Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

aminnnnnnn....... bol bol yoğurt süt ve meyve tüket cnm ve haftada bi kere yumurta ve eti ihmal etme ben ceviz kuru üzüm kuru incir kayısı ne bulduysam aldım valla çok önemliymiş bu dönem

Ne için mol gebelik diyo? O nasıl bişey?:18:

mol gebelik boş gebelik demek...
kese görünür ama bebek görünmezmiş...
ALLAH KORUSUN...
beta değerleri 20.000 lere falan çıkabiliyomuş.

yok canım gittiğim doktor dış gebelik dedi...
başka özel hastaneye gittim orda vajinal ultrasonla keseyi gördü doktor...
bilmiyorum bakalım ne olacak cuma tekrar gidicem
umarım hayırlısı olur

ay inanmıyorum çok çok uzulmuştum şimdi çooooooooooooooooooooook sevindim

bende öyle her gittiğimde bakıyorum bişey var mı diye...
boşver şu doktorları yaa...
işleri güçleri moral bozmak

Katılıyorum sana canım, insanın moralini bozmankta birebirler, oysaki bizim bilgimiz olmadığı için olumlu konuşmaları gerekiyor.
Ben daha ilk gittim ve regl tarihimi sormadan sıraladı bir dolu kötü şey, moralim altüst oldu (

Ne için mol gebelik diyo? O nasıl bişey?:18:

Değerler çok yüksek çıkarmış, ondan tedirgin oldum (

mol gebelik boş gebelik demek...
kese görünür ama bebek görünmezmiş...
ALLAH KORUSUN...
beta değerleri 20.000 lere falan çıkabiliyomuş.
Boş gebelik - un embriyotik gebelik
Ama mol gebelik için başka şeyler yazıyo. Kanserli bir gebelikmiş. Anne adayı 1 seneden önce hamile kalamazmış. Bu baya tehlikeli bir durum :18:

inşallah bende öle umuyorum ama ne nedir çözemedim daha..şuan nekadarlı die soruyorlar vallahi bilmiyorum diyorum

tatlım bi son adet tarihini sölesene tahmini hesap yapalım nette bende hiç bilmiyorum nette buldum bi hesaplayıcı ve galiba doğru hesaplıyo ona göre ben tam 1 hafta 2 günlük hamişmişim:)

Boş gebelik - un embriyotik gebelik
Ama mol gebelik için başka şeyler yazıyo. Kanserli bir gebelikmiş. Anne adayı 1 seneden önce hamile kalamazmış. Bu baya tehlikeli bir durum :18:

ayyy allah korusun yaaaa rabbim korusun öle şeylerden .... tatlım sen kaç haftalıktın sende yeniydin demi bnm gibi

sağol canım ALLAH RAZI OLSUNNNNN

cnm bende senin açtığın konuyu takip ediyorum kasımda calışmalar tam hızıyla devam etti bugun 40.gun daha tıuk yok dun test yaptm bebekte yok ki 1 saat sonra bi silik çizgi daha belirdi 30 dk sonra dikkate almayın dio yarın doktoruma gidicem bakalım inş gec döllenmediir olabili,rnmi sence

ayyy allah korusun yaaaa rabbim korusun öle şeylerden .... tatlım sen kaç haftalıktın sende yeniydin demi bnm gibi

Evet canım, ağustos anneleri topiğini açtım... Ordan mesajlaştık seninle canım
Daha bat a 2 gün var, o kadar yeni yani... Ama ben erken yumurtlayanlardanım o yüzden BAT gelmeden öğreniyorum ben.

Çizgi varsa bence biraz ümitlenmelisin, yoksa hiç çıkmazdı...

Bu arada folic asitte vermedi bana :))
Hİç konusu bilem olmadı, ayy gırtlağına yapışasım var şu doktorun

Evet canım, ağustos anneleri topiğini açtım... Ordan mesajlaştık seninle canım
Daha bat a 2 gün var, o kadar yeni yani... Ama ben erken yumurtlayanlardanım o yüzden BAT gelmeden öğreniyorum ben.

aaa sen baya erken öğrenmişsin tatlım ben gecikmenin 6. günü öğrendim bende çok geç döllenmişim:) o yüzden kimyasal gebelik dediler ama afedersinde kıçıma bile takmadım bi o an üzüldüm sonra tırt:) gayet iyiyim öle olsaydı çoktan kanamam olmuştu bugün 10. günü gecikmenin şimdi merak ediyorum gitsem görürmüyüm keseyi acep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…