Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar ya araştıra araştıra uzman olduk doktorlar halt etmiş yanımızda desek yeridir bi yeminimiz yok oda olsa tam olacak:)))))he he he

Eğer sana doktorun vermediyse sen kendin alacaksan vücüdundaki eksik minerallere göre alman lazım yani
Tahlil yaptırıp doktoruna göster sana içeriği sana uygun olanın versin canım bence

Önemli olan senin vucudunun hangisine ihtiyacı olduğu çünkü

canım benim inş en kısa zamanda güzel haberleri duyarız birbirimizden inan çok istiyorum ve çok dua ediyorum bu gece abdest alıp salatı tefriciyeyi okuyacam sanada çok dua edecem kardeşim rabbim inş kabul eder

canım hepsi de omega3 zaten
tahlillik bir durum yok yani
doktor omega hapını tercihe bırakıyor genelde
birdahaki gidişimde soracağım zaten

banada edermisin dua(

tabiki cancağzım etmem mi ben bütün kardeşlerime her zaman dua ediyorum sanada özellikle edecem tatlım merak etme çünkü salatı tefriciye çok büyük bi duadır ben bütün istediklerime bu duayla sahip oldum hatta eşimle her gece okuyoduk bu aralar biraz boşladık şimdi okuyacam yine ve çok dua edecem hepinize güzellerim....

allah razı olsun gülüm ufak biseyde ben söyleyim senin aracılığınla herkes duysun 180 defa ya es semi dediğinde de duaların kabul oluyo arkadaşım ben yapmıştım olmuştu bunuda yap olurmu belki faydasını sende bende ve herkes görür(bu arada 4444 tanemi okumuştun kabul olduğu zaman)

Son düzenleme:

tabi yaparım sölediğin iyi oldu canım bu gece bol bol herkese dua edecem inş müjdeli haberleri duyarım en kısa zamanda kızlar

canım benim inş en kısa zamanda güzel haberleri duyarız birbirimizden inan çok istiyorum ve çok dua ediyorum bu gece abdest alıp salatı tefriciyeyi okuyacam sanada çok dua edecem kardeşim rabbim inş kabul eder

o zaman bu gece dualarda buluşalım İnşAllahhhh
en makbul dua da odur zaten birbirimize ettiğimiz dualar ...çok teşekkür ederimmm

o zaman bu gece dualarda buluşalım İnşAllahhhh
en makbul dua da odur zaten birbirimize ettiğimiz dualar ...çok teşekkür ederimmm

aynn ben her zaman sölüyorum allah kişinin kendi duasından çok din kardeşinin ona ettiği duasını kabul edermiş o yüzden birbirimizden dualarımızı eksik etmiyelim kızlar iyi geceler öpüyorum sizleri

aynn ben her zaman sölüyorum allah kişinin kendi duasından çok din kardeşinin ona ettiği duasını kabul edermiş o yüzden birbirimizden dualarımızı eksik etmiyelim kızlar iyi geceler öpüyorum sizleri

iyi gecelerrr kızlar bende kaçtım öpüyorum hepinizi

oflucum canım bizim bu liste nerelerde. bi görsek.bide beni pozitif olarak yazabilirmisin canım

canım teşekkür ederin benim bat 21 22 kasımdı. bat tan beri 3 defa test yaptım hep 2 çizgi çıktı. canım benim inşallah isteyen herkesin darısı başına

aminnnnnnnnnnnn.hamişlerin duası kabul olurmuş banada dua et rabbim kucağına almayı nasip etsin bi avazda doğurasın inş:)))

canım benim inşallah allah en kısa zamanda versin bebişini. canım ne zamandır bekliyorsun

2 kaybım var benim 7 ay ara verdimde bu ay başladık biz daha çalışmalara kısmet artk inş benimde vardır bebişim belirtilerin falan varmı tatlım senin

kızlar dayanamadım testi yaptım ama tek çizgi çıktı bat 30 kasım sizce çıkmama ihtmali warmıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…