Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

maalesef 4 gün geçikmeden sonra dün akşam benim kırmızılar geldi..
bu ayda beni yanlız bırakmadılar...ne kadar vefalı çıktı kırmızılarım...
Kızlar ben dün akşam Salavat-I Tefriciye duasını okumaya başladım..
inşallah Rabbim duamı kabul eder...
Yıllar önce okumuştum ve dileğim gerçekleşmişdi..inşallah bu kezde dileğim gerçekleşir..

kızlar 28 kasımda idrar testimde çok belirgin çift çizgiyi gördüm:))))))))az önce saglık ocagından geliyorum orda kan testini sabah 8,30da alıyorlarmış sabah gel kan için dedi ama bi idrar testi alalım ondada net olur dedi ama ilkini düşük yaptıgım için sabah erkenden gel kanıda alalım dedi doktorcugum:)) idrar verdim ve yine pozitif çıkdı allahıma şükürler olsun oflucum topiğin ugurlu geldi banada şimdi soru sormak isteyen varsa cevap verebilirim seve seve birde ne olur dua edin bol bol bebegimi kucagıma alabileyim saglıklı sihatli...

canım o dua o kadar iyi bir dua ki başka bişey demiyorum inan bende niyetime aldım o duayı okumaya ve dua 1200 kaldı gebe olduğumu öğrendim yeterki biz allahın izinden ayrılmayalım..rabbim nasip eder

canım o dua o kadar iyi bir dua ki başka bişey demiyorum inan bende niyetime aldım o duayı okumaya ve dua 1200 kaldı gebe olduğumu öğrendim yeterki biz allahın izinden ayrılmayalım..rabbim nasip eder

bende okudum arkadaşlar ve iki kere hatim yapıldı paylaşarak yaptık allahım kabul etti bol bol da tecüt namazına kalktık eşimle oda çok ama çok faydalı arkadaşlar seccadenizi ıslata ıslata aglayın inanın ben öyle yaptım rabbim dualarımı kabul etti birde incir kürü kullandım içine havuç koyarak rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah...

canım sen de hamişmisin;tebrik ederim;bu ay hamiş kaynıyorrr..!!!1Çok mutlu oluyorum gerçektn.

o güzel listenize allahın izniyle beni de ekleyin HAMİLE diye:))))))))

Hayırlı olsun bebeğin canım, yumurtlama günü ve sonrası için nasıl yol izlediniz,hergünmü bi açıklarmısın biz yanlışmı yapıyoruz acaba öptüm teş ediyorum şimdiden

Hayırlı olsun bebeğin canım, yumurtlama günü ve sonrası için nasıl yol izlediniz,hergünmü bi açıklarmısın biz yanlışmı yapıyoruz acaba öptüm teş ediyorum şimdiden

yumurtlama günümü internetten hesap ederek ögrendim birde adetim biter bitmez incir kürüne başladım içine birde havuc ekleyerek ve düzenli bir şekilde gün aşırı beraber olduk arada ard arda olduguda oldu ve bacaklarımı havaya dikip altıma mutlaka yastık koyduk bide hemen kalkmadım sabah duş aldım genelde yapmadıgımız günlerde gece namazına kalktık eşimle tefriciyeyi 2 kere hatim ettim rabbim boş çevirmedi çok şükür:)

nasıl öğrenmiştin canım hamiş olduğunu;belirtilerin nasıldı?

ilk belirtim adetim bittikden bir hafta sonra ilişki durumdayken hala baş agrılarım oldu 3 yada 4 gün ikinci haftasında idrarım sıklaşmaya başladı ama ben çok erken diye piskolojik yaptıgımı düşünüyordum adetime 10 gün kalada mide bulantıları yemek yedikten sonra 3 -4 kere oldu yediklerim safra derlerya öyle geri geliyordu agzıma bir yudum şeklinde tabi bide böbrek agrım gibi daha önce taş düşürmüşdüm düşürenler bilir sag tarafımda öyle agrılarım oldu ilk gebeliğimde de olmuştu çok korkmuştum taşmı var yine diye çok az az kasıklarımda agrı oluştu diger gebelimde gögüslerim çok agrımıştı çok acıyordu ama bunda öyle bişi olmadı eşim büyüdüklerini söyledi ama bana büyümüş gibide gelmiyordu şimdi çok azda olsa hassaslaşmaya başladı gögüslerim

sağolasın canım Allah tamamına erdirsin bebeğini kucağına almayı nasipetsin maşşallah namazların duaların duyulmuş demekki inşşallah bizede nasip olur ben hayırlı zamanda olsun rabbim diye dua ediyorum kucağımız boş kalmasın dileklerimizi kabuletsin,bende yalnızım bebeğim olursa çok mutlu olucam hayırlısı Allah bizide bekletmesin amin duanı bekliyorum canım hoşçakal

ama bende ki en büyük özellik çok sık idrara gitmemdi halada gidiyorum ve de berbat gazım vardı hem alttan hem üstten:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…