Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Bugün 28 kasım Malum BAT günümdüüü ancak gelen giden yok

hiç bir belirtim de yok gayet normalim yani ne regl belirtisi nede hamilelik beklemedeyim yani

geçmişi okurken gördüm OFLU arkadaşım üzülme beta tablosuna baktım ,tabloda ortalama değerlerde var seninki ortalama değerlerde gözüküyor bu kötü bir şey değil sakın üzülme bebişinde üzülür yıpranır moral çok önemli biliyosun yani

slm kızlar....
benim BAT 2 gün geçti...
6 gündür göğüslerim acıyor. göğüs ucu çevresinde kamarcıklar oluştu ve onlara dokunca acıyor..
bugün biraz karnım bi garip hafiften sancılanıyor gibi..
hafif başım dönüyor gibi hissediyorum..
dün akşam idrarda baktım bişey çıkmadı tek çizgiydi..
BAT a 1 hafta kala kan testi yaptırdım negatif çıkmıştı..şimdi yaptırmaya korkuyorum..
gece uyuyamıyorum.yada karma karışık rüyalar görüyorum..
stresten başım ağrıyor..
hafta sonu rüyamda uğur böceği gördüm...
oooofffffff...Allah'ım yardım et ne olur...bitsin artık bu stress....
kimseye bişeyde anlatamıyorum....çok yanlızım..

hamilesin bence canım.. hadi hayırlısı :)
aynı belirtiler bende de vardı ve bebiş oldu..

aynı belirtiler bende de vardı ve bebiş oldu..[/QUOTE

inşallah canım inşallah...senin ki nasıl oldu..belirtiler testler nasıldı..
biraz anlatırmısınnn.....
stresten içim içimi yiyor...

aynı belirtiler bende de vardı ve bebiş oldu..[/QUOTE

inşallah canım inşallah...senin ki nasıl oldu..belirtiler testler nasıldı..
biraz anlatırmısınnn.....
stresten içim içimi yiyor...

belirtiler senin yazdıkların gibiydi aynı.. adet olmadan 2 gün önce gidip kan testi verdim.. sonuç 20,75 çıktı bikaç gün sonra da değer 164 oldu.. bence sende bi test yaptır rahatla.. inşaallah istediğin gibi olur ve bebişin seninledir...

belirtiler senin yazdıkların gibiydi aynı.. adet olmadan 2 gün önce gidip kan testi verdim.. sonuç 20,75 çıktı bikaç gün sonra da değer 164 oldu.. bence sende bi test yaptır rahatla.. inşaallah istediğin gibi olur ve bebişin seninledir...

adet günümden 5 gün önce baktırdım negatif çıkmıştı..
korkuyorum yine negatif çıkacak diye...
her ay birkaç kere beta Hcg baktırıyorum..hep negatif...
daha önce bi kürtajla sonuçlana düşüğüm oldu...
peki sen şimdi hamilemisin yoksa doğummu yaptı...

adet günümden 5 gün önce baktırdım negatif çıkmıştı..
korkuyorum yine negatif çıkacak diye...
her ay birkaç kere beta Hcg baktırıyorum..hep negatif...
daha önce bi kürtajla sonuçlana düşüğüm oldu...
peki sen şimdi hamilemisin yoksa doğummu yaptı...

ben henüz 1 aylık hamileyim, söyledim ya geçen hafta öğrendim hamile olduğumu.. o halde biraz daha bekle canım. inşaallah pozitif görürsün..

2 kaybım var benim 7 ay ara verdimde bu ay başladık biz daha çalışmalara kısmet artk inş benimde vardır bebişim belirtilerin falan varmı tatlım senin

canım bende belirti yok. Hala daha belirti yok. Sadece bir kaç kere gece hararet bastı. Bir kaç kerede çok midem bulandı. Ama çok az. Ben bata 12 gün kala adet sancısı çektim. 8 gün boyunca adet sancım oldu. Ader olacam sandım meğer hamileymişim

