Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

geçmiş olsun tatlı anne taze meye ye yiyemiyorsan suyunu sık iç dikkat et kendine
hamilelik bünyeyi zayıflatıyor iyi bak kendine

sağol canım dikkat ediyorum
bol bol meyve süt tüketiyorum...
değerlerin çok iyi 2 günde 1 gitmene gerek yok.... 1 hafta sonra git keseni gör...

Geçmiş olsun canım, çoook dikkat et kendine

Sağolasın canım tavsiyelerin için mutlaka uyguluycam (inşallah)

arkadaşlar ben 7 kasımda en son adet olmuştum 24 günde bir adet olurum..29unda hamile olduğumu öğrendim ve şimdilik herşey yolunda galiba.:)))bir sıkıntım yok 2.doktor kontrolüm ayın 12sinde keseyi görücez inşallah.ben kaç haftalık hamile oluyorum yaa hesap işim doğrumu sizce 4+2 diye düşünüyorum ama...

Son düzenleme:
geçmiş olsun tatlı anne taze meye ye yiyemiyorsan suyunu sık iç dikkat et kendine
hamilelik bünyeyi zayıflatıyor iyi bak kendine

sorma canım ya 2 gündür yüzüm sapsarı oldu valla...
ateşim 39lardaydı...
yemek yemesemde yoğurt meyve tükettim işte...
hastalık zor hamilelikte ne ilaç ne bişey ya..
ALLAH YARDIM ETSİN HAMİLELERE

Valla arkasından çok laf ettim, Allah affetsin artık...

Saol canım benim...

Canım değerler güzel çıkmışta, benim niye herkese göre bu kadar yüksek yaa :26:

sağol cnm bnm tşk ederim şuan rabbime şükürler olsun herşey yolunda sadece ara sıra ağrılarım oluyo ama oda yerleşmeden sanırım ... ye tabi tatlım yemeden olmaz şu dönemler en önemli dönemler bebeğin bol besine ihtiyacı var oluşurken ben ne bulursam yiyom valla brokoliye bile razı geldim sen düşün:)

Canım doktorlar sat tarihine göre hesaplıyolar genelde ama ultrasonla aynı olmuyo sonuçta...
keseyi görmeye gittiğinde doktorun sana söyleyecektir...
umarım her şey yolunda gider

sağol canım dikkat ediyorum
bol bol meyve süt tüketiyorum...
değerlerin çok iyi 2 günde 1 gitmene gerek yok.... 1 hafta sonra git keseni gör...

Ayyy ağzından bal damlıyor... inşallah canım görürüm. Ben çok korkuyorum, 2 tane bebeğimi düşürdüm.
İlki 9,5 haftalık, kesede bebek olmadı.
İkincisi kimyasal oldu... BAT tan 3 gün sonra düştü
İşte bende de korkusu kaldı...

İnaşllah bu sefer görürüm, doalarınızı eksik etmeyin canım arkadaşlarım.
Doktoruma mail attım, bakalım yarın cevap yazar ve tarih söyler bana gitmem için inşallah

ya cnm benim dağlarra taşlarada ben bebeğini kaybettini okumuştum sanki yanlış mı hatırlıyorum ay kafam karıştı cnm

o bende de var canım adet olcak gibi ağrılarım var hala korku var bende nedense... yerleşmeden evet rahim büyüyomuş...
yiyoruz bakalım...
bol bol yeşillik ve balık tüketmek gerekiyor...
kırmızı et de tabiki...

Canım doktorlar sat tarihine göre hesaplıyolar genelde ama ultrasonla aynı olmuyo sonuçta...
keseyi görmeye gittiğinde doktorun sana söyleyecektir...
umarım her şey yolunda gider

inşallah bende öle umuyorum ama ne nedir çözemedim daha..şuan nekadarlı die soruyorlar vallahi bilmiyorum diyorum

ateşim 39lardaydı...
bilmez miyim bende 5. haftamda hasta olmuştum ilaç içememk öldürüyor insanı ama ağrı için parol bide benical in gebeler için olanı varmış çok zor durumda kalırsan dedi doktorum içebilirsin diye

ya cnm benim dağlarra taşlarada ben bebeğini kaybettini okumuştum sanki yanlış mı hatırlıyorum ay kafam karıştı cnm

yok canım gittiğim doktor dış gebelik dedi...
başka özel hastaneye gittim orda vajinal ultrasonla keseyi gördü doktor...
bilmiyorum bakalım ne olacak cuma tekrar gidicem
umarım hayırlısı olur

Valla arkasından çok laf ettim, Allah affetsin artık...

Saol canım benim...

Canım değerler güzel çıkmışta, benim niye herkese göre bu kadar yüksek yaa :26:

Yüksek değil ki normal... bata 2 gün kala 294 çıkmış.
Benim de BAT a 1,5 gün felan kala 288 çıkacak, yarın akşam yaptıracağım...
dün 144 çıkmıştı, yarın 288 olacak. Merak etme herşey yolunda canım

ateşim 39lardaydı...

aminnnnnnn....... bol bol yoğurt süt ve meyve tüket cnm ve haftada bi kere yumurta ve eti ihmal etme ben ceviz kuru üzüm kuru incir kayısı ne bulduysam aldım valla çok önemliymiş bu dönem

inşallah bende öle umuyorum ama ne nedir çözemedim daha..şuan nekadarlı die soruyorlar vallahi bilmiyorum diyorum
soranlara çok yeni dersin sende canım

bilmez miyim bende 5. haftamda hasta olmuştum ilaç içememk öldürüyor insanı ama ağrı için parol bide benical in gebeler için olanı varmış çok zor durumda kalırsan dedi doktorum içebilirsin diye

sorma çok kötüymüş ya...
sağlıklı olup da rahat rahat yaşamak gibisi yok cidden...
eşim bile dakika başı ilaç falan içme sakın diyip durdu...

Hııı anladım senin bata var demek, bende geçti sandım canım.
Mol gebelik falan yazıyor nette ondan tedirgin oldum, Allah muhafaza...

ya sorma oflum yaaa hamile olduğumu bile bile hala adet olcakmışım gibi geliyo her ağrım olduğunda aklım çıkıyo günde kaç kere kontrol ediyorum iç çamaşırımı bi bilsen... banada ilk kimyasal gebelik dediler alt üst oldum ama sonra araştırdım çabuk topladım herşey normalmiş böle boşuna bizim moralimizi bozuyo geri zekalılar yaa hiç düşünmüyolar bizim ne duruma geleceğimizi pat die sölüyolar akıllarına geleni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…