Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Ayyy canım inşallah hamilesindir canımm. listenin başı sensin kapımızı da sen aç Allah'ın izni ile de arkandan bizde gelelim hayırlısı ile inşallah.
:KK19::KK19::KK19: canımmm çok teşekkür ederim inşallah..
kızlar ates düşünce noluo çıkınca noluooo

canım ateş yumurtlama döneminde düşer...birde adet döneminde adet habercisidir...adet gelirken düşer..

canım 1 yıl 2 aydır evliyiz...ve bu ay 5.ayımız olacak bebiş denemelerinde...
inşallah canım..ama tüm adet belirtilerini yaşıyorum ya..belim ağrıdı ara ara da ağrıyor..
yarını da atlatana kadar test te yapamam tek çizgiden nefret ediyorummmmm kırmızılar gelsin daha iyi..

ne bileyim klasik bat psikolojisindeyim:KK9::KK9::KK9::KK9: acabalarla doluyum..şu gün bi geçse de sabah olsa:KK9::KK9:

topik hepimize uğurlu gelir İNŞALLAH...

inşallah canım yaa yapar yapmaz bana haber ver burada yaz yanı tamam mı. inşallah bu saatten sonra olmaz yaa ilk sana ugurlu gelsın de sen ayagını sür de bıze de dulaşsın tatlım yaa:)))

ya kızlar bişey sorcam..

ankarada tavsiye edebileceğiniz iyi bir kadın doktoru var mı ?

kadın olması tercih sebebidir :)))

hmmm senin yeni bitti yani adet dönemin... hayırlısı canım inşaallah hepimize kısmet olur!!!

inşallah canım tüm isteyenlere nasip etsin rabbim.. sende durum ne kırmızıların durumu ne belirtisi filan varmı inşallah da yoktur..

ateş ölçme yönteminin en büyük avantajı adetim gecikti stresi yok. benim geçenlerde 8 gün geç geldi önceden olsa hayallere dalardım. ama biliyordum ki yumurtam 8 gün geç çatladı.

yumurta çatladıktan kaç gün sonra adet oluyoruz cnm:26:

off kızlar ya yok bat tarihi yok ateş ölçme yok ovulasyon testi derken sanırım kafayı yicem :))

bat a kadar çok var ama şimdiden acaba ne olacak diye düşünmeye başladım. Düşünmeyim diyorum başka şeylerle ilgileneyim diyorum ama olmuyo ya bunun kolay bi yolu var mı acaba ??

iyi akşamlar arkadaşlar ben ekim topiğinden geliyorum ekim ayıda olmadı inşallah kasım ayı bize uğur getirir ve hepimiz hamiş oluruz inşallah oflu arkadaşım seninle batımız aynıydı ama ben 3 gün önce oldum şimdi batım 16 kasım benide eklersen sevinirim bu ay hamiş olmak dileğim ve dualarım herkeze öpüyorum

X