Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

sağolun kızlar ama çok üzgünüm...
elimden bişey gelmiyo
:KK43::KK43:

Ah canım ya seninle hiç muhabbet etmedik ama
topiklerde takip ediyordum mesajlarını değerlerini felan
Hayırlısı buymuş demek sıkma canını
bnde iki düşük yaşadım
elden hiçbir şey gelmiyor üzme kendini Ve umudunu asla yitirme canım
dikkat et kendine ve sağlığına

elimden bişey gelmiyo

canım bu da bir süreç, inanan insanlarız bunun imtihan olduğunu çok iyi biliyoruz.. Allah en kısa zamanda sana hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip etsin.. lütfen kendini çok yıpratma :KK43:(

elimden bişey gelmiyo

oflucum canım çok üzüldüm inanki bende geçen ay bir sevinip bir üzülmüştüm rabbim sabır versin sen inançlı birisin rabbime sığın o en doğru zamanda gönderecek bebişini.ameliyatla mı alacaklar peki canım ne dedi doktorun

slm kızlar şuan online olupta ovulasyon testinin nasıl kullanıldıgını bilen varmı benim siklusum bazen 26 bazen 28 bazen 30 yani degişken var lkelermle birlikte 13gündür adet oluyorum diyebilirim henüz bitmedi adetim ama ovulasyonu kaçırtmıyım diye test yaptım negatif çıktı peki sonrakini nezaman yapayım yarınmı yoksa başka zamanmı 18 kasımda lekelenmem başladı 27 kasımda normal adet oldum yani normal adetimin 5.günü bugün

adetinin başlangıcından başla saymaya ve 9. günde başla testi yapmaya canım garanti olsun hergün aynı saatte yap testi testi yapmadan 3 saat evvel sıvı almayı bırak canım koyu çıkınca yumurtlucan demektir

adetinin başlangıcından başla saymaya ve 9. günde başla testi yapmaya canım garanti olsun hergün aynı saatte yap testi testi yapmadan 3 saat evvel sıvı almayı bırak canım koyu çıkınca yumurtlucan demektir

cvpladıgın için sagol canım yani erken yaptım testi anladıgım kadarıyla ozaman bir ikigün sonra tekrar yapayım koyu ikinci çizgiyi gördükten sonra test yapmayı bırakayımmı yani test ikinci çizgi görülünceye kadarmı yapılıyor bi sorum daha olucak canım ikinci çizgiyi gördügüm günden itibaren 14.günmü adet olucam onu nasıl hesaplicam benim adetim düzensizde

cvpladıgın için sagol canım yani erken yaptım testi anladıgım kadarıyla ozaman bir ikigün sonra tekrar yapayım koyu ikinci çizgiyi gördükten sonra test yapmayı bırakayımmı yani test ikinci çizgi görülünceye kadarmı yapılıyor bi sorum daha olucak canım ikinci çizgiyi gördügüm günden itibaren 14.günmü adet olucam onu nasıl hesaplicam benim adetim düzensizde

koyu çizgiyi görene kadar yap canım testi ama bu arada da çalışmaya ara verme koyu çizgiden 24-36 saat içinde yumurtlucan demektir yumurtladıktan sonra 14. gün olur adetin canım ama sen bu kadar çok düşünme kafana çok takınca gelmiyor malesef

koyu çizgiyi görene kadar yap canım testi ama bu arada da çalışmaya ara verme koyu çizgiden 24-36 saat içinde yumurtlucan demektir yumurtladıktan sonra 14. gün olur adetin canım ama sen bu kadar çok düşünme kafana çok takınca gelmiyor malesef

ah canım okadar çok şey denedimki 1yıl oldu benim takmayı denedim takmamayı denedim duydugum herşeyi uyguluyorum ama:KK43:(

Kızlar bişi sormak istiyorum. Benim bat bugündü ama akıntımı takip ettiğlmde 3gün yumurta akı gibi akıntm oldu. 21 22 23ünde oldu şimdi ben 21ln üstüne 14 günmü sayıcam. Yani benim bat 5imi oldu lütfenn yardım.

