Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Kızlaarr Siz benim sorumu görüp cvplayana benim kırmızılar gelecek vallahi. Yumurtlama dönemi akıntıı 3 gün olması normalmi bide akıntı başladığından üstüne 14 sayarakmı BATı bulucaz. Test yapan arkadakım hayırlı olsun inşallah

Kızlaarr Siz benim sorumu görüp cvplayana benim kırmızılar gelecek vallahi. Yumurtlama dönemi akıntıı 3 gün olması normalmi bide akıntı başladığından üstüne 14 sayarakmı BATı bulucaz. Test yapan arkadakım hayırlı olsun inşallah

herkeste deişir cnmmm kiminin tek gün akıntısı olur kiminin bi kaç gün.. sen akıntı oldugun günleir boş geçirmeseydin. hatta aıntın bittikten sonraki iki günüde degerlendirseydin.
herkesin batı farklı cnm.. 14 sayarak eklemen için senin 28 günde bir adet olman lazım... eger benim gibi 32 günde bi adet oluyorsannnn 16 eklemen lazım.. kaç günde bir adet oluyorsan onun yarısını ekliyceksin..

burdaki kızların çoğu dış gebelik değildir diyolar ama bilmiyorum...
pazartesi doktora gidicem
herşeyin hayırlısı....:KK5:

merhaba benim adetim sürekli gecikir. buseferde gecikti bir ay kadar ve hala olmadım bel ağrım var ama ara ara koltuk altından gösüme kadarda bi sancı gibi sızı giriyor bunlar hamilelik belirtisi ola bilirmi tekrar negatif alıcam diyede test yapmaya korkuyorum..

aAAAAA ÇOOOK GÜZEL ÇOOOKK GÜZELLLL AY KENDİM GÖRMÜŞ GİBİ MUTLU OLDUMMMM :KK16::KK16::KK52::KK52::KK52::KK52: DARISI SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYA İNŞALLAHHHHH :nazar::nazar:

canım tebrikler gayet net bi şekilde görünüyor darısı bütün isteyen herkese
çok sağolun kızlar.darısı isteyen herkesin başına inşallah...

kz bu silik deilllllll bariz belirginnnnnn:KK8::KK49:
:KK9::KK9::KK9::KK9:
çok sağol canım.kızıma hamileyken gördüğüm daha kırmızıydı ama:26:gerçi testi adet günümde yapmıştım.
bu sefer dayanamayıp 3 kala yaptım

herkeste deişir cnmmm kiminin tek gün akıntısı olur kiminin bi kaç gün.. sen akıntı oldugun günleir boş geçirmeseydin. hatta aıntın bittikten sonraki iki günüde degerlendirseydin.
herkesin batı farklı cnm.. 14 sayarak eklemen için senin 28 günde bir adet olman lazım... eger benim gibi 32 günde bi adet oluyorsannnn 16 eklemen lazım.. kaç günde bir adet oluyorsan onun yarısını ekliyceksin..

teşekkür ederm cnm kaç gündr bulamadım cvbı :) benim adet 28 ile 30 gün arasında değişiyor. Boş geçirmedik:KK70: ama benm asıl korkum kist ameliyatı oldm kimnde bu ameliyatdan snra rahimde yapışıklık oluyomuş. Ço korkuyorum. Oflucum mutlaka başka doktora git. Herdoktor bir olmuyor. Benim ameliyatımı başkası yapsa hem açık yaparmş hemde yumurtalığımı alırmş. Araştır acilen sen onu

teşekkür ederm cnm kaç gündr bulamadım cvbı :) benim adet 28 ile 30 gün arasında değişiyor. Boş geçirmedik:KK70: ama benm asıl korkum kist ameliyatı oldm kimnde bu ameliyatdan snra rahimde yapışıklık oluyomuş. Ço korkuyorum. Oflucum mutlaka başka doktora git. Herdoktor bir olmuyor. Benim ameliyatımı başkası yapsa hem açık yaparmş hemde yumurtalığımı alırmş. Araştır acilen sen onu

ozaman cnm 14-15 gün sonra adet olcaksın.. tabi inş olmazda bebiş gelir:)aklına olumsuz şeyler getirme.. milet ne amlytlar oluyor hamile kalıyor ondan öle şeylere takılma cnm rabbim nasip ederse ol derse olurrr:)

ozaman cnm 14-15 gün sonra adet olcaksın.. tabi inş olmazda bebiş gelir:)aklına olumsuz şeyler getirme.. milet ne amlytlar oluyor hamile kalıyor ondan öle şeylere takılma cnm rabbim nasip ederse ol derse olurrr:)