kızlar çok üzgünüm aslında bat tarihine var ama dayanamadım test aldım öğlen yaptım tek çizgi öğleden bu yana bakıyorum belki belirmiştir diye hala yk erkenmi yaptım bilmiyorum kalbim kırıldı isyan etmiyorum asla sonuçta aciz bi kulum ama yalnızım 2 düşükten sonra umutlanmışım demekki hoş batı beklemelimiydim ona dairde karar veremedim de yine depresyonlardayım ;yine kanadım kırık yine kolum kırıldı:KK43:(((((((((

kızlar çok üzgünüm aslında bat tarihine var ama dayanamadım test aldım öğlen yaptım tek çizgi öğleden bu yana bakıyorum belki belirmiştir diye hala yk erkenmi yaptım bilmiyorum kalbim kırıldı isyan etmiyorum asla sonuçta aciz bi kulum ama yalnızım 2 düşükten sonra umutlanmışım demekki hoş batı beklemelimiydim ona dairde karar veremedim de yine depresyonlardayım ;yine kanadım kırık yine kolum kırıldı:KK43:(((((((((

:KK43:((( ümidini bırakma sakın üzülme stres yapma kendine rabbimin bir bildiği vardır elbet inşaallah yanılmışsındır adet tarihin ne zamandı?

idrarda gebelik ortalama 1 hafta sonra belli oluyor. erken davranmışsın..
umudunu yitirme...
herşeyin hayırlısı...

:KK43:((( ümidini bırakma sakın üzülme stres yapma kendine rabbimin bir bildiği vardır elbet inşaallah yanılmışsındır adet tarihin ne zamandı?[/Q

saolasın tatlık allah razı olsun bat 2 yada 3 aralık ,,,,,,:KK43:((

canım sakın boş yere kendini üzme galiba testi kendin yaptın ama idrar testinde en normali 10 gün sonra çıkıyor bence yarın kan testi yaptır direk hiç üzme kendini kan testinde hemen belli oluyor :KK49:

canım idrarda gebelik adet tarihini gectikten sonra belli olur doktorlar bile en erken kanda 2 gün önce yaptırın diyoooo idrarda 1 hafta gecsin öyle bakın diyooo yinede en erken adet olduğun tarihte yap benceee testiii

Kızlaaarrr mideem ağrıyoor memişlerim ağrıyooor iyice adet belirtilerini yaşamaya başladım olacam heraldeeeee

idrarda gebelik ortalama 1 hafta sonra belli oluyor. erken davranmışsın..
umudunu yitirme...
herşeyin hayırlısı...

canım sakın boş yere kendini üzme galiba testi kendin yaptın ama idrar testinde en normali 10 gün sonra çıkıyor bence yarın kan testi yaptır direk hiç üzme kendini kan testinde hemen belli oluyor :KK49:

canım idrarda gebelik adet tarihini gectikten sonra belli olur doktorlar bile en erken kanda 2 gün önce yaptırın diyoooo idrarda 1 hafta gecsin öyle bakın diyooo yinede en erken adet olduğun tarihte yap benceee testiii[/QUOT

kızlar derdimi kimseye anlatamıyorum çok kırgınım nedendir bilmiyorum ama içim boş gibi geliyo hatalıda dvranabiliyo olabiilirim ama sizi dinliyip bi kaç gün daha beklicem inş vardır bişeyler nolur bana dua edin

canım idrarda gebelik adet tarihini gectikten sonra belli olur doktorlar bile en erken kanda 2 gün önce yaptırın diyoooo idrarda 1 hafta gecsin öyle bakın diyooo yinede en erken adet olduğun tarihte yap benceee testiii[/QUOT

kızlar derdimi kimseye anlatamıyorum çok kırgınım nedendir bilmiyorum ama içim boş gibi geliyo hatalıda dvranabiliyo olabiilirim ama sizi dinliyip bi kaç gün daha beklicem inş vardır bişeyler nolur bana dua edin

şuan burda ezan okunuyor akşam ezanları yüzü hürmetine tüm bebek isteyen arkadaşlarımıza rabbim nasip etsin inşaallah hayırlısıyla hamile olanlarında sağ sağlim kucaklarına almalarını nasip etsin (bende içlerinde inşaallah) ..aminnnnnnnnnnnnn

X