Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

sonuç dış gebelik...
Mutsuzum üzgünüm ağlıyorumm...
Duaya ihtiyacım var.... :KK5:

canım sıkma canını olacak böyle şeyler rabbim bir şekilde bizleri imtihan eder bak benim arkadaşım dış ghebelik gecirdi arkasına hemen hamile kaldı olur canını sıkma elhamdülillah deee sadece beterin beteri vardır doğupta ölmesinden iyidir değil miiii üzme canını sen sağlıklıol yeter kocan sağlıklı olsun yeter gerisi zaten gelir .....

Oflu canım üzülme lütfen, Rabbim sabrını deniyor olmalı, üzme kendini sakın ha, birgün en sağlıklısından kavuşucaksın bebeğine emin ol.

Son düzenleme:
Canlarım geçmişi okuyamadım. Bu sabah 6:30 itibariyle kırmızıları gördüm bende çokkk üzgünüm. BAT 31 Aralık....

sonuç dış gebelik...

oflu geçmiş olsun canım . allahım seni korusun dış gebelik tehlikeli bir durummuş bildiğim umarım atlatırsın kolaylıkla. sen sağlıklı olki sağlıklı bebklerin olsun

oflu canım sen hep Allahtan hayırlısını diledin bak belkide hayırlısı buymuş Allah sana sağlık sabır versin:KK43: belki daha sonra daha sağlıklı bebeklerin olacak ne bilim çok üzüldümm yaaaaa... :KK43:((

sonuç dış gebelik...

oflu bi kaç gündür girip takip ediyordum seni bugün merak ettim yine girdim. hiç gebelik geçirmedim çok bilgim yoktur. değerlerinde bi anormallik vardı farketmiştim ama Allah korusun yanlış bi bilgi veririm diye bilgi kirliliği yapmak istemedim. belki de bu değerlerde de hamile kalınabilir düşüncesiyle güzel haberini bekledim. sonuçta doktorun sana beklemeyi önermiş. doktordan daha iyi bilecek halim yok. çok büyük geçmiş olsun. peki bunu sana sadece değerlerine bakarak mı söyledi doktor. bazen dış gebelikte tüpler zarar görebiliyor. ve adet oldun mu? çünkü batın geçeli baya oldu sanırım..
Allah yardımcın olsun. bu acını unutturacak yavrunu tez zamanda göndersin Rabbim...

sonuç dış gebelik...

Neeee inanamıyorum ya cok uzuldum bugun doktora gitcegini biliyordum actım burayı neyaptin diye bakayım dedim ama böle bsy beklemiyordumcok uzuldum gercekten kesinmi dış gebelik yaaaa umut hic yokmu:KK43:(((((((

Çok mutsuzum, çok üzüldüm, ofluya Rabbim sabır versin, bian önce sağlığına kavuşmasını nasib etsin :KK5::KK5:

evet canım bende anlamıştım adetimin geleceğini...

üzülüyorum sinhus yeri gelio umutsuzlaşıyorum ama toluyorum kendimi biz yolun başındayız canım 6 ay neki..yolun başı sıkma canını...

dediğim kürlere başlat eşini sende incir ye..

doğru sölüyorsun daha yolun başındayız evet bende incire başlim cnm herşeyin hayırlı sğl cnm

oflu cnm ne desek boş senin için biliyorum ama sabır sabır herseyde vardır bir hayır cnm dua et bol bol ve kendine dikkat et :KK50:

sonuç dış gebelik...

Allah yardımcın olsun.çok üzüldüm canım.ama önemli olan sen sağ salimsimsin.bu durumun erken fark edilmesine de sevindim çünkü erkenden fark edilmeseydi ölümcül bir durum çok ciddi.hep hayırlısını diliyoruz ya işte bunun hayrı da budur kim bilir.inşallah en kısa sürede hamiş haberlerini alıcaz buna inan.şöyle düşün en azından hamile kalabiliyorsun bu bile önemli.şu an çok üzgün olduğunu hiçbir şeyin seni teselli etmeyeceğinin farkındayım ama üzüntünü hepimiz paylaşıyoruz.dualarımızdasın...

sonuç dış gebelik...

Merhaba arkadaşım senin için üzüldüm gerçekten, forumu takip ettıgımde senın yazdıklarınıda okuyordum onun ıcın gelısmelerden haberdarm, bende iki düşük yaşadım seni çok iyi anlıyorum üzücü bir durum ama Allah hayılrısını versin bizlerin elinden bişey gelmiyor, sana diyeceğim dış gebelik olamaz seninki çünkü dış gebelik demek kanda bhcg hormonunun 5000 gibi yüksek rakamlara geldiği halde bebeğin ultrasonda görünmemesi durumunda ortaya cıkan şüpheli durumudur, sanıyorumkı senın adet gün geceli bırhafta oldu belki ve hormonun 200 lerde olması lazım benımkıde aynen öyleydı ve doktor endişelenme vücut onu kendılıgınden atacaktır dedı bır haftasonrada kanama oldu vücuttan atıldı, bende korkmustum ya dış gebelikse bana zarar verırımı dıye, ya verimsiz spermin döllediği varsayımı var bu konuda yada annede pıhtılaşma durumları, doktorlarda bu konuda cok rahat davranıyor bızım neler yaşadıgımızı bılseler....

kızlar ofluya bişeymi oldu direk sze soruyum dedim

UMUDUMUM24 sen burdayken sorayım? kırmızıları gördünmü senınle BAT larımız aynıydı varmı bir gelişme ben daha kırmızı görmedım ama idrar testi yaptım cıkmadı erkenmi acaba??

oflucum canım ya o kadar üzüldümki. bu ay seninle aynı kaderi yaşadık.. seni çok iyi anlıyorum. benim bebegim de salı günü kanama ile düşmeye başladı. doktor dediki BEBEK RAHİME HİÇ ULAŞMAMAIŞKİ dedi. canım ne yapalım allah böyle istedi.. yapacak bişey yok sabredecegiz. kızlar size bişey soracagım şimdi bizim kasım ayı bebek düştü, aralık ayında yapabilirmiyiz yoksa beklememiz gerekirmi

oflucum canım ya o kadar üzüldümki. bu ay seninle aynı kaderi yaşadık.. seni çok iyi anlıyorum. benim bebegim de salı günü kanama ile düşmeye başladı. doktor dediki BEBEK RAHİME HİÇ ULAŞMAMAIŞKİ dedi. canım ne yapalım allah böyle istedi.. yapacak bişey yok sabredecegiz. kızlar size bişey soracagım şimdi bizim kasım ayı bebek düştü, aralık ayında yapabilirmiyiz yoksa beklememiz gerekirmi

Senin kürtaj vs. durumların olmadı, başlayabilirsiniz sanırım.. Doktoruna sormadınmı canım?

X