Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

teşekkürler canım keseyı gördüm cok sukur bugunde randevum var inşallah kalp atıslarını duyacagız gercı duymama ıhtımalımde var cunku doktorum vajınal ults. bakmıyor. bugun 7 haftalık oldum tam sat a gore ama bakalım hayırlısıyla saglıklı olsunda bu hafta duymazsam haftaya duyarım :):nazar:
tebrik ederim arkadaşım;Allah o güzel duyguları bizlere de nasip edr inşallah...

Mutlu sabahlar kızlaaarrr herkese çok güzel veee hamiş haberleriyle dolu bir hafta diliyorum.. :KK16::KK16::KK16:

gözün aydın canımmmm:nazar::nazar::nazar: :KK16: güne güzel haberle başladık devamı gelsin inşallah.....darısıda başımıza tabiii :KK1::KK1:

sağol canııım :) darısı sizin başınıza :) inşallah başka güzel haberler de gelir bugün. batı 28 kasım olan epey kişi vardı :)
benim değerim normal mi ya, hiç anlamıyorum bu konulardan :) 4 haftalıktır herhalde, 120 çıktı

sağol canııım :) darısı sizin başınıza :) inşallah başka güzel haberler de gelir bugün. batı 28 kasım olan epey kişi vardı :)
benim değerim normal mi ya, hiç anlamıyorum bu konulardan :) 4 haftalıktır herhalde, 120 çıktı

sen de hamişsin sanırım;tebrikler.....öğrenmek istiyrum az önce de sordum ama benim 9gün var test için,sizde adetten bir hafta önce neler vardı değişiklik olarak:26::26:

sen de hamişsin sanırım;tebrikler.....öğrenmek istiyrum az önce de sordum ama benim 9gün var test için,sizde adetten bir hafta önce neler vardı değişiklik olarak:26::26:

teşekkürler :) walla bende çok az belirti vardı. 10 günden beri çok fazla gazım var, bir de sol göğsüme arada ağrı giriyor damar çekiliyormuş gibi. 2 gündür de sağ kasığımda şiddetli batma oluyor. bu da 10 gündür vardı ama bu kadar değildi. başka bir şey de yoktu :)

belirtilerin ne zaman başladı canım;hamileliği ne zaman,nasıl öğrendin?:KK49:

canım bende belırtıler adetıme yakın baslamıstı ama su sekılde ıstahım acılmıstı gogus ucumda acı olmustu sıksık ruya gormeye baslamıstım adet gecıkmesının ıkıncı gunu teste cıft cızgıyı godum bır hafta sonrada kesemı gordum 6 haftada mıde bulantısı basladı.

umarim hamilesindir canim:emir_bebek:
benim normalde yumurtlama donemi sonrasi hemen gogus agrim baslar ve adete kadar surer sonra da adet olurdum
sadece bu ay gogus agrim ve siskinlik adete birkac gun kalaya kadar yoktu hatta cok sasirmistim
ve adet gunu de gogus ucum agrimaya basladi ona da anlam veremedim normalde yumusamasi lazim goguslerimin
benim ilk belirtim buydu
ertesi gun de adet olmayinca idrarda baktim once, hamileyim

tebrik ederim arkadaşım. :KK71: :KK49: kusura bakma yeni okudum. Allah bebişini hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. darısı bizim başımıza.

canım bende belırtıler adetıme yakın baslamıstı ama su sekılde ıstahım acılmıstı gogus ucumda acı olmustu sıksık ruya gormeye baslamıstım adet gecıkmesının ıkıncı gunu teste cıft cızgıyı godum bır hafta sonrada kesemı gordum 6 haftada mıde bulantısı basladı.

ayyy canım yaa sendemi hamişsin. tebrik ederim :KK71: Allah seninde bebişini hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. ben bugün kırmızıları gördüm. aralık ayına transfer oldum. darısı benimde başıma İnşallah.

