Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım bu kadar sıkma kendini ya, bebiş de üzülcek seninle birlikte :KK43: sen dua et yeter... her şey çok güzel olacak.

KENDİMİ SIKMIYORUM DA KORKUYORUM İŞTE...
DUA HEP EDİYORUM...
İNŞALLAH DEDİĞİN GİBİ HERR ŞEY ÇOK GÜZEL OLUR:nazar:

Sinsioskop hayırlısı olsun..Seninde haberini almısz Allah'a sükür..Darısı basımıza..Bizi duan da unutmazsın artık :KK66:

Bugun, yarın herkesin adet günü..İnşallah kırmızı kartı görüp oyun dışı kalmayız.. :)

Merhaba kızlar nasılsınız benimki 1 aralık adet olmam lazım 27 günde bir olurum en son 5 kasımda olmuştum memeişleriim ağrımaya başladı hafifte midem ağrıyoo gibi yanii edt beliritlerim var gibi belimde ağrıyoor ne bileyiim adet olacam heraldeeee gercii hamilelik le adet belirtileri aynı olurmuş hayırlısı

Bazılarının hamile olunca idrarı koyulasıyoormuş bazılarınında acık renk oluyoormuş bilmiyoorum benimki koyu değil şimdilik ama umudumu yitirmiyoorum hamileyim inşallahhhhhhhhhh

KENDİMİ SIKMIYORUM DA KORKUYORUM İŞTE...
DUA HEP EDİYORUM...
İNŞALLAH DEDİĞİN GİBİ HERR ŞEY ÇOK GÜZEL OLUR:nazar:

Canım benim pozitif düşün herşey güzel olsun. Korkma, kendini ve bebişini Allah'a emanet et gerisini düşünme:KK34:

kızlar büugün adet günümdü olmadım çok şükür inşallah hamileyimdir test yapmaya korkuyorum kan testine gitsemmiki acaba saglık ocagına yoksa beklesemmi bir kaç gün napsam acaba ya bu arada geçen batım 28 de lekelenmeyle başladı tam olarak 30 da geldi 28 günde bir gelir o yüzden napsamki akıl verin hatunlar

kızlar büugün adet günümdü olmadım çok şükür inşallah hamileyimdir test yapmaya korkuyorum kan testine gitsemmiki acaba saglık ocagına yoksa beklesemmi bir kaç gün napsam acaba ya bu arada geçen batım 28 de lekelenmeyle başladı tam olarak 30 da geldi 28 günde bir gelir o yüzden napsamki akıl verin hatunlar

1-2 gün bekle bence .. inşallah hamişsindir.:KK16:

canım kan testi için adetin geçmesini beklemene gerek yok aslında yaptırablirsin ama geçen otuzunda gelmiş bence bekle 2 gün daha bnm de bugün bat günüm ama bende beklicem

selam kızlarrr..
doktordAn geldim..
tsh yüksek diye dahiliye ye gitmiştim..
doktor ilaç tedavisi başlattı...
hamilelik boyunca devam ediceğini söyledi...
2 ay sonra kontrole çağırdı...
gitmişken hcg de ölçtürdüm ama çok korkuyrm:KK43:

ah tatlım ya çok aşırı stres yapıyorsun herşey allahın takdiri olacakları allaha bırak ve sen hamişliğin keyfini çıkarmaya bak cnm biraz yaa mahvettin kendini bebeğinede stres yaşatıyosun boşuna

ama kızlar ilk bebegimi kaybettiğim için 2 ay önce bu ay zaten doktora gitmem gerekiyor 2 ay bekle dedi bana ben 1 ay bekledim ne biliyim farklı testler yaparlarmı acaba kanda pıhtılaşma falan varmı diye o yüzden aslında acelem ama sonuçdanda çok korkuyorum negatif olur diye

selam kızlarrr..
doktordAn geldim..

oflu. canım benim sendmi hamişsin tebrik ederim. :KK71:. Allah hayırlısıyla bebişini kucağına almayı nasip etsin.
yaaa arkadaşlarımın çoğu hamiş olmuşlar ben kaldım yaaa :KK43: benim ne zaman bebişim karnıma gelicek. :KK43: :KK43:

ama kızlar ilk bebegimi kaybettiğim için 2 ay önce bu ay zaten doktora gitmem gerekiyor 2 ay bekle dedi bana ben 1 ay bekledim ne biliyim farklı testler yaparlarmı acaba kanda pıhtılaşma falan varmı diye o yüzden aslında acelem ama sonuçdanda çok korkuyorum negatif olur diye

sen bilirsin canım kendini nasıl daha iyi hissedeceksen öyle yap kalbinin sesini dinle :KK16:

selam kızlarrr..
doktordAn geldim..
herşey güzel olacak sen yeterki inana annecik

meerhaba canım mademmm bat bugünmüş e gelmemişte bence bi idrar testiyle başla bakalım gelmediği her gün bebiş için bir umuttur bende ilk bebeğimi düşürdüm haziranda hala bişey yok biz bebeklerimizi düşürmüş insanlar olarak çok daha cesuruz ve kuvvetliyiz bence bi idrar testi seni korkutup üzmemeli bence ben her duruma alışığımm o bakımdan:KK34:

kızlar merhbalarr ofludan haberiniz varmı bennn 4 gündür onu çok merak ettim geçmiş yapmadna kestirmeden bilgi almak istiyorumm
inş. hmaiştir.

benim regl 26 kasımdı geldi kırmızılarrr
umudum 27 aralıkk :KK43:((( yeni listeyee eklersenizz sevinirim Alalh ne olur bu son listem olsunnn

kızlar merhbalarr ofludan haberiniz varmı bennn 4 gündür onu çok merak ettim geçmiş yapmadna kestirmeden bilgi almak istiyorumm
inş. hmaiştir.

benim regl 26 kasımdı geldi kırmızılarrr
umudum 27 aralıkk :KK43:((( yeni listeyee eklersenizz sevinirim Alalh ne olur bu son listem olsunnn

evet canım oflu hamiş :KK49::KK49::KK49:

BENİ SORAN DÜŞÜNEN BENİM İÇİN DUA EDEN TÜM ARKADAŞLARIMDAN ALLAH BİN KERE RAAZI OLSUN...
NE DİLEĞİNİZ VARSA RABBİM EN KISA ZAMANDA NASİP ETSİN İNŞALLAHH....:nazar:

BENİ SORAN DÜŞÜNEN BENİM İÇİN DUA EDEN TÜM ARKADAŞLARIMDAN ALLAH BİN KERE RAAZI OLSUN...
NE DİLEĞİNİZ VARSA RABBİM EN KISA ZAMANDA NASİP ETSİN İNŞALLAHH....:nazar:

canım tekrar test yapmısmıydın degerın artı mı ?

ay ay ay maşallahhhh çok sevindimmm rabbim hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin inş.
darısıda bizlere olsun
çok duygulandımm çok ama çokk istiyorduuuu çok sevindim yaa ne güzell
kocaman tebriklerrrr

canım benim çok sağol ...
RABBİM SİZE DE NASİP ETSİN İNŞALLAH....:nazar::nazar:

AMİİNNNNNN

X