Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım gittim bugün doktora ultrasyonla baktı bişe göremedi.idrar kesem boş oldugu için göremediğini söyledi ne alaka pek anlayamadım.röntgen verdi o yüzden.yarın da rötgen çekilecem.2,5 aylık bebeği ultrasyonda mutlaka görürdü dimi ?

bence moralini bozma canım bu siteyi sürekli takip ediyorum seni özellikle ediyorum bi kaç gündür duyguların karışık olduğu için merak ettiğimden dolayı insan burda gerçekten aynı hisleri paylaştığından ötürü kendini kaptırıyor kendi yerine koyuyor ve ya seviniyor ya da üzülüyor...
hep değerlere takılmışsın bu kadar kafanı yorma derim ben rabbim ne isterse o oluyor sonuçta sana bu bebeği vermek istiyorsa isterse hiç yükselmesin verecektir bunun bilincinde olduğunu düşünüyorum senin...
değerlerine gelince benim bildiğim kadarıyla yavaş bir yükselme seyretmiş çünkü değerler 24 saat maks 48 saat içinde 2 katına çıkıyor bu benim bildiğim durum genelde çok araştıran biriyimdir buna dayanarak söylüyorum seninde yükseliyor ama önemli olan düşüş olmasın bide bunun en iyi cevabını doktorun verir bir de bebeğin kesesini gördükten ve kese içindede bebeği gördükten sonra rahatlarsın... ben bi düşük yaşadım haziranda 146 kan testi ile öğrendim hamile olduğumu 2 gün sonra 550ydi ama sonra benim bebeğim düştü yani dediğim gibi benim artışım normal olmasına rağmen rabbim o bebeği bana nasip etmedi bence hayırlısını iste Allahtan değerlere takılıpta boş yere ne kendini ne de bebeğini üz tatlım bu arada doktorun hiç bişey demiyormu ya da keseyi görmedimi daha ?
offf moraliim bozuldu iyice ((
sonucum çıkmış....
22 kaısm... 24.08
25 kasım ... 54.13
28 kasım .... 91.22

çok az yükselmemiş mi kızlarr
moralim alt üst oldu

kızlar bu kadar kişi bi cevap yazmıyo ya.. aslında bir eğitimciyim ama bu konuda cahilim işte, bi fikir verin bana.. idrar testini şimdi yapsam çıkar mı? doktora mı gitsem? beklesem mi? ufff

Canım ben de senin yazdıklarınla aynı fikirdeyim...Ben de de kese oluştu ama içinde bebek olmadı ki değer çok iyi idi Nasip meselesi bunlar .
2. gebeliğimde kimyasal oldu. 52 çıktı sonra 18 oldu... Önemli olan değer düşmesin di mi ama...

kızlar bu kadar kişi bi cevap yazmıyo ya.. aslında bir eğitimciyim ama bu konuda cahilim işte, bi fikir verin bana.. idrar testini şimdi yapsam çıkar mı? doktora mı gitsem? beklesem mi? ufff

Varsa kan testi ile çıkar canım... Ama istersen 2 gün daha bekle, sen bilirsin

değer çok düşük kese görünmez ki

offf moraliim bozuldu iyice ((
sonucum çıkmış....
22 kaısm... 24.08
25 kasım ... 54.13
28 kasım .... 91.22

çok az yükselmemiş mi kızlarr
moralim alt üst oldu
kuzum sen moralini bozma ağır adımlara ilerliyor bebişin ailede ağırkanlı varsa ona çekmiştir belki sen beslenmene dikkat et moralini yüksek tut geç döllenmiştir

idrar testi yap tatlım çift çizgiyi görürsende kan testi
normalde böyle geçikme oluyor muydu

ya kızlar idrar testinde 3 aylıkken kesinlikle görünür mü ? yani bazı yazılar okudum kimisinin hormonları farklı oluyormuş ?? ama 3 ay geçmişse kesin gözükmesi gerekmiyor mu ?

kuzum sen moralini bozma ağır adımlara ilerliyor bebişin ailede ağırkanlı varsa ona çekmiştir belki sen beslenmene dikkat et moralini yüksek tut geç döllenmiştir

değerler katlanmamış canım baksna
moralim çok bozuk (

canım ya moralini niye bozuyorsun ki? artışlar kişinin yapısına göre değşiyor olabilir.. oflu sen jinekologa gitmeye başladın mı?

ben henüz gitmedim.. hangi şehirdeydin bu arada oflu?

