Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canımmm bu mesajın bana da iyi geldi inan :)

kızlar kanı verdım doktor saat 10 da gell muayenede edelım senı dedı beklemedeyımm yanı bu Esiladan ses seda cıkmadı aklım onda kaldııı yaaa goren duyan bılen varmııı?

canımmm bu mesajın bana da iyi geldi inan :)

Sevindim canım benim

Adı ustunde ıste UMUT...

Canım bebek isteyen arkadaşlarım buyrun sohbete diye bir topic var. 5 haftalık hamile olan bir arkadaş var. Bikaç gündür kahverengi lekelenmeleri oluyomuş. Doktoru ona olabilir demiş. Hatta bazen bu lekelenmeler iyi bile olabiliyomuş bebek için. İnşallah seninde öyledir kuzum

oflucum tebrikler canım RABBİM sağ salim kucağına almayıda nasip eder işnlh :) çok sevndim :)

kızlar bugün başka doktora gittim özele...
alttan bakıldı
sanırım kese göründü...
4.4 mm
Ayyy maşallah Senin dış gebelik haberini alınca canım çok sıkılmıştı topiğe girmemiştim.Bugün bi bakıyım dedim çok sevindim.Allah tamamına erdirir inş :)))

kızlar kanı verdım doktor saat 10 da gell muayenede edelım senı dedı beklemedeyımm yanı bu Esiladan ses seda cıkmadı aklım onda kaldııı yaaa goren duyan bılen varmııı?

Yarın sabah 10 da mı belli olacak hadi inş hamilesindir canım.

ESİLA kan testi sonucu ne oldu.Hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin canım.

bebeğim geldim geldim bugün kan testi yaptırdım pozitif çıktı ama düşük değer çıktı galiba ordaki hemşirede yorumlayamadı tam anlayacağın hamile olduğuma pek sevinemedim bile ama hemşire geç döllenme olmuş dedi yani anlattıklarıma göre öle yorumladı daha yükselir o dedi ama moralim bozuldu bebeğim yaaa sen nasılsın nasıl durmlar

angelim senin kaç çıkmıştı değerin cnm offf sanada çok dua ediyorum inş bebeğin seninledir bitanem yaaa

Rabbim hayırlısını ver dedim hep hayırlısı buymuş

beta 38 düşmüş hafta sonuna kadar sıfırlanır adet kanamasıyla gider dedi

Yazacak bir şey yok haber vermek istedim

Esila canım çok sevindim inşallah Rabbim sağlıklı verir kötü günler yaşatmasın sana İNŞALLAH

Sana sevindimde biraz molalim düzeldi

valla ben aralık ayına geçtigimden beri nezaman kasım ayına şöle bi bakayım yeni hamiş varmı diyorum ama hep düşük haberi alıyorum çok üzülüyorum... inşş allahım bi mucize verirde tutunur bebegin

geçmiş olsun canın sağolsun enazından olabiliyormuş onu öğrendin. Bilmeden kimbilir kaç defa düşük yapıyoruz ve adetimizle gidiyor. Sadece şuan dikkat ediyosun. Allah daha onun zaman vermiş demekki. Henüz hayırlı değildir belkide

Canım çok üzüldüm.Rabbim inş en kısa zamanda bebek verir sana.

Bu konuyu bende duydum ya gerçekten kimbilir kaç düşük yaptık.Ben hiç hamile olmadım.Acaba hiç düşük yapmış mıyımdır .Bilmemek daha iyi aslında ama. Doktorlar da anlamıyo daha önce yapılan düşükleri anlaşılmıyor .

bende bnu düşündüm cnmmm normalde hiç adetim gecimezken iki ay önceee 9 gün gecikti acaba o sıra düşükmü yaptımmm kimblir..
aslında sabredebilsekte adetimiz baya gecince doktora gitsek ama sabredemiyoruz.. adet geçmesini bırakkkk adetten 5 gün önce yapmaya başlıyorum test

bende bnu düşündüm cnmmm normalde hiç adetim gecimezken iki ay önceee 9 gün gecikti acaba o sıra düşükmü yaptımmm kimblir..
aslında sabredebilsekte adetimiz baya gecince doktora gitsek ama sabredemiyoruz.. adet geçmesini bırakkkk adetten 5 gün önce yapmaya başlıyorum test

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…