doğru söylüyosun aslında bu aya kadar hiç aklıma bile gelmezdi bebek hatta ameliyattan sonra ne bebk isterm ne ameliyat derdm şimdi yanıp tutşuyorum :KK70: çok saol cnm bakalım bat 5 aralık olur ozaman inşallah gelmez. Buarada pazartesl kandilmiş galiba. Dileyen herkes canı gönüllden du etsln rabbim hepimize hayırlı bebişler versn :):emir_bebek::emir_bebek:

doğru söylüyosun aslında bu aya kadar hiç aklıma bile gelmezdi bebek hatta ameliyattan sonra ne bebk isterm ne ameliyat derdm şimdi yanıp tutşuyorum :KK70: çok saol cnm bakalım bat 5 aralık olur ozaman inşallah gelmez. Buarada pazartesl kandilmiş galiba. Dileyen herkes canı gönüllden du etsln rabbim hepimize hayırlı bebişler versn :):emir_bebek::emir_bebek:

öle cnm bende bundan 5 ay önce bebek zerre düşünmüyordum helekiiii yazın arkadaşım dogum yaptı çok zor oldu bebegi ölümden döndü haftalarca hastahanede yattı falan.. eşimleben bebek isemiyorz dedik tabi o ortamın yüznden öle oldu.. şimdideeee 4 gözle beklyoruz hayırlısı daha.. rabbim önce saglık versinde bebiş olur inş:)
bu arada pazartesi oruç tutacaktım kandil olması isabetli oldu:)

kızlar iyi dilekleriniz ve yanımda olduğunuzu gösterdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim...
benim için çok zor bi süreç olacak...
ne yapacağımı bilmiyorumm
değerlerime göre doktor dış gebelik dedi...
28 kasım 91.22
30 kasım 185.9
2 aralık 346.1

değerlerim böyleydi son duruma göre de % 90 dedi...
durum böyle....
her şerde bi hayır vardır elbet...
napalım kısmet :KK43:

canım doktorun bu değerlere göre mi dış gebelik dedi yoksa ultrason sonucuna göre falan mı:26:

oflucum senin degerlerin hep 2 katına çıkmış.. neden dış gebelik desinki? bana çok saçma geldi. ulturasonla baktımı? bence senin degerlerin gayet iyi...

allah allah ya çok şaşırdım

ya şimdi gördüm, bebek20'ye noldu???? :KK43:

canım malesef benim bebek düştü. salı günü başladı kan gelmeye. bugun iyice azaldı sanırım bitti akıntım... :KK43: çok ağladım adetim 1 hafta geçmişti. 1 hafta geçince ben 5 haftalık olmuştur diye hep hayaller kuruyodum. 1 hafta gecikmeden sonra kan geldi apar topar hastaneye gittik. meğer bebek düşmeye başlamış bile.
ne yapalım elimizden bişey gelmiyo..
sabredecegiz bu acıya...
büyük belalar küçük belaları def edermiş.. bundada vardır bir hayır diye teselli ediyorum kendimi.
ama hastanede doktor düşük başlamış dediği an oracıkta halimi görecektiniz...
hiçkıra hıçkıra ağladım... ağlaya ağlaya eşimi aradım..

oflucum senin degerlerin hep 2 katına çıkmış.. neden dış gebelik desinki? bana çok saçma geldi. ulturasonla baktımı? bence senin degerlerin gayet iyi...

allah allah ya çok şaşırdım

canım valla bilmiyorum beğenmedi değerlerimi.... :KK43:
% 90 dış dedi...:KK43::KK43:

canım malesef benim bebek düştü. salı günü başladı kan gelmeye. bugun iyice azaldı sanırım bitti akıntım... :KK43: çok ağladım adetim 1 hafta geçmişti. 1 hafta geçince ben 5 haftalık olmuştur diye hep hayaller kuruyodum. 1 hafta gecikmeden sonra kan geldi apar topar hastaneye gittik. meğer bebek düşmeye başlamış bile.
ne yapalım elimizden bişey gelmiyo..
sabredecegiz bu acıya...
büyük belalar küçük belaları def edermiş.. bundada vardır bir hayır diye teselli ediyorum kendimi.
ama hastanede doktor düşük başlamış dediği an oracıkta halimi görecektiniz...
hiçkıra hıçkıra ağladım... ağlaya ağlaya eşimi aradım..

bende kanamam olunca çok kötü ağlamıştım...
geçen sene tam bu zamanlar....:KK43:

X