Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canımmm Allah sabrını versinn yazacağımm hiç bir şey biliyorumm tesellin olmayacak güçlü ol rabbim tez zamanda hayırlı bebek nasip etsinn

sonuç dış gebelik...
Mutsuzum üzgünüm ağlıyorumm...
Duaya ihtiyacım var....

Oflu Sıkma canını
Şimdi biz ne desek boş hiçbir şey söndürmez içindeki yangınını
Seni çok iyi anlıyorum
seninle muhabbetimiz yok ama takip ediyordum topiklerden mesajlarını
bende 2 defa düşük yaptım kürtaj vs çok yıpratıyo insanı
dikkat et kendine Allah'ın takdiri böyleymiş
İyiki senin canına bir şey olmamış
Allah'a emanet ol sıkma canını

Son düzenleme:
UMUDUMUM24 sen burdayken sorayım? kırmızıları gördünmü senınle BAT larımız aynıydı varmı bir gelişme ben daha kırmızı görmedım ama idrar testi yaptım cıkmadı erkenmi acaba??

ben kırmızı kart yiyeli 5 gün oldu erken oldum bu sefer aspirinden mi bilmiyorum bende sana bunu soracaktım bekle bakalım bidaha yaparsın ay inş vardır canım yaaa:)))))

canım o an doktorun önünde o kadar ağladım ki onu sormak aklıma bile gelmedi. kürtaj falan yok canım

gülüm bende 2 ay içinde aynı şeyleri yaşadım doktorum bana gelecek ay hamile kalabilirsin bebek yerleşmeden düştüğü için sorun olmaz demişti ikinci bebeğimde düştü sonradan derdimi öğrendim iyi bi doktora git sonra karar ver istersen tabi sen bilirsin

cnm sendemi düşük yaptın allah allah 3-4 gün okumadım bu topigi neler olmuş böle ya çok üzüldüm gerçekten..
benim arkadşaım 3 ay önce düşük yaptııı doktor 1 gün ilişkiye hiç girme ondan sonra bebek için çalışabilirisn demiş.. ve arkadşaım 15 gün sonra hamile kaldı şuanda 2.5 aylık hamile.. beki bu size umut olurrrr inşş hemen hamiş kalırsınız..

canım problem neymiş sende?

ayyy inşallah canım ya. canım ben ekimde düşük yaptım kasımda da düşük yaptım aralıktada bişey olursa doktora gitmeyi düşünüyorum

ayyy inşallah canım ya. canım ben ekimde düşük yaptım kasımda da düşük yaptım aralıktada bişey olursa doktora gitmeyi düşünüyorum

cnm kimi bünyeler ilk bi kaç tane düşük yaparmışşş sonrasında olurmuş.. bak bu dedigim arkadaşın annesi 3. düşükten sonra hamile kalmış ablas 2. düşükten sonra hamile kalmışşş benim arkadaşımda 1 düşükten sonra hamile kaldı.. zaten düşük yaptıgını hic üzülmedi benimde tuhafıma gitmişti neden üzülmüyosun dedigimde.. oda bizde ırsı annem ablamdada böle oldu demiştii.. kimi bunyelerde olur.. inşş daha düşmez cnmm.. doktorada bebişi görmeye gidersinn:)

sonuç dış gebelik...
Duaya ihtiyacım var....

canım Allah sabır versin bende 10 ay önce bi dış gebelik geçirdim ve çok şanslısın çok erken farkettin benim beta 3000 lere kadar çıkmıştı ve neredeyse tüpüm yırtılmak üzere farkedildi , ve artık tedavisi çok kolay bundada muhakkak vardır bir hayır.. Belki de sağlıklı bir bebk değildi Allah mutlaka bizim için doğru zamanı biliyor seni çok iyi anlıyorum şimdi dönüp bakınca o kadar kendimi üzmemi alayamıyorum inşalllah geçecek ve sağlıklı bebeklerimiz olacak ben buna inanıyorum sende inan.. dualarımız seninlee..

sonuç dış gebelik...
Duaya ihtiyacım var....

canım neye dayanarak dış gebelik dediler (

Allah yardımcın olsun canım.. Allah en kısa zamanda nasip eder inşaallah oflucum.. umutsuzluk bizlere yakışmaz

oflucum üzme bu kadar kendini ne yapalım allhın takdiri. pes etmek yok önümüzdeki maçlara bakacaz artık ((

offlucum cnm uzulme en azından gebe kalabılyosun umudunu yıtırme vardır bundada bır hayırr

hayırlı olsun canım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

sonuç dış gebelik...
Duaya ihtiyacım var....

tatlım inan çok üzüldüm gerçekten birlikte üzülüp birlikte seviniyoruz allah bu durumu enaz üzüntüyle atlatman nasibetsin canım keşke yapılacak bişe olsaydı elimizden bişe gelseydi (

sonuç dış gebelik...
Duaya ihtiyacım var....

canımbenim üzme hayırlısını allahım nasip etsin şuan bizim üzme dememiz bile seni üzüyordur ama allahım sabrını verir inşallah

sağolun kızlar ama çok üzgünüm...
elimden bişey gelmiyo

slm kızlar şuan online olupta ovulasyon testinin nasıl kullanıldıgını bilen varmı benim siklusum bazen 26 bazen 28 bazen 30 yani degişken var lkelermle birlikte 13gündür adet oluyorum diyebilirim henüz bitmedi adetim ama ovulasyonu kaçırtmıyım diye test yaptım negatif çıktı peki sonrakini nezaman yapayım yarınmı yoksa başka zamanmı 18 kasımda lekelenmem başladı 27 kasımda normal adet oldum yani normal adetimin 5.günü bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…