Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım ilk defa bu ay denedim adetim başladıgı günden beri de bikaç gündür sabitlendi ne iniyo ne çıkıyo hani yorum yapılabilirmi diye sordum

canım ilk defa bu ay denedim adetim başladıgı günden beri de bikaç gündür sabitlendi ne iniyo ne çıkıyo hani yorum yapılabilirmi diye sordum

Kaç canım mesela ateşin? Buradaki gebe arkadaşların ateş listesine baktım ben genelde 36.7, 36.8, 36.9 özellikle 37 derece olanlar gebe kalıyor

evet canım düzenli olarak hergün sabah 7 de dil altından ölçüyorum valla ben milletin ateşine bakıyorum maşallah benim hakkaten ateşim düşük gidiyo ama hayırlısı bakalım vala yumurtlama gününü bende anlamadığım için bilemedim hayırlısı ya Rabbim bilir kırmızılar gelirse de şaşırmam ona da hazırlıklıyım yani :) alıştım artık ama gerçekten kırmızılar gelmezse o zaman parti yapıcam burda

Hemde partiyi en alasından yaparız balım sen ne diyosuunn Yeterki oğluşuna kardeş gelsin
O kadar çok istiyorumki senin hamiş olmanı, sebebide oğlunun söyledikleri İnşallah hayırlısı ile sağlıkcakla kalırsın hamile ve şunuda yürekten söylüyorum kendim hamile kalmış kadar sevinicem inan bana

sen bitanesin bi bi bi bitane ama ağlatma beni gece gece senin yüreğini yerim ben hakkımızda hayırlısı bitanem Rabbim sana, bana ve tüüm dileyen isteyen herkese versin inşallah çok teşekkür ederim

sen bitanesin bi bi bi bitane ama ağlatma beni gece gece senin yüreğini yerim ben hakkımızda hayırlısı bitanem Rabbim sana, bana ve tüüm dileyen isteyen herkese versin inşallah çok teşekkür ederim
Kocamaaaaaaaaannn bir AMİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNN Tüm bebek isteyen annelere tabiki canım benim Bugün kayınvalidem bebek soruyo bana, varmı bişeyler diye, bende olursa biz size söyleriz dedim, isimden falan açıldı konu benim gaybana (kayınvalidem ) isim bile düşünmüş. Kız olursa Zeynep verin diyo, Hasbinallahi venimel vekil

Allahım ya ona mı kalmış ismi töbe yarabbim sinir olurum böyle şeylere ama benim annem (kayınvalidem) çok ama çok tatlıdır biliyomusun oğlumda hiç ne düşünüyorsunuz diye sormadı bile kızım olursa da ismini koymam diyorum koyma kızım bende sevmiyorum zaten diyo yerim beni onu oğluşuma da bir güzel bakıyo anlatamam benden daha güzel bakıyo hatta

aaaaaa ağlama şekerim ben dua ettim sizin için, ve okuyanlarda bu sayede amin dediler belkide

Sen duygulanabilirsin çünkü sen hamilesin Sana yassak yooohhhhkk

kıskandım bak şimdi bende hamileyim ama aşkolsun kaç gündür yırtınıyorum hamileyim diye siz aldırış etmeyin hıh

aaaaaa ağlama şekerim ben dua ettim sizin için, ve okuyanlarda bu sayede amin dediler belkide

Sen duygulanabilirsin çünkü sen hamilesin Sana yassak yooohhhhkk

:))
midem çok rahatsızz yaaa
herşeyden görmmemiş gibi yersem olcağı buydu zaten

Ben bahar düşünüyorum kız olursa zaten, kocamın gönlünü ettim kabul etti Amaan bi gibee kalıyımda isim kolay
Ben kayınvalidemlerin çocukları sevişini beğenmiyorum hiç, biraz kabalar, herşeyi konuşuyolar bu yüzden hiç istemem onlarla birlikte büyütmek. Ama çok istiyolar mutlaka rahat bırakmazlar Rabbim bana sabır versin ne diyim
Bu arada kayınvalideni tuttum iyimiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…