi sorun olmaz yani çok takılma değerlere bence tatlım

canım çok geçmiş olsun....
ALLAH YARDIMCIN OLSUN...
:nazar::nazar:
dinlen bol bol yorma kendini olur mu

geçmiş olsun angel hayırlısı hakkımızda canım kimyasal gebelik nasıl oluyor anlatırmısın

geçmiş olsun angel hayırlısı hakkımızda canım kimyasal gebelik nasıl oluyor anlatırmısın

tatlım kimyasal gebelik şu oluyo hani gidiyoruzya kan testi yaptırmaya eğer değerlerin düşükse ve her gün 1 kat artmıyosa bu yakında kanama ile bebeğini düşüreceğinin belirtisi oluyo yani bebek tutunamıyo ve düşüyo bölece beta sıfırlanıyo umarım anlatabilmi,şimdir

kızlar teşekkür ederim aman ne olur ıcınızde en ufacık bır hamılelık suphesı varsa sakın ılac kullanmayın hatırlarsanız ben adetıme bır hafta kala kan testı yaptırmıstımda negatıfı gorunce diş doktoruna gıtmıştım ılac ve antıbıyotık kullanmıstım ıste onlar malesef dollenen yumurtanın rahıme ulasmasını engellemıs tıpta bozulmus gebelık dıyolar saglıksız embrıyo doktor boyle anlatınca bıraz ferahladım morfın aldıgım ıcın benıde zehırlermıs eger bebek o anda tutunmuşsa verılmış sadakam varmış eşim cok uzulmustu doktor detaylarıyla anlatınca bana sen lazımsın zaten cocugumuz var ıstemem ben artık başka cocuk deyıp kestırıp attı bakalım bundan sonra fıkırlerl degısırmı ama yorucu bır surec kızlar ılac aldıgım ıcın bayagı zorluyor benl ıdara edıcem artık

Kesinlikle haklısın canım, ama hergün telefonda bebek nasıl diyorlar, Allah muhafaza bebeğime bişey olursa çok zor olacak herkese açıklamak :KK43:(
Benim alışmamda zor olacaktır tabi, Rabbim sen koru bebeklerimizi...

tatlım çok ii anlaıyorum seni benid hergün annemler arıyo eşim titriyo üstüme hele annem sabırsızlıkla bekliyo bişey olursa nasıl üzülürüm mahvolurum diyo bide ben tek çocuğum başka kardeşim falan yok annem çok hasret o yüzden rabbim korusun bebişlerimizi

tatlım çok ii anlaıyorum seni benid hergün annemler arıyo eşim titriyo üstüme hele annem sabırsızlıkla bekliyo bişey olursa nasıl üzülürüm mahvolurum diyo bide ben tek çocuğum başka kardeşim falan yok annem çok hasret o yüzden rabbim korusun bebişlerimizi

Evet bizimde ilk bebeğimiz.
Eşim veteriner ve yaptıkları bir aşı var, oda bulaştımı kısırlık yapabiliyormuş, o nedenle bebeği duyunca çok sevinmişti.
Allah muhafaza yine aynı şey olursa yine aynı sıkıntılar olacak.
Rabbim sen koru...

ne kadarlık senin cnm artı beta değerlerine takılma ne kadar takılırsan o kadar moralin bozulur ben bi ilk gün ölçtürdüm başka da ölçtürmedim düştüğünü öğrendiğimizde zaten iş işten geçmiş oluyo nie erkenden öğrenip üzülecemki en azından haberim olmaz tutunursa zaten tutunur bi sorun olmaz yani çok takılma değerlere bence tatlım
8. haftaya gircez inş tatlım ilk öğrendiğimde yaşadıklarımı söyledim

X