Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Bugün 28 kasım Malum BAT günümdüüü ancak gelen giden yok

hiç bir belirtim de yok gayet normalim yani ne regl belirtisi nede hamilelik beklemedeyim yani

geçmişi okurken gördüm OFLU arkadaşım üzülme beta tablosuna baktım ,tabloda ortalama değerlerde var seninki ortalama değerlerde gözüküyor bu kötü bir şey değil sakın üzülme bebişinde üzülür yıpranır moral çok önemli biliyosun yani

hamilesin bence canım.. hadi hayırlısı :)
aynı belirtiler bende de vardı ve bebiş oldu..

2 kaybım var benim 7 ay ara verdimde bu ay başladık biz daha çalışmalara kısmet artk inş benimde vardır bebişim belirtilerin falan varmı tatlım senin

canım bende belirti yok. Hala daha belirti yok. Sadece bir kaç kere gece hararet bastı. Bir kaç kerede çok midem bulandı. Ama çok az. Ben bata 12 gün kala adet sancısı çektim. 8 gün boyunca adet sancım oldu. Ader olacam sandım meğer hamileymişim

kızlar çok üzgünüm aslında bat tarihine var ama dayanamadım test aldım öğlen yaptım tek çizgi öğleden bu yana bakıyorum belki belirmiştir diye hala yk erkenmi yaptım bilmiyorum kalbim kırıldı isyan etmiyorum asla sonuçta aciz bi kulum ama yalnızım 2 düşükten sonra umutlanmışım demekki hoş batı beklemelimiydim ona dairde karar veremedim de yine depresyonlardayım ;yine kanadım kırık yine kolum kırıldı(((((((((

((( ümidini bırakma sakın üzülme stres yapma kendine rabbimin bir bildiği vardır elbet inşaallah yanılmışsındır adet tarihin ne zamandı?

idrarda gebelik ortalama 1 hafta sonra belli oluyor. erken davranmışsın..
umudunu yitirme...
herşeyin hayırlısı...

canım idrarda gebelik adet tarihini gectikten sonra belli olur doktorlar bile en erken kanda 2 gün önce yaptırın diyoooo idrarda 1 hafta gecsin öyle bakın diyooo yinede en erken adet olduğun tarihte yap benceee testiii

Kızlaaarrr mideem ağrıyoor memişlerim ağrıyooor iyice adet belirtilerini yaşamaya başladım olacam heraldeeeee

idrarda gebelik ortalama 1 hafta sonra belli oluyor. erken davranmışsın..
umudunu yitirme...
herşeyin hayırlısı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…