Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım saglıklı veya saglıksız bi gebelik oldugunu bilemezsin belkide sen negatif düşüncenle olumsuzlaştırıyorsun durumunu bence rahatla unut olumsuzlukları eski kadınlar gibi olmaya çalış

ne yapacağımı bilmiyorum canım sadece bekliyorum....

Bazı anLar geLir deLi bir fırtına gibi tutar kolundan savurur..Bazen kışın ortasında baharı yaşatır gönLüne....çıkmazLara girersin..Patikadan yürürsün...yokuşLar tırmanırsın...Birgün bakmışsın düz yoLa çıkmışsın...kocaman bir kutu gibidir hayat..iÇi süprİzLerLe doLu..
Tahmin etme hep YanıLırsın
sadece HayaL ett..

oflucum okuyarak hepsini yeni bitirdim sanada çok üzüldüm kuzum sıkma canını yazık bebişide üzüyosun senin gibi değerim benimde yükselmiyodu doktorum bebek alınacak dış gebelik dedi hastanede yattım dış gebelik diye gece benden kan alınıyodu ameliyat hanenin önünden 3 kere döndüm değerlerim mütiş yükseldi diye çok sevindik doktorumda bizimle seviniyodu tutunuyo bebek diye her kan alındığında morelimi bozdum ağlar kendimi paralardım hastaneden çıktığımda eve geldiğim akşam düşürdüm bebeğimi şimdi düşünüyorum allahım herşeyin hayırlısını versin sanada inşallah hayırlısından kucagına almayı nasip etsin sıkma desemde sıkacaksın ama rahatla biraz

oflucum okuyarak hepsini yeni bitirdim sanada çok üzüldüm kuzum sıkma canını yazık bebişide üzüyosun senin gibi değerim benimde yükselmiyodu doktorum bebek alınacak dış gebelik dedi hastanede yattım dış gebelik diye gece benden kan alınıyodu ameliyat hanenin önünden 3 kere döndüm değerlerim mütiş yükseldi diye çok sevindik doktorumda bizimle seviniyodu tutunuyo bebek diye her kan alındığında morelimi bozdum ağlar kendimi paralardım hastaneden çıktığımda eve geldiğim akşam düşürdüm bebeğimi şimdi düşünüyorum allahım herşeyin hayırlısını versin sanada inşallah hayırlısından kucagına almayı nasip etsin sıkma desemde sıkacaksın ama rahatla biraz

haklısın üzmemeliyim onu ama bilmiyorum ne yapcağımı...
İnşallah yükselir değerlerim ne diyim bilemedim ki...
hayırlısı...
dua edin olur mu sadece dua....

hayırlısı...

üzme kendini yükselecek hayırlısıyla allahım hayırlı evlat nasip etsin dualarımız seninle ve benim gibi hayırlısıyla isteyenlere Allahım hakında hayırlısını nasip etsin herşeyin hayırlısını istemek lazım olmuş hayırsız ne yapalım sıkmayın o güzel canlarınızı bebişimizi üzme

hayırlısı...

ahh benim güzel oflum inan dualarım seninle burdaki diğer arkadaşlar gibi stres yapma demek kolay uymak zor yarın dr gidecektin yanlış hatırlamıyorsam sen şimdi güzelce dinlen bu hamilelik öncesi stresi hamilelik sonrası psikolojisi hepimizi yıpratıyor bu yüzden bi bardakk ılık sütünü iç güzelce uyumana bak elini de göbüşüne koy dualarını et olur mu tatlım

üzme kendini yükselecek hayırlısıyla allahım hayırlı evlat nasip etsin dualarımız seninle ve benim gibi hayırlısıyla isteyenlere Allahım hakında hayırlısını nasip etsin herşeyin hayırlısını istemek lazım olmuş hayırsız ne yapalım sıkmayın o güzel canlarınızı bebişimizi üzme
İnşallah canım ya tek isteğim bu...
yavrum tutunsun annesine :KK43:
ikinci defa aynı şeyleri yaşayı düşünmek bile beni korkutuyo...
hayırlısı olsun diyorum sadece dua ediyorum...

