Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

öyle çok değilse yerleşme kanaması olabilir sen yinede kendine dikkat et ağır kaldırma

canım benim Allah sana da bebeğine de sağlık versin inşaallah... üzme tatlı canını sen rahat ol ki bebişin de rahat rahat büyüsün inşaallah :)

idrar testi yap tatlım çift çizgiyi görürsende kan testi
normalde böyle geçikme oluyor muydu

öncelikle bana cevap yazdığın için teşekkür ederim...kimse cevap yazmıyor.
Son iki ay düzensizleşmişti..ondan önce çok düzenliydi.
dün akşam idrar testi yaptım tek çizgi çıktı.

öyle çok değilse yerleşme kanaması olabilir sen yinede kendine dikkat et ağır kaldırma

çok teşekkür ederim. Bizimde 7 aydır olmuyordu. Doktora gidiyorum ama adetinin 3. günü gel klomen vericem demişti.
test için ne zamanı beklemeliyim? çok heycanlandım anlatamam allahım noluurr

offf moraliim bozuldu iyice ((
sonucum çıkmış....
22 kaısm... 24.08
25 kasım ... 54.13
28 kasım .... 91.22

çok az yükselmemiş mi kızlarr
moralim alt üst oldu

canım kendini boşuna üzüyorsun bence herşey güzelll olumsuz şeyleri düşünme düşünüpte çağırma olumsuzluklarıııı annesi o geç döllenmiştir o yüzdennnn böyle ama sonuçta yükseliyorrrrrrrr

netten bitane doktora sordum..
tam bir gebelik oluşmamış olabilir yazmış...
off alt üst oldum ben iyice

çok teşekkür ederim. Bizimde 7 aydır olmuyordu. Doktora gidiyorum ama adetinin 3. günü gel klomen vericem demişti.
test için ne zamanı beklemeliyim? çok heycanlandım anlatamam allahım noluurr
bence adetini 2 gün geçir öyle yap geç döllenme olabiliyor o yüzden bazen idrarda çıkmıyor ama kan testi en güveniliri

ah sağol cnm yaa baştan anlatıyım yarn çatlatma iğneme 15 gün olcak.. normalde adetlerim düzenlidir cumartesi olmm gerekiyodu olmadım test yaptırsam mı yoksa beklsem mi ama bu şekilde beklemesi çok zorr(

öncelikle bana cevap yazdığın için teşekkür ederim...kimse cevap yazmıyor.
Son iki ay düzensizleşmişti..ondan önce çok düzenliydi.
dün akşam idrar testi yaptım tek çizgi çıktı.
bi kaç gün sonra sabah yap ozaman varsa belirgin çıkar muhtemelen

Ne sormuştun be yardmcı olmaya calışayım..

ah sağol cnm yaa baştan anlatıyım yarn çatlatma iğneme 15 gün olcak.. normalde adetlerim düzenlidir cumartesi olmm gerekiyodu olmadım test yaptırsam mı yoksa beklsem mi ama bu şekilde beklemesi çok zorr(

slm kızlar....
benim BAT 2 gün geçti...
6 gündür göğüslerim acıyor. göğüs ucu çevresinde kamarcıklar oluştu ve onlara dokunca acıyor..
bugün biraz karnım bi garip hafiften sancılanıyor gibi..
hafif başım dönüyor gibi hissediyorum..
dün akşam idrarda baktım bişey çıkmadı tek çizgiydi..
BAT a 1 hafta kala kan testi yaptırdım negatif çıkmıştı..şimdi yaptırmaya korkuyorum..
gece uyuyamıyorum.yada karma karışık rüyalar görüyorum..
stresten başım ağrıyor..
hafta sonu rüyamda uğur böceği gördüm...
oooofffffff...Allah'ım yardım et ne olur...bitsin artık bu stress....
kimseye bişeyde anlatamıyorum....çok yanlızım..

canım kantesti yaptır o zaman. varsa eğer kan tahlilinde çıkar

idrar tstini sabah ilk idrarla yap ozaman çıkabilir

Bence çıkar..Yapın testi..Hber vermey unutmayın bize

selam kızlar
canım öyle sıkıldıki en azından sizlerle paylaşayım istedim çoğunuzun derdi ile aynı benımkıde bu ay 7.ay bebek için uğraşıyoruz yine yok son bır haftadır fena halde yanmalarım vardı bir arkadaşım dediki belki bebekdir reglime daha 5 gün var baktırdım bhcg ye evet negatif yine yok gelmeyede niyeti yok üzülmem sanıyordum ama çok üzüldüm gerçekten çok üzüldümnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…