ayyy canım yaa sendemi hamişsin. tebrik ederim :KK71: Allah seninde bebişini hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. ben bugün kırmızıları gördüm. aralık ayına transfer oldum. darısı benimde başıma İnşallah.

saol canım darısı sizlerin basına inşallah.

teşekkürler :) walla bende çok az belirti vardı. 10 günden beri çok fazla gazım var, bir de sol göğsüme arada ağrı giriyor damar çekiliyormuş gibi. 2 gündür de sağ kasığımda şiddetli batma oluyor. bu da 10 gündür vardı ama bu kadar değildi. başka bir şey de yoktu :)

tebrik ederim arkadaşım.sende yakalamışsın yumurcağı. ayy ne güzel bu ay ne çok hamiş var yaa. keşke bende olsaydım. biz daha bekliyoruz. Allah kolay hamilelik hayırlı doğum versin. darısı başımıza..

bebiş bekleyen bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum.
Allah sağlıklı birşekilde kucağınıza almayı nasip eder inşallah.
Şanslı bebekleriniz olur inşallah.
Darısı bekleyenlerinh başına inşallah.

bugün adetim geçeli 5 gün oldu.
hafif bel ağrısı dışında bir şey yok belirti.
cuma yada perşembe günü eczaneden test alacam..
negatif çıkarsa kan tahlili yaptırmam..
4 ayda 4 kez yaptırdım çok çok üzüldüm..
inşaallah bu kez hamileyimdir..
geçen adetim gününde gelip 3 gün sürdü..
önceden de 9 gün gelmemişti sonra kan tahlili sonucu çıkmadan adet oldum çok üzüldüm yaa :KK43:

cevap verdiğiniz için teşekkürler canlarım.bende de gecen gece adet olcakmışım ağrı vardı;şu anda üşüttüğüm için sırtım acayip ağrıyor.(nefes aldıkça batıyor)öte yandan sol ayağım ağrıyor.Sandalye üstünde hiç rahat değilim.:KK1::KK1: ve son olarak bende gastrit olduğu için gaz sıkıntısını anlayamıyorum.Ayrıca normalde de sık rüya gören birisi olarak benim için adet belirtisi sayılmaz sanırım.:KK17::KK17: yani her belirtime bir cevabım var. sonuç olrak hafif bulantı tarzı ve sendeleme dışında belirtim yok.vee çok tuhaf ama hamileymişim gibi hissediyorum.umarım öyleyimdir.:KK30::KK30:

Son düzenleme:
selam kızlarrr..
doktordAn geldim..
tsh yüksek diye dahiliye ye gitmiştim..
doktor ilaç tedavisi başlattı...
hamilelik boyunca devam ediceğini söyledi...
2 ay sonra kontrole çağırdı...
gitmişken hcg de ölçtürdüm ama çok korkuyrm:KK43:

selam kızlarrr..
doktordAn geldim..
canım herşey yolunda;kendini kötü hissettirecek hiçbişey düşünme..Bebiş senle.

selam kızlarrr..
doktordAn geldim..

korkma canım benim seni ve bebişini melekler koruyordur.Allahın izniyle hiç birşey olmaz.İnşaallah sağlıkla kucağına alıcaksın:))

canım herşey yolunda;kendini kötü hissettirecek hiçbişey düşünme..Bebiş senle.
inşallah öyledir canım ya çok sağol...

korkma canım benim seni ve bebişini melekler koruyordur.Allahın izniyle hiç birşey olmaz.İnşaallah sağlıkla kucağına alıcaksın:))

korusun melekler bebğimi....
İNŞALLAH bişey olmazz...
ALLAH RAZI OLSUN :nazar:

selam kızlarrr..
doktordAn geldim..

canım bu kadar sıkma kendini ya, bebiş de üzülcek seninle birlikte :KK43: sen dua et yeter... her şey çok güzel olacak.

X