ahh benim güzel oflum inan dualarım seninle burdaki diğer arkadaşlar gibi stres yapma demek kolay uymak zor yarın dr gidecektin yanlış hatırlamıyorsam sen şimdi güzelce dinlen bu hamilelik öncesi stresi hamilelik sonrası psikolojisi hepimizi yıpratıyor bu yüzden bi bardakk ılık sütünü iç güzelce uyumana bak elini de göbüşüne koy dualarını et olur mu tatlım

ALLAH RAZI OLSUN canım benim çok sağol....
evet stres yapmamak elde değil...
psikolojim gerçekten alt üst olmuş durumda...
yatıcam şimdi sizden sadece dua istiyorum :nazar::nazar::nazar::KK43::KK43:

çöküntülerde olan bi ruh haline sahip olarak çok stresli sıkıntılı üzgün ağlamaklı...
sadece bebeğini isteyen anne kadar iyi olmaya çalışıyorum :KK14:

canım biliyor musun çok yakın bir dostum gibisin.. bugün kuranı kerim okurken aklıma geldim.. Allah bebeğini sana ve eşine bağışlasın inşaallah.. olumsuz düşünme, bak benim değerlerimde normalden fazla söylediğinize göre.. benim için de normal değil.. haftaya gidicem doktora.. hayırlısı allahtan..

üzgün karamsar bir ruh hali bende de var.. her dakika ağlıyorum.. aslında bu ruh hali bile bebeğinin sana sımsıkı sarıldığının işareti..

çöküntülerde olan bi ruh haline sahip olarak çok stresli sıkıntılı üzgün ağlamaklı...
sadece bebeğini isteyen anne kadar iyi olmaya çalışıyorum :KK14:

Canım nolur içini ferah tut. Dualarımız seninle. Hersey güzel olacak. Ben buna inanıyorum.

Yarın kaçta cnm randevun?

Oflucum, ben kendi durumumu falan unuttum. BAT a kaç gün kaldı, belirtilerim neler....... Sadece sana ve senin gibi duaya ihtiyacı olan dostlara dua ediyorum. Hele sen ve diğer hamişlerden güzel haberler gelsin ben kendimi o zaman düşünücem. Rabbim meleğimizi bize bağışlasın. Hayırlısı neyse o olsun cnm benim.....

yarıın adet olma günüüm ilk defaa midee ağrım yoookkkkkk beliiim çok ağrııııyoooo memişleriim deee

Merhaba ;
sizce benim en doğru yumurtlama günüm hangisidir acaba yanlışmı uyguluyoruz lütfen yardım edin.Aşağıda geçmiş BAT aylarımı paylaşıyorum umudum aralıka kaldı
13 Agustos
8 Eylül :27.gün
4 Ekim :27. gün
30 Ekim:27.gün
25 Kasım:27.gün

kızlar benim BAT: 7 Aralık.
Dün çok kötü kasıklarım ağrıyordu.
Ağladım acısından ağrı kesici içtim dayanamadım.
Bugünde midem ağrıyor.
hiç ağrımazdı midem ilk defa bile diyebilirim.
Ama dün ve birkaç öncesinde ayaklarım üşümüştü
acaba üşütmüş olabilirmiyim diye düşünüyorum.

aranıza yenı katıldım.. benm BAT 3-4 aralık beklemedym ama belirtilerim çok fazla.. inş hamişizdir :)

aranıza yenı katıldım.. benm BAT 3-4 aralık beklemedym ama belirtilerim çok fazla.. inş hamişizdir :)

hoşgeldin aramıza canım :) inşallah sanada uğurlu gelir burası biz buranın uğuruna inanıyoruzzzz:KK16::KK16: belirtilerin neler canım ? inşallah hamişsindirrr tatlımmmm:KK16::KK16::KK16:

X