Kızlar bişi sormak istiyorum. Benim bat bugündü ama akıntımı takip ettiğlmde 3gün yumurta akı gibi akıntm oldu. 21 22 23ünde oldu şimdi ben 21ln üstüne 14 günmü sayıcam. Yani benim bat 5imi oldu lütfenn yardım.
yokmu sesimi duyaaannn bana bi ses verseniz. :KK43:

oflum üzülme desemde boş biliyorum ama rabbim böyle uygun gördüyse vardır bi hayır belki sakat olcaktııı..
bak hamile kalabilyorsunnn elbet olcak bebegin. benim kuzenim 6 düşükten sonra 3 çocuk dünyaya getirdii..
gecen ay evdeki test silik çıkınca kan testi yaptırmıştım hastahanede ve negatif çıkmıştı okdr çok üzülmüş aglamıştımki.. inan adet olsaydımmm bukdr üzülmezdimmm.. hastahanede negatifi duymak çok zor geldii.. rabbim sana yardım etsin kaç gündür heycan içindeydinnnn adet olsan eminim bukdr üzülmezdin.... herşeyin hayırlısını istiyoruz deilmii..zamanı vakti dah gelmeiş bebişinin demekk.. inş önümüzdeki ay bebişin karnına düşcek.. üzülme nolur:KK43:

oflu cum...canım benim yeni duydum çoookk üzüldüm...
Rabbim en kısa zamanda sana hayırlı sağlıklı hamilelik nasip etsin inşallahhh...
her şerde bir hayır vardır.belkide böylesi daha hayırlıdır...üzme kendini canım

sonuç dış gebelik...
Mutsuzum üzgünüm ağlıyorumm...
Duaya ihtiyacım var.... :KK5:

canım benim daha yeni açabildim pc yi inan çok şaşkın ve üzgünüm ne diyeceğimi bilmiyorum çok gecmiş olsun nolur kendini çok yıpratma Rabbim en kısa zamanda atlatmanı nasip etsin çok üzgünüm :KK5::KK5:

Şimdi okudum,üzüldüm,Allah en yakın zamanda hayırlısını sağlıklısını versin inşallah

oflucım seni benden daha iyi kim anlayabilir bilmiyorum.bende geçen yıl uzun bir bekleyişin ardından hamileym diye havalara uçarken dış gebelik olduğunu öğrendim.ama benim geç öğrenildi ölümlerden döndüm.senin erkenden farkedilmesi harika bişey.evet bebek var diye sevinirsin,kocan havalara uçar,sen karnına ellersin bebeğini seversin ama aslında sağlıklı bi bebek değildir o.bu kadar sevindikten sonra derin bi sessizliğe gömülürsün.ben 1 yıl geçmesine rağmen bunları yazarken hala gözlerim doluyo.yani insan üzülüyo oflucum ama geçiyo.üzülme diyenlere de bakma sen üzül gerekirse ağla.yoksa başka şeylerde çıkıyo sıkıntısı.

oflu cum çok üzüldüm cnm allah sabrını versin.Hayırlısınınla tez zamanda bebişin sağlıklı bir şekilde seninle olsun inşlh...

Oflu'cum forumu şimdi açtım;ve yeni gördüm.Çok üzüldüm canım.Ama kendini daha da fazla yıpratma canm;sağlıklısın çok şükür,bir dahaki sefere o mutlu ve sorunsuz hamileliğin başlar inşallah.Allah böyle yazmış;kımset değilmiş o bebiş cnm.

Öncelikle geçmiş olsun Allah kurtarmış Şükredelim bak erken farkedildi.
Rabbim en kısa zamanda dileğini yerine getirirsin.

canımm çok üzüldüm oflucum yaaa..Allah yar ve yardımcın olsun..

Son düzenleme:
X