Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

baharım bende sana sorcaktım herkese sordum nerdeyse...
22 ekimde 24.08
25 ekimde 54.13 çıkmış...
bana az gibi geldi sanki.?
sence ?

canım ya daha hamılelıgın basındasın ondan bır adet olman geeken tarıhten 7 gun gecsın bak o zaman degerın yuksek oluyo zaten keseyı de ancak o zaman gorme sansın oluyo ee gec dollenmeysede 10 gunu bulur :) sen dert etme degerı yukselmıs madem daha da yukselıcek ınsallah.

canım ya daha hamılelıgın basındasın ondan bır adet olman geeken tarıhten 7 gun gecsın bak o zaman degerın yuksek oluyo zaten keseyı de ancak o zaman gorme sansın oluyo ee gec dollenmeysede 10 gunu bulur :) sen dert etme degerı yukselmıs madem daha da yukselıcek ınsallah.

sence değerin yükselmesi nasıl :KK43:
o korkutuyo beni birazda.

teşekkürler canım umarım en kısa surede sizlerde bebklerinize kavusursunuz.

Hapşuu cum mailinin altındaki lilypie resmini nasıl ekledin? Lilypie ın sayfasına girdim, kendime birşey seçtim. 3 . adımı da seçtim ama sonra ne yapacağımı anlayamadım.
Sen nasıl koydun?

Merhaba kızlar..

uzun zamandır yenıden aranızdayım. Moralım cok bozuktu gırmek ıstemedım.yenı yenı kendımdeyım ancak yazıorum.Benım sat; 27 ekımdı. 23 kasımda adet olmam gerekıyordu. henuz olmadım. beta-hcg testı yaptırdım 25 kasımda ve degerım 22.52 cıktı. 27 kasımda tekrar yaptırdım 25.85 cıktı. kan testlerını farklı kurumlarda yaptırdım ve her ıkı kurumunda referans aralıkları farklı. 2. yaptıgım testte 3 haftalık gebelıktekı deger 5.8 - 71.2 gorunuyor. Bu duruma gore ben 3 haftalık mı gebeyım yoksa kımyasal gebelık mı gecırıyorum,dıye sordum doktoruma o da telefonda testı aynı kurumda yaptırman gereklı yarın tekrar yaptır dedı. Cok korkuyorum kızlar kımyasal gebelık dıye, aranızda degerlerı boyle dusuk olanlar var mı:KK43:

Hapşuu cum mailinin altındaki lilypie resmini nasıl ekledin? Lilypie ın sayfasına girdim, kendime birşey seçtim. 3 . adımı da seçtim ama sonra ne yapacağımı anlayamadım.
Sen nasıl koydun?

canım en sonda bır yazı cıkıyor uzun kutunun ıcınde onu tıklaycaksın sonra kk de kontrol panelıne gelıp
profıl ayarlarını duzenleye gırıceksın cizelge yazan yere yapıstıracaksın ama sonra yazının ılk basını http ye kadar olan kısmını sılıceksın sonrada png. dan sonrasını sıl yanı sana kalacak olan http:/........ png. kısmı olacak ve kaydedeceksın o kadar umarım anlatabılmısımdır

slm kızlar....
benim BAT 2 gün geçti...
6 gündür göğüslerim acıyor. göğüs ucu çevresinde kamarcıklar oluştu ve onlara dokunca acıyor..
bugün biraz karnım bi garip hafiften sancılanıyor gibi..
hafif başım dönüyor gibi hissediyorum..
dün akşam idrarda baktım bişey çıkmadı tek çizgiydi..
BAT a 1 hafta kala kan testi yaptırdım negatif çıkmıştı..şimdi yaptırmaya korkuyorum..
gece uyuyamıyorum.yada karma karışık rüyalar görüyorum..
stresten başım ağrıyor..
hafta sonu rüyamda uğur böceği gördüm...
oooofffffff...Allah'ım yardım et ne olur...bitsin artık bu stress....
kimseye bişeyde anlatamıyorum....çok yanlızım..

offf moraliim bozuldu iyice :KK43:((
sonucum çıkmış....
22 kaısm... 24.08
25 kasım ... 54.13
28 kasım .... 91.22

çok az yükselmemiş mi kızlarr
moralim alt üst oldu :KK43::KK43:

sonucum çıkmış....
22 kaısm... 24.08
25 kasım ... 54.13
28 kasım .... 91.22

canım moralini bozma yine bie yükselme var...
sen böyle stres yaptıkça bebekte etkileniyor...sakin ol ve dua et..
Rabbim bebeğini sana bağışlasın...

