Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

:nazar::nazar::nazar: kızlarrrr:nazar: MELİS262008:nazar: PERİ 4244:nazar: SİZİ TEBRİK EDERİM ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINIZA ALMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH.... DARISI BAŞIMIZA BİZE DUA EDİN KIZLARRRR:KK16::KK54::KK54::KK54::KK54:

sağolasın canım Allah tamamına erdirsin bebeğini kucağına almayı nasipetsin maşşallah namazların duaların duyulmuş demekki inşşallah bizede nasip olur ben hayırlı zamanda olsun rabbim diye dua ediyorum kucağımız boş kalmasın dileklerimizi kabuletsin,bende yalnızım bebeğim olursa çok mutlu olucam hayırlısı Allah bizide bekletmesin amin duanı bekliyorum canım hoşçakal:KK54::KK54::KK49:

aminnn aminnn canı gönülden aminnn kardeşim rabbim aratmasın isteyen tüm annelere bir an önce nasip etsin rabbim kimselere evlat acısı vermesin evladıyla imtihan etmesinnn inşallahhh rabbim dualarımızı kabede yapılan dualardan nasip etsin birde ben kurban bayramı arefe günü tv den kabede yapılan duaya eşlik edip çok aglayıp çok ama çok dua etmiştim rabbim sana şükürler olsun elhamdülillah sen büyüksün yarabbim sen ol de yeterki sizede tavsiyem cuma günü internetten cuma namazı ardından kabede yaılan duayı dinleyin sizde dua edin inşalalah allahın izniyle rabbim kabul eder ve şiddetle gece namazını tavsiye ediyorum siz gece tatlı uykunuzdan fedakarlık edin bakın rabbim size nelerle mükafatlandırcak:)))

:nazar::nazar::nazar: kızlarrrr:nazar: MELİS262008:nazar: PERİ 4244:nazar: SİZİ TEBRİK EDERİM ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINIZA ALMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH.... DARISI BAŞIMIZA BİZE DUA EDİN KIZLARRRR:KK16::KK54::KK54::KK54::KK54:[/QU

Allah razı olsun canım inşaallah rabbim tüm isteyenlere nasip etsin bu güzel duyguyu kimseye aratmasın inş..rabbimden istedikten sonra gerçekten bütün kalbinle o dua ettikten sonra hiç korkmayın rabbim verir tüm anne olmak isteyenlere tatdırsın bu duyguyu inşaalah

kızlar 28 kasımda idrar testimde çok belirgin çift çizgiyi gördüm:))))))))az önce saglık ocagından geliyorum orda kan testini sabah 8,30da alıyorlarmış sabah gel kan için dedi ama bi idrar testi alalım ondada net olur dedi ama ilkini düşük yaptıgım için sabah erkenden gel kanıda alalım dedi doktorcugum:)) idrar verdim ve yine pozitif çıkdı allahıma şükürler olsun oflucum topiğin ugurlu geldi banada şimdi soru sormak isteyen varsa cevap verebilirim seve seve birde ne olur dua edin bol bol bebegimi kucagıma alabileyim saglıklı sihatli...

Canım hadi gözün aydın.. ağustos anneleriyiz inşaallah :):KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

kızlar bu arada oflu ne yaptı acaba.. inşaallah çoooookk güzel haberlerle gelir.. Allah yardımcısı olsun inşaallah !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ayyy kızlar cook sevındım ne guzel haberler bunlarrrr bizede gelsin bebişlerr şişsin göbüşlerr :KK66:)) ben aralık ayında ovulasyon kiti denicem inşallah Allah nasip eder bana da bebiş ve tüm isteyenlereee bizlerede dua ediinnn..:KK16:

<KASIM AYI LİSTESİ>

Hapsuu:..............................-- 9 Kasım //TEBRİKLERRRRRR :KK49::KK52:
parpalm:.......................... .--?? Kasım //TEBRİKLERRRRRR:KK49::KK52:
eddacev:......................... // 14 Kasım //TEBRİKLERRRR:KK49::KK52:
orjinalmorjinal:.................. // 14 Kasım // TEBRİKLERRRRRRRR:KK49::KK52:
mavi0505:........................// 15 Kasım // TEBRİKLERR:KK49::KK52:
msg38:...........................// 20 Kasım // TEBRİKLER:KK49::KK52:
bebek20:......................// 22 Kasım //TEBRİKLER:KK49::KK52:
0fLu:..........................// 24 Kasım // TebrikLeeerrr:KK49::KK52:
jour:......................... // 24 Kasım // TebrikLeeerrr:KK49::KK52:
ciciminik:....................// 25 KAsım //
cebra:...................... // 25 Kasım //
mihracee:................. // 26 Kasım //
_DoLuNaY:................ // 27 Kasım //
hülyamaden:............. // 27 Kasım //
belinaysu:................ // 28 Kasım //
Fromrose76:............. // 28 Kasım //
gocmenkuslar:.......... // 28 Kasım //
melis262008:............ // 28 Kasım //
aysegul21072008:..... // 28 Kasım //
sinsioskop:............... // 28 Kasım //
ANGELL2:..................// 28 Kasım //
esila_askin:...............//28 Kasım //
yazcicegi:................ // 29 Kasım //
61didem....................//29 kasım//
tekpapatya:..............// 30 Kasım //
dhc83:.....................// 30 Kasım //
melodi2:.................. // 30 Kasım //
elisizmit:.................. // 30 Kasım //
mehtap8..................// 30 Kasım // :KK49::KK52:
glsh_arikan...............//:KK49: :KK52:

<ARALIK AYI LİSTESİ>

hacer_31:..................... // 1 Aralık //
eliflevent.......................// 1 ARalık//
aysunayy.......................//2 ARalık//
elsal:........................... // 2 Aralık //
simli pembe :..................// 3 Aralık //
aklima:......................... // 3 Aralık //
sinhus:........................ // 4 Aralık //
ggmin:......................... // 4 Aralık //
basakss:.......................// 4 Aralık //
kuzumnehir:...................// 4 Aralık //
pdr55:......................... // 6 Aralık //
zammbak......................//6 Aralık //
deryalcin:.................... // 7 Aralık //
slna:.......................... // 8 Aralık //
aysenurr:.................... // 8 Aralık //
asis:.......................... // 9 Aralık //
SDFCLB:..................... // 9 Aralık //
Hkbinici:..................... // 9 Aralık //
UmutSunuz:................ // 9 Aralık //
eknhanifsay..................//9 Aralık//
skaya2006....................//10 Aralık//
sakaaar.......................//11 Aralık//
orkide2:..................... // 12 Aralık //
ssuperisii:.................. // 13 Aralık //
cevre_en...................// 13 Aralık//
yesil33:.................... // 14Aralık //
ddeerryya.................// 15 Aralık//
Aleyyna.....................//17 Aralık//
yasib2538...................//17 Aralık//
vahsihatun..................//20 Aralık//
elsal..........................//23 Aralık//
conqueror..................// 25 Aralık//

benide aralık listesine ekleyinnnn Allah kısmet ederse aralıkta hamiş olmak istiyorummmmmm:KK16:

sağol canım evet agustos anneleri olcaz allah nasip ederse valla bende merak ettim rabbim yardımcısı olsun inşallah içini rahatletır doktor umarım herşey yolundadır

hayırlı olsun maşallah Allah tamamına erdirsin bizede nasip etsin nooluurr noolurrrrr..:KK16::KK16:

canım kaç haftalık senin ki keseyi kalp atışını duydunuz mu?

yok canım daha gitmedim doktora benim hesağlarıma göre 4+3 5. haftasını dodurcak inşallah allahın yardımı ile mercimegim erken gitmek istemiyorum doktora aslında 6. haftasında gidersem bebişide görürüm belki diye beklemek istiyorum aslında yarında kan testine gidicem bakalım seninki ne kadarlık

ya kızlar çok küçük bir kanamam olmuş sizce düşük olabilir mi :KK43:

tatlım allah korusun deme öle ama sana tavsiyem hemen doktora git çünkü hamilelikte en ufak kanama bile düşük tehliksi yaratabilir bence hemen görün doktora

oh ne güzel anne sayımız baya bi arttı yaaa süper darısı bizim başımıza inş:KK1:

kızlarr bn geldim deli papatya:)bu kadar online annenn içinden soruma cvp weren olur heralde bugündü ya bnm gnm dayanamayıp test yaptım kanda ama 1.20 çıktı olsaydı çıkardı dmi???ama olurdum normalde bu satte kadar gnnde bukadar dşük değer çıkıp tekrar ykselen warmı

ya kızlar çok küçük bir kanamam olmuş sizce düşük olabilir mi :KK43:

Canim panik olma oncelikle doktorunu ara is yapma yat dinlen ! Ama dokyorunla telde gorus mutlaka uxaktaysa dr gitmeye calisma drun gel hemen derse git. Kanan az madem yatar gecer diye tahmin ediyorum cnm

X