Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlarrrr MELİS262008 PERİ 4244 SİZİ TEBRİK EDERİM ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINIZA ALMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH.... DARISI BAŞIMIZA BİZE DUA EDİN KIZLARRRR

aminnn aminnn canı gönülden aminnn kardeşim rabbim aratmasın isteyen tüm annelere bir an önce nasip etsin rabbim kimselere evlat acısı vermesin evladıyla imtihan etmesinnn inşallahhh rabbim dualarımızı kabede yapılan dualardan nasip etsin birde ben kurban bayramı arefe günü tv den kabede yapılan duaya eşlik edip çok aglayıp çok ama çok dua etmiştim rabbim sana şükürler olsun elhamdülillah sen büyüksün yarabbim sen ol de yeterki sizede tavsiyem cuma günü internetten cuma namazı ardından kabede yaılan duayı dinleyin sizde dua edin inşalalah allahın izniyle rabbim kabul eder ve şiddetle gece namazını tavsiye ediyorum siz gece tatlı uykunuzdan fedakarlık edin bakın rabbim size nelerle mükafatlandırcak:)))

Canım hadi gözün aydın.. ağustos anneleriyiz inşaallah :)

kızlar bu arada oflu ne yaptı acaba.. inşaallah çoooookk güzel haberlerle gelir.. Allah yardımcısı olsun inşaallah !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ayyy kızlar cook sevındım ne guzel haberler bunlarrrr bizede gelsin bebişlerr şişsin göbüşlerr )) ben aralık ayında ovulasyon kiti denicem inşallah Allah nasip eder bana da bebiş ve tüm isteyenlereee bizlerede dua ediinnn..

benide aralık listesine ekleyinnnn Allah kısmet ederse aralıkta hamiş olmak istiyorummmmmm

sağol canım evet agustos anneleri olcaz allah nasip ederse valla bende merak ettim rabbim yardımcısı olsun inşallah içini rahatletır doktor umarım herşey yolundadır

hayırlı olsun maşallah Allah tamamına erdirsin bizede nasip etsin nooluurr noolurrrrr..

canım kaç haftalık senin ki keseyi kalp atışını duydunuz mu?

yok canım daha gitmedim doktora benim hesağlarıma göre 4+3 5. haftasını dodurcak inşallah allahın yardımı ile mercimegim erken gitmek istemiyorum doktora aslında 6. haftasında gidersem bebişide görürüm belki diye beklemek istiyorum aslında yarında kan testine gidicem bakalım seninki ne kadarlık

ya kızlar çok küçük bir kanamam olmuş sizce düşük olabilir mi

tatlım allah korusun deme öle ama sana tavsiyem hemen doktora git çünkü hamilelikte en ufak kanama bile düşük tehliksi yaratabilir bence hemen görün doktora

oh ne güzel anne sayımız baya bi arttı yaaa süper darısı bizim başımıza inş

Allah korusun canım ama sen bi dr unu ara ve git yanına ne olur ne olmaz tedbirini al bence hem için rahatlar.. her kanama düşük değildir....

kızlarr bn geldim deli papatya:)bu kadar online annenn içinden soruma cvp weren olur heralde bugündü ya bnm gnm dayanamayıp test yaptım kanda ama 1.20 çıktı olsaydı çıkardı dmi???ama olurdum normalde bu satte kadar gnnde bukadar dşük değer çıkıp tekrar ykselen warmı

Canim panik olma oncelikle doktorunu ara is yapma yat dinlen ! Ama dokyorunla telde gorus mutlaka uxaktaysa dr gitmeye calisma drun gel hemen derse git. Kanan az madem yatar gecer diye tahmin ediyorum cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…