Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ablamın 2 çocuğunda da hamile olduğunu henüz öğrenmediğinde bu rüyaları görmüştü. inşallah canım hayırlısı. bir de birkaç göbek öncesinde sarışın mavi gözlü biri varsa oluyor tabi. belki de çok güzel bir çocuk olacaktır :)

Daha sonuç çıkmadı mı yaa..

canım ben geçen hafta idrar testinde çift çizgi görmüştüm rüyamda. geçen gün de beyaz tenli, siyah kıvırcık saçlı (rüyamda bile kendi bebekliğime benzettim :) )bir kızım olduğunu gördüm. adı rüya'ydı hatta :) ve bu akşam idrar testinde çift çizgiyi gördüm :) inşallah sen de güzel sonuçlar alırsın bu ay :)

offf hala açıklanmadı yaaa hastaneyi aradık onlar da bir şey söylemiyor delirmek üzereyim

evet haklısın...
inşallah gelir artık hafta başından itibaren....
kapanmayacak bu topic her kes hamiş olacak

insallah , bekliyoruz beklenmeyen adet gunumuzu de testimizi yapalim, biz de baska topiklerde hamilelik takiplerini okumaya baslayalim:)) Allah isteyen herkesi cok bekletmeden evlat sahibi yapsin!!

tatlım tekrardan sorabilirmiyim müsadenle 4444 tanemi okuduğunu genelde o kadar okunuyo diye duymuştumda

yok tatlım dilekler için ben 21 tane okuyorum illaki 4444 kere okunmuyo yani her bişey için farklı rakamlar var dilek içinde 21 kere

sanırsam bu hamilesin demek oluyo ayyyy çok sevindim tatlım yaa tebrikler kocaman

günaydın kızlar bu gün bat ım ama hiç bişey yok,
önceden gögüslerim şişerdi dokunmzdım,
kasığımda sıcak bı sancı olurdu,
ama bunların hiç biri yok.. test yapmaya korkuyorum
bi kaç gun daha beklesemmi sizce ??

sende bendensin:) benimde bugün batım ama benim göğüsler çok şiş bende korkuyorum test yapmaya çünkü 1 hafta önce kan testi yapmıştım negatif çıkmıştı şimdi korkuyorum başka test yapmaya ondan beklicem canım sende en azından 1 gün falan bekle

günaydın.. canım hemen test yaptırma biraz daha bekle bence..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…