ve arkadaşlar ankarada iyi bir jinekolog tavsiye eden var mı?

dayanamadım idrar testi yaptım, sonuç negatif... kan testini hastanede mi yaptırıyonuz kızlar.. özel mi, devlet mi? uff ya çıksın çift çizgi, ya gelsin kırmızılar..

nasıl bozmayayım canım ya
2 kat bile artmamış 3 günde kafayıı yicem
istanbuldayım ben..

emin ol katlanıyor senin bebek son dk golü gibi son anda karar vermiş döllenmeye değerlerin yükseliyorsa sorun yok demektir emin ol

48 saatte 2 kat artması gerekirken nerdeyse 72 saat olmuş hala katlamamış baksana (
Neden böyle oldu ki

kızlar bugün adetimin 3. günü yani bugünüde sayarsam 3 gün gçti ve çatlatla iğneme vurulalı 15 gün oluyor sizxe hamile olabilrmiyim acilll cvp yarın tedt mi yaptırsa yoksabir iki gün daha beklesem miiiii

nasıl bozmayayım canım ya
2 kat bile artmamış 3 günde kafayıı yicem
istanbuldayım ben..

48 saatte 2 kat artması gerekirken nerdeyse 72 saat olmuş hala katlamamış baksana (
Neden böyle oldu ki

sen stres yapma yeterki bende diğerlerinn değerlerini okuyunca bende bi sorun var diyordum ama doktorun sorun yok normal diyorsa herşey iyiye gidiyordur 4.haftada kesesini gördüm diyenler vardı ben 6. haftada gördüm normal ultrasyonda bebeği görmedik vajinal ultrasyonda gördük sen elini göbüşüne koy ve dua et

Hamilelikte Okunması Faydalı Dualar

1. Doğacak Çocuğun mücahid olması için KAF Suresi okunur.
2. Güzel Yüzlü olması için YUSUF Suresi okunur.
3. Ahlakı güzel olması için İNSAN-İBRAHİM Suresi okunur.
4. İlk 4 ay 70 bin SÜBHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ okunur.
5. 9 ay boyunca 71 tane ENBİYA SURESİ okunur.
6. Doğumu Kolaylaştırsın diye İnşikak Suresinin ilk 3 ayeti okunur.
7. Çocuk doğduktan sonra 36. günü Enbiya Suresi okunur.
8. Ateşli Hastalık olmaması için Ali İmran Suresi okunur.
9. Ağlayan Çocuğa Cuma saati kulağına ezan ve Ali İmran Suresi 83. ayeti okunur.
10. Bol bol Yasin okunur.
11. Terfice, tüncina hatimleri okunur.

Sütü az olan kadın
Bir kimse "Yâ Metîn" ismini bir yemek üzerine yazsa ve sütü az olan kadına yedirse sütü çok olur.

Çocuğun İtaatkar Olması İçin
Eğer, bir kimsenin oğlu kendine itaat etmezse şehadet parmağını onun eli üzerine koyarak "Yâ Şehîd" dese Allah'ın izniyle itaatkâr olur.

Çocuk Düşmemesi İçin
Karısı hamile olup da erken doğum, çocuğun düşmesi veya geç doğması gibi korkular ve tehlikeler karşısında kalan bir kimse, parmağını hamile olan karısının karnına sürüp:
"Ya Mübdi" ismini 99 kere okursa Hak sübhanehu ve teala hazretleri o hamile kadını bu tehlikelerden saklar.

Çocuğun Huyunun Güzelleşmesi
Kötü huylu çocuğu olan bir kimse:
"Ya Mukît" ismini 7 kere bir boş kaba okusa ve o kabı su ile doldurup o kötü huylu çocuğuna içirse Allah'ın izniyle o çocuğun huyu güzelleşir.

arkadaşlar merhaba banada yardımcı olursanız sevinirim
ben kasım 5 te adet oldum. şuanda dün geceden beri kahverengi lekelenmelerim var. Bazı arkadaşlar bunun yerleşme lekesi olduğunu söylemişler. Yani ben hamile olabilirmiyim?

sizde dua eder misiniz bize bebeğimle bana...
ALLAH RIZASI İÇİN Bİ YASİNİ ÇOK GÖRMEYİN
şu an çok kötüyüm ve öyle ağlıyorum ki...
ya dış gebelikse ya tutunamazsa bebeğim giderse diye...
Dua etmekten başka hiçbir çaremiz yok
ne olur dualrınızı esirgemeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…