Hapsuu bi topicte okumuştum istediğin halde hamile kalamadığını.Galiba bu topicti.Çok umutsuzca konuşmuştun.Sırf senin hamile olup olmadığnı öğrenmek için bütün yazıları okudum bu topicte.Hamile olduğunu görünce çok sevindim.Maşallah Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.Sen ne kadar denedikten sonrra hamiş oldun hapsuu yaa.

sonucum çıkmış....
22 kaısm... 24.08
25 kasım ... 54.13
28 kasım .... 91.22

Oflu nolur moralini bozma ve olumsuz düşünceleri negatif enerjiyi beyninden çıkarmaya çalış.
Nasıl düşünürsen öyle olur. Bak gör senin hamileliğinde yolunda gidecek, hayırlısıyla bebeğini kucağına alacaksın.
Ama biliyorsun süreç oldukça uzun ve her ay farklı problemler zorluklar yaşayacaksın. Miden bulanacak, hormanların değişimizden kaynaklı çok mutsuzmuş gibi hissedeceksin... vs. Bunların hepsi 3 aylık dönemde geçecek. Sen başlarda bu kadar endişelenirsen sonraki zorluklarda bebeğin çok etkilenir.
Sakın kendini helak etme, nolursun :nazar:

Oflu nolur moralini bozma ve olumsuz düşünceleri negatif enerjiyi beyninden çıkarmaya çalış.
Nasıl düşünürsen öyle olur. Bak gör senin hamileliğinde yolunda gidecek, hayırlısıyla bebeğini kucağına alacaksın.
Ama biliyorsun süreç oldukça uzun ve her ay farklı problemler zorluklar yaşayacaksın. Miden bulanacak, hormanların değişimizden kaynaklı çok mutsuzmuş gibi hissedeceksin... vs. Bunların hepsi 3 aylık dönemde geçecek. Sen başlarda bu kadar endişelenirsen sonraki zorluklarda bebeğin çok etkilenir.
Sakın kendini helak etme, nolursun :nazar:

baksana değerleri düzenli artmıyolar :':-)43:

baksana değerleri düzenli artmıyolar :':-)43:

Henüz gebeliğinin 4 haftası yeni bitti, 5. haftadan gün alıyorsun... Doktor değer artışına ne dedi?

Bu arada 2 tane bebeğimi kaybettim ben. Korkma.... güze şeyler düşün.
Eğer kötü bişey olsaydı değer düşerdi bu kadar günde...

Henüz gebeliğinin 4 haftası yeni bitti, 5. haftadan gün alıyorsun... Doktor değer artışına ne dedi?

Bu arada 2 tane bebeğimi kaybettim ben. Korkma.... güze şeyler düşün.
Eğer kötü bişey olsaydı değer düşerdi bu kadar günde...

doktor çarşamba çağırmıştı beni de ben bugün dahiliyeye gittim ordan doktora söledim
öyle kan verdim..
doktorum çarşamba çağırdı beni :KK43:

doktor çarşamba çağırmıştı beni de ben bugün dahiliyeye gittim ordan doktora söledim
öyle kan verdim..

Tamam o zaman yapman gereken en güzel şey sakin olmak, dua etmek, Folic acid içmek ve çarşambayı beklemek....
İlk değerini dokrtor görmüş müydü?

kızlarr uzun zamandır takip ediyorum siteyi ama yazmak bugüne kısmetmiş.. biz bu ay başladık çalışmalara 30 kasım adet günüm bakalım gelecek mi.. buradaki dayanışma çok güzel gerçekten..

öyle kan verdim..

kızlar belki çok cahilce olacak ama ben yeni giriyorum bu işlerin içine.. bu değer meselesi nedir? nasıl ve ne zaman ölçülür? biz bu ay düşünmeye başladık, cumartesi olmam gerekiyordu, bugün hala olmadım. sabah idrar testi apacaktım unuttum, şimdi yapsam mı, yoksa sabahı mı beklesem? doktora gitmek için erken mi? bu değerlerden de bahsedince siz kafam karıştı? son adetim 2 kasımdı. 25. gün olurdum normalde.. ne yapayım kızlar, tecrübelerinize güveniyorum...

X