Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

öncelikle geçmiş olsun..ama kendini buduruma kaptırıp ileriki günlerini risk altına alma bir an önce toparlan ve önüne bakmaya çalış..insan vücudu öyle hassas ki herşeyden etkileniyor.benim dayımın kızı dış gebelik geçirdikten kısa süre sonra tekrar hamile kaldı..ümitsizliğe kapılma..

oflucum, çok geçmiş olsun öncelikle.ne desem bilemedim. biliyorum söylenen hiçbir şey içini rahatlatmaz. ama hep hayırlısı olsun dedik hep birlikte... şükret ki senin sağlığına bir zarar vermeden fark edildi.

OFLU ve BEBEK20

İnanın çok üzüldüm... Ama hep ''Allahım hayırlısı'' diye dua etmiyor muyuz?
Acı ama belki de hayırlısı buydu deyip kendinizi rahatlatın lütfen.
Herşey Allah'tan geliyor işte. Belki üzülüyoruz ama isyan etmiyoruz, edemiyoruz, etmemeliyizde...
Başa gelmeden burdan yazmak çok kolay biliyorum. Ama acınızı ciğerimde en içimde yüzlerinizi görmeden hissedebiliyorum.
Eminim benim gibi herkes hissediyordur.
Umarım bundan sonra RABBİM sizlere sağlıklı birer gebelik ve miniminnacık bebeklerle hediyelendirecektir.
Unutmayın n'olur ''her acının tatlı bir getirisi vardır''.
Ve her noktadan sonra kocaman harflerle başlanır yeni cümleye.

Kalbim ve dualarım sizinle...

Allah sabır versin kardeşim söyleyecek bir şey bulamıyorum Ama inşallah sana bir zarar vermeden atlatırdın bu durumu dualarım seninle

oflucum çok üzüldüm ne diyeceğimi bilemiyorum ,
eminim büyük bi acı senin için, ama uzulme hakkında hayırlısı buymuş demekki .
bi arkadaşımın başına gelmişti 2 ay sonra hamıle kalmıstı ve süpriz olmuştu onun için beklemıyodu..
benım bat 28 kasımdı ama hala adet olmdım kanda baktrdım çıkmadı bende üzgünüm ne zamndr girmiyodum bu yuzden
şimdi gördüm senin drumu (

kızlar iyi dilekleriniz ve yanımda olduğunuzu gösterdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim...
benim için çok zor bi süreç olacak...
ne yapacağımı bilmiyorumm
değerlerime göre doktor dış gebelik dedi...
28 kasım 91.22
30 kasım 185.9
2 aralık 346.1

değerlerim böyleydi son duruma göre de % 90 dedi...
durum böyle....
her şerde bi hayır vardır elbet...
napalım kısmet

cnm bunlar kan değerlerinmi ?

oflucum ablam ebeydi söylemiştim daha önce
şimdi onunla beraber okuduk
değerleri normal, tek dr la kalmasın başkasınada gitsin diyo.
he eğer dış gebeliksede beklemesin biran önce dr gıtsın diyo
önemliymiş tüpte döllendiği için patlayıp amaliyata kadar götürebilirmş allah korusun..

bilmiyorum niye öyle dedi % 50 bile demedi % 90 dedi moralim çok bozuldu...
pazartesi başka doktora gidicem
değerlerim çok mu kötü de öyle dedi bilmiyorum

canım ya bence de başka doktora da git. normal gibi geldi bana değerler. eğer bu değerleri bir başkası yazmış olsaydı sen de aynı tavsiyeyi yapardın bence. ihmal etme canım, bir an önce başka bir doktora da git.

bilmiyorum niye öyle dedi % 50 bile demedi % 90 dedi moralim çok bozuldu...
pazartesi başka doktora gidicem
değerlerim çok mu kötü de öyle dedi bilmiyorum

değerlerin normal miş ne cok düşük ne cok yuksekmiş
ablamda dr neye dayanarak söylemiş diyo alt ultrasyon yaptımı dio bide cnm tabiki sen bilirsn ama pazartesiyi beklememeliymşsn.
zaten dış gebelıkse nasıl mudahale etmemiş diyo blamda devlet hastahanesinde görev yapıo
dr lar umursamıyo diyo sen ıhmal etme bu gun yada yarın git bi özele..

Son düzenleme:

ya şimdi gördüm, bebek20'ye noldu????

alttan falan bakmadı 2 gün önce yani değerim 90lardayken baktı karından bişey yok dedi...
dünde o değeri görünce öyle dedi...
ancak pazartesi gidebilcem özele şuan imkanım yok

alttan falan bakmadı 2 gün önce yani değerim 90lardayken baktı karından bişey yok dedi...
dünde o değeri görünce öyle dedi...
ancak pazartesi gidebilcem özele şuan imkanım yok

ya bu doktorların bazıları deli ediyor insanı yaaa. moral bozmaktan, insanı karamsarlığa sokmaktan başka bir şey yaptıkları yok. neye dayanarak söylemiş ki bunu, onu açıklasaydı en azından. değerin 90lardayken normal ultrasonda ne görmeyi beklemiş ki!
geçen gün kanamam oldu biraz, doktora gittim, kadına değerimi söyledim (battan 1 gün önce 120 çıkmıştı) gebelik olmayabilir dedi. kan testi istedi tekrar. o 2 saat nasıl geçti bilmiyorum, 843 çıktı sonuç, kanamam oldu dedim, hiç muayene bile etmedi progestan vardi gönderdi.

oflu canım değerin güzel artmış bence biraz daha bekle ve başka doktorlarada git benim dış gebeliğimde daha az artıyor du seninki güzel artmış zaten değer 1000 olmadan bişey göremiyoruz diyolardı benim değerlerim ilk 205 ertesi gün 255 2 gün sonra 305 2 gün sonra 357 çıkmışdı rengli ultrasyonla 15 dakka baktı göremediler kürtaj oldum canım lütfen başka doktorlarada git ben bile bazen keşke başka doktorlarada gitseydim diyorum özele gittiğim halde sıkma canını

oflu cnm degerlerin normal gibi yaaa neden dış gebelik oluyorki.. benim bildigim dış gebelikte ve düşükte degerlerinde düşüyor
bide oflum arkadaşımın kuzeni bi oktora gitmiş daha ilk aylarında kadın alalım bebekin kalbi durmuş demiş... kızcagızda aglaya aglaya başka doktora gitmiş nolur nolmaz diye.. o doktorda turp gibi hiç b sorun yok demişş ..ve şuanda tosun gibi bebegi var:)rabbimden umut kesilmez dur bekle bakalımm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…