Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun
Rabbim sizlere göstermesin inşallah
rızkı yokmuş bu dünyada tutunamadı gitti yavrucak
herşeyde bir hayır vardır
ne yapayım :KK43:

Rabbim hayırlısını ver dedim hep hayırlısı buymuş

beta 38 düşmüş hafta sonuna kadar sıfırlanır adet kanamasıyla gider dedi :KK43:

Yazacak bir şey yok haber vermek istedim

Esila canım çok sevindim inşallah Rabbim sağlıklı verir kötü günler yaşatmasın sana İNŞALLAH

Sana sevindimde biraz molalim düzeldi

Senin bebişin gitmedi, daha sağlıklı olabilmek için uzaklaştı ve yeniden sana dönücek, üzülme sakın tamammı =)
Şükretmelisinki sende herşey yolunda ve en kısa zamanda yeniden hamile kalıcaksın canım, arkadaşların içtikleri hayıt tohumu, incir kürü, folik asit vs. onlardan kullanmaya başla istersen, belki faydasını görürsün :KK34:

, üzülme sakın tamammı =)
Şükretmelisinki sende herşey yolunda ve en kısa zamanda yeniden hamile kalıcaksın canım, arkadaşların içtikleri hayıt tohumu, incir kürü, folik asit vs. onlardan kullanmaya başla istersen, belki faydasını görürsün :KK34:

Canımsın yaaa şu dakikaya kadar kendimi tutmuş ağlamamıştım ama :KK43:((
Senin bebişin gitmedi, daha sağlıklı olabilmek için uzaklaştı ve yeniden sana dönücek

çok duygulandım bu yazdığına gerçekten böyle düşündüğüne çok sevindim

bu benim 4.gebeliğimdi :KK43:((

zaten sağlık problemlerim de var artık mevlam ne eylerse güzel eyler kul ne yapsın ki :KK43:

bende bnu düşündüm cnmmm normalde hiç adetim gecimezken iki ay önceee 9 gün gecikti acaba o sıra düşükmü yaptımmm kimblir..
aslında sabredebilsekte adetimiz baya gecince doktora gitsek ama sabredemiyoruz.. adet geçmesini bırakkkk adetten 5 gün önce yapmaya başlıyorum test:KK43:

Ben sabrediyorum ama sonuç hep kırmızııııııııı. 12 gün,9,10,6,5 gün geçti.Çok düzenliydi 6 aydır feleği şaştı psikolojik olarak bozuldu ya..Hayırlısı olsun hakkımızda.Bugün aşure günü duaların makbul olacağı bir gün.Dua edelim inş.

Senin bebişin gitmedi, daha sağlıklı olabilmek için uzaklaştı ve yeniden sana dönücek

zaten sağlık problemlerim de var artık mevlam ne eylerse güzel eyler kul ne yapsın ki :KK43:

Canım benim 4. olduğunu bilmiyordum. Nasıl sağlık problemlerin var? İlaç falan kullanıyomusun?
Çok büyük imtihandan geçiyosunuz, Rabbim yolunuzu açık etsin inşallah (amin)

Ben sabrediyorum ama sonuç hep kırmızııııııııı. 12 gün,9,10,6,5 gün geçti.Çok düzenliydi 6 aydır feleği şaştı psikolojik olarak bozuldu ya..Hayırlısı olsun hakkımızda.Bugün aşure günü duaların makbul olacağı bir gün.Dua edelim inş.

of baya düzensizmiş adetin son aylarda.. inan hergün geciktikce umutlanıyor insan..
benim so iki aydır düzensiz 9 ve 5 gün gecikti..
bugun okdr çok dua aldımkiii..
oruç tuttumm..
aslında kimse böle bebek için yanıp kavruldugumu bilmiyor yaza düşünüyorum sanıyor..
kaynanam bugun türbeye gitmi dua etmişş benim için..
ögleleyin hamile arkadşaımı aradım nsl gidiyor hamilelik diye sordum midesi çok bulanıyordu bi dua etti bana inş sende hamile olursun şu mübarek günde dua ediyorum dedii..
kardeşim bugun abla bebek yapsanda sevsek dedi..
ovulasyon testim ve dijtal derecem gedi inetrnetten sipariş etmiştim.
bu ay için çok garip bi duygu varrr içimde olcak diye:)
bundan önce hep umutsuzdum olmadı ama bu ay çok umutluyum bakalım mmoralim pozitifken nolcak:)

üzülme cnm benim kuzenimin eşi 6 düşük yaptıktan sonra 3 tane dogum yaptı 3 yakışıklı oglu var şimdi:) umutsuzluga kapılma sakın:)

of baya düzensizmiş adetin son aylarda.. inan hergün geciktikce umutlanıyor insan..
benim so iki aydır düzensiz 9 ve 5 gün gecikti..
bugun okdr çok dua aldımkiii..
oruç tuttumm..
aslında kimse böle bebek için yanıp kavruldugumu bilmiyor yaza düşünüyorum sanıyor..
kaynanam bugun türbeye gitmi dua etmişş benim için..
ögleleyin hamile arkadşaımı aradım nsl gidiyor hamilelik diye sordum midesi çok bulanıyordu bi dua etti bana inş sende hamile olursun şu mübarek günde dua ediyorum dedii..
kardeşim bugun abla bebek yapsanda sevsek dedi..
ovulasyon testim ve dijtal derecem gedi inetrnetten sipariş etmiştim.
bu ay için çok garip bi duygu varrr içimde olcak diye:)
bundan önce hep umutsuzdum olmadı ama bu ay çok umutluyum bakalım mmoralim pozitifken nolcak:)

