Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım hayırlı olsun allah nazarlardan korusun sağlıklı bi bebişin olur inşallah bizlere de bol bol dua edin bu ay topiğimizde çok hamile var dün Ofluya söylemiştim şimdi sizlere söylüyorum bizim nicklere ya da resimlere bi elinizi sürün belki darısı bize de bulaşır:KK1::KK1:

Selam canım, bu yaın başında Oflu topiği açtığında sen , jour, oflu, hapsuu yeni yeni yazışmaya ve BAT tarihlerimiz söylemeye başlamıştık.
Oflu, hapsuu jour un güzel haberlerini aldık. Benim umudum aralık ayına kaydı... Bak Alaah nasip ediyoru işte, Rabbim çok büyük, OL dediğiinde hayırlısıyla...

İnşallah senin de tez zamanda güzel haberini alacağız. Tüm dualarım seninle, sıora sende olsun inşallah tatlım

Selam canım, bu yaın başında Oflu topiği açtığında sen , jour, oflu, hapsuu yeni yeni yazışmaya ve BAT tarihlerimiz söylemeye başlamıştık.
Oflu, hapsuu jour un güzel haberlerini aldık. Benim umudum aralık ayına kaydı... Bak Alaah nasip ediyoru işte, Rabbim çok büyük, OL dediğiinde hayırlısıyla...

İnşallah senin de tez zamanda güzel haberini alacağız. Tüm dualarım seninle, sıora sende olsun inşallah tatlım

ay ay ay öperim seni ne güzel konuştun sen öyle inşallah Rabbim duyar sesimizi bakalım :KK54::KK54:

Çok tşk ederim canım... Burada hepiniz bwnim en büyük destekcim ve can yoldaşım oldunuz. Hiçbirinizi tanımasam da çok sevdim gönülden bağlandım...

Ben mart 2011 ve ağustos 2011 de 2 tane gebelik geçirdim.
İlkinde keseyi gördük ancak bebişi göremedik. 10. haftaya kadar bekledik, sonrası malum :2:
İkincisi de kimyasal gebelik oldu. Kan testinde 52 çıktı değer... 2. Gün sonraki testte 18 e düştü ve 3 gün gecikmeli olarak regl oldum, kaybettim bebişimi...
İkincisinde çok net anlayamadan gitti bebiş.
Ama ilk gebeliğimde 10. hafatay kadar yaşadığım için şimdiki gebeliğimi çok net farkettim.
Şöyle ki 2 gün önce başlayan bir gaz problemi baş gösterdi... Bir de kasıklarımda bir hassasiyet var. Onun dışında henüz bir belikti yok.
Haaa bir de ilk hamileliğimde farkettiğim bişey oldu. Sağ göğüs ucum karardı...Bu sefer de görünce dedim ki kesin bişey var.
Gerçekten de çıktı testte. Ama tabi henüz çok başı BAT bile gelmedi.... Üstelik 2 tane düşük yapmış bir kadın olarak biliyorum ki kesin haber için çok erken. Kimseye henüz söylemedim, bir tek sizler biliyorsunuz. Eşime bile söylemedim, haftaya cumartesiye kadar da birşey söylemeyeceğim. O da çok üzülüyor çünkü...

Allah yardımcımız olsun hepimizin kızlar...:nazar:

çok şeyler atlatmışın bebeğim sende yaaa :KK43: inş bu sefer hayırlısı ile kalp atışlarınıda duyarsın kucağınada alırsın bak burası cidden çok hayırlı geliyo herkese çünkü herkes birbiri için burada dua ediyo ve rabbim din kardeşlerimize ettiğimiz dualarımızı geri çevirmiyo burda herkes birbirine destekçi duacı ... o yüzden çok önemli bu topic ben cidden ellerimi açarak özellikle ezanlarda bütün arkadaşlarıma içten dua ediyorum rabbim hepsini kabul eder inş bugün cuma kızlar mübarek gün yine dualarımızı eksik etmeyelim....

canım kalp atıslarını gördüm pazartesı cok şükür 2 hafta sonrada sesını duyacagım ınsallah. bulantılarım fazla bır kac gun rahatlamıstım bugun yine kotuyum işte zor duruyorum.
Hayırlısı canım... Çok şükür kalp atışını dıymuşsun, kucağına da alacağın zaman gelecek Allahın izniyle.
Bulantıya nane şekeri çok iyi geliyor. Bir de iş yerinde ara öğün için 6-7 tane ceviz ve 1 avuç kuru siyah üzüm . Çok miden bulandığında da iş yerinde yemek için akşamdan evde 2-3 tane havucu soy. uzun uzun 4 e böl ve limonlu suda beklet. Sabah yanına al. İçin baydığında çok iyi geliyor...

Hayırlısı canım... Çok şükür kalp atışını dıymuşsun, kucağına da alacağın zaman gelecek Allahın izniyle.
Bulantıya nane şekeri çok iyi geliyor. Bir de iş yerinde ara öğün için 6-7 tane ceviz ve 1 avuç kuru siyah üzüm . Çok miden bulandığında da iş yerinde yemek için akşamdan evde 2-3 tane havucu soy. uzun uzun 4 e böl ve limonlu suda beklet. Sabah yanına al. İçin baydığında çok iyi geliyor...

saol canım havuu denememıstım ama deniyim. ınan yemedıgı kalmıyor gun ıcınde durmadan yıyorum mıdem bulanmasın dıye ama bugun ıste bıraz kotuyum.

meliscimm yaaaa evetttt çok teşekkür ederimm inan senin yazdıkların bana çok moral oldu kanı verirken hemşireye dedim ki
bana güzel haberler ver buna çok ihtiyacım var oda inşallahh dedi
sonra dedim ki beni hiç tanımayan biri böyle güzel şeyler hissediyorsa kesin hamileyim dedimm

çok ama çok teşekkür ederim arkadaşımm canım benimmm yaaaaa

bu aralar hislerim çok kuvvetli sanırım iki arkadaşımıda hamile ikisinede kızın olcak dedim kızları var ikisininde sonra seninde ne biliyim sms çok yogun hissettim o an için hamilesin gibi geldi hani babası demişya iyi haber versene bana ihtiyacım var demişya sende onun üstüne teste gidince rabbim sanki işaret veriyormuş gibi geldi bana çok şükür rabbim nasip etti sanada şimdiki tek duamız hamişlerimizin hepsi hayırlısıyla inşallah en önemliside saglıklı sihatli kucaklarımıza alırız inşallah şu cumanın yüzü suyu hürmetine inşallah allahımmmm

saol canım havuu denememıstım ama deniyim. ınan yemedıgı kalmıyor gun ıcınde durmadan yıyorum mıdem bulanmasın dıye ama bugun ıste bıraz kotuyum.

Geçicek birkaç hafta dayan, hiçbir şey kalıcı değil... 11.-12. hafta da hiçbir şeyin kalmayacak:nazar: sonra herşey çok lezzetli gelecek sana...

slm kızlar dün dışardaydım ve 3 saat basım döndu insan başı dönerken bile seviniyor oldumu ne diye diye bir hal oldum ara ara mıde bulantım oldu eşime dedim elimi bırakma düşcek gibiyim gece yattım gece yarısı offf sabah olmadı daha olsada test yapsam dedim test yaptım ve koca tertemiz negatif ve karnımın şişliliği falan indi ben adet olcam biliyorum ve cok yorgunum yaa

slm kızlar dün dışardaydım ve 3 saat basım döndu insan başı dönerken bile seviniyor oldumu ne diye diye bir hal oldum ara ara mıde bulantım oldu eşime dedim elimi bırakma düşcek gibiyim gece yattım gece yarısı offf sabah olmadı daha olsada test yapsam dedim test yaptım ve koca tertemiz negatif ve karnımın şişliliği falan indi ben adet olcam biliyorum ve cok yorgunum yaa

senin bat ne zamandı bugün mü...

benim geldi kırmızılarım...inşallah seninki gelmez canım testi erken yapmışsındır belki..

senin bat ne zamandı bugün mü...

benim geldi kırmızılarım...inşallah seninki gelmez canım testi erken yapmışsındır belki..

cnm 2 gün var bata ama anladım bugun kendımı hamıle falan değilim sende anlamıştın cnm adetinin gelceğini seninde umudun azaldımı cnm benım temponun enerjımın düştüğünü hissediyorum daha doğrusu korkuyorum artık

selam kızlar sınavlarımı bitirip geldim benim bat 22 kasımdı fakat 3 gün gecikmeli olarak regl oldum malesef bebiş yok... kimler hamiş sonuçları liste halinde görebilirmiyim? çok merak ediyorum... dualarınızı bekliyorummmm... Allah isteyen herkese sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin hayırlısıyla...

cnm 2 gün var bata ama anladım bugun kendımı hamıle falan değilim sende anlamıştın cnm adetinin gelceğini seninde umudun azaldımı cnm benım temponun enerjımın düştüğünü hissediyorum daha doğrusu korkuyorum artık

evet canım bende anlamıştım adetimin geleceğini...

üzülüyorum sinhus yeri gelio umutsuzlaşıyorum ama toluyorum kendimi biz yolun başındayız canım 6 ay neki..yolun başı sıkma canını...

dediğim kürlere başlat eşini sende incir ye..

Merhaba arkadaşlar haftalardır okuyorum yazılanları ve sizle üzülüp sizle seviniyorum. Ben hazlran ayında laporoskopik yintemle kist ameliyatı oldum. Şuan hamile kalmam için bi sıkıntı yokmuş bu ay bizde denedlk. Çok umutluydum ama azalıyor umudum. Adet siklusum düzensiz bi 28 bi 30 günde bir oluyorum sat 4kasımdı ama bu ay 21inde yumurta akı gibiakıntm geldi. Sanırım ggeç yumurtladım şimdi benim 5indemi olmam gerekiyor. Normalde bat bugündü. Cevaplarsanız sevinrm. :KK36:

sonuç dış gebelik...
Mutsuzum üzgünüm ağlıyorumm...
Duaya ihtiyacım var.... :KK5:

kızlaar test yaptım negatif cıktıı bence erken ama dayanamadım 5 kasımda adet olmuştum 1 aralık beklyoordum daha adet olmadım ama ne bileyim rabbim hayırlısını versin inşallah hadii bakiim 5 aralıkta test yapacağım tekrar

X