Sen böyle yazınca ben bile umutlandım canım senin için :KK16::KK16: Hadi bakalım inşallah olur bu ay en sağlıklısından :KK49:
Benimde 2 ay tam gününde oluyor, 2 ay 5 gün öncesinden geliyor :KK31: Bakalım sonuç bu ay ne olucak :KK31:
Bat 9 aralık, merak içinde bekliyorum:KK24:

kızlar iyi geceler herkese

sanırım uyumaya unutmaya yeniden umutlanmaya ihtiyacım var
hepinize rabbim hayırlı vakitte hayırlı evlatlar nasip etsin

ben bu gecede bebişimle uyuycam artık ne zaman giderse o zamana kadar benimle bari tadını çıkarayım :KK43:

ne tuhaf bir şey değilmi ??
hamileyim ama misafir...her an gidebilir

Ey yüce rabbim emanetin bende :KK43:ne zaman istersen alabilirsin...

ben bu gecede bebişimle uyuycam artık ne zaman giderse o zamana kadar benimle bari tadını çıkarayım :KK43:

canım benim üzme kendini olur mu Rabbim yine verir iyi geceler

Sen böyle yazınca ben bile umutlandım canım senin için :KK16::KK16: Hadi bakalım inşallah olur bu ay en sağlıklısından :KK49:
Benimde 2 ay tam gününde oluyor, 2 ay 5 gün öncesinden geliyor :KK31: Bakalım sonuç bu ay ne olucak :KK31:
Bat 9 aralık, merak içinde bekliyorum:KK24:

oy balım allah razı olsun inş sede hamişssindir isteyen herkese rabim nasip etsin gercektennnnnn çok garip bi duyguuu :)
snein son iki ayına bakarsak dün adet olman lazımdı :)inşşşşş bebiş vadırda 9 ay sonra adet olursun:)
test yapmayı düşünüyormusun:)

:KK43::KK43::KK43:: böe deme ya üzüldüm gerçekten okurken yazını.. rabbimmmmmmmden hayırlısını istiyoruz demekki bebişin seni bırakıyorsa elbet vardır bi bildigi rabbimin.. umarımmmm bırakmaz kalır bırakırsada üzülme rabbim saglık versin er geç olur inşş..iyigeceler cnm

oy balım allah razı olsun inş sede hamişssindir isteyen herkese rabim nasip etsin gercektennnnnn çok garip bi duyguuu :)
snein son iki ayına bakarsak dün adet olman lazımdı :)inşşşşş bebiş vadırda 9 ay sonra adet olursun:)
test yapmayı düşünüyormusun:)

Amiin canım inşallah. Ben 11 Aralık tarihine kadar test yapmayı düşünmüyorum, inşallah kırmızılar gelmezse tabi :-)
11 Aralıkta burdan güzel bi haber vermeyi çok isterim
Hayırlısı olsun inşallah hepimiz için :emir_bebek::emir_bebek:

Amiin canım inşallah. Ben 11 Aralık tarihine kadar test yapmayı düşünmüyorum, inşallah kırmızılar gelmezse tabi :-)
11 Aralıkta burdan güzel bi haber vermeyi çok isterim
Hayırlısı olsun inşallah hepimiz için :emir_bebek::emir_bebek:

sabretmek en güzeli cnmmmm ben onu yapamıyour malesef..:)
3 tane gebelik testim var.. adetten 1 gün önce yada adet günü yaparım.. diger ikisinide 2şer gün gectikce yaparım:)bakalım inşş ilk teste kırmızı ikinci çizgiyi görürüz:)

sabretmek en güzeli cnmmmm ben onu yapamıyour malesef..:)
3 tane gebelik testim var.. adetten 1 gün önce yada adet günü yaparım.. diger ikisinide 2şer gün gectikce yaparım:)bakalım inşş ilk teste kırmızı ikinci çizgiyi görürüz:)

Aslında bende sabırsızımdır, evde test yok bitirdim :KK9::KK9: Alma imkanımda yok bu yüzden 11 kasımı beklicem mecburen hihihi :KK1::KK1:
İnşallah görürsün canım en kırmızısında.. Öyle silik falan değil kalın kalın 2 çizgin olsun, göbüşüne bebişin konsun :KK76::KK76:
Amiiiiiinnn

valla canım belime agrı giriyo gibi girmiyo gibi anlamadım ama hala hamileyim diyorum herşeye inat :KK1::KK1::KK1:
Bel ağrısı bendede oluyo ama eğilince falan :KK1: Öncedende oluyordu diye takmıyorum hiç onu :-)

Kızlar ya ateş ölçümünden anlayan var mı aranızda
Ben yapmıyorum ama şu şekilde oluyor sanırım..
Adet gününden itibaren her sabah saat 6-7 gibi dil altından ateşini ölçüp bir kağıda günü gününe not ediyosun.
Ateşin yumurtlama günlerinde çok yüksek oluyo..
Eğer adet günün yaklaştıkça ateşin düşmezse yüksek ihtimalle gebesin :KK49:

X