Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

off çok zor beklemek bende gecen salı ıdrar testı yapmştım evde bnmde tek çizgi çıkmştı
7 gun vardı batıma ondandr dediler bir umut bekledım...
benim ilginç olan her ay adetim yaklaşınca göğüslerimde inanılmaz ağrı şişlik olurdu bu sefer hiç bişey yok
sağ kasığımda batma var,aşırı derecede gazım var ama psıkolojıkmi bilmiyorum ...
ben dayanamam bu gun yaptırırım belki ..

Oflu sende hiç bir belirti yokken mi sen test yaptın?Bende hiç bir belirti yok.Sadece bazen kasıklarım ağrıyo bi de göğüslerim biraz ağrıyo çok değil.Sende nasıl belirtiler vardı?

aynn banada doktor belki geç döllenme olmuştur ondan çıkmaz kanda dedi bende bi umuttur bekliyorum cnm işte bnm de normalde aşırı ağrım olurdu karnımda şimdi sadece ara ara batmalar sancılar oluyo işte ama hamileliğe yormak istemiyorum sonra psikolojik bir hal alıyo herşeyi hamişliğe yoruyorum:) inş hamilesindir tatlım sende dediğin belirtiler hamişlikte var ama tabi psiko da olabilir

umarim hamilesindir canim
benim normalde yumurtlama donemi sonrasi hemen gogus agrim baslar ve adete kadar surer sonra da adet olurdum
sadece bu ay gogus agrim ve siskinlik adete birkac gun kalaya kadar yoktu hatta cok sasirmistim
ve adet gunu de gogus ucum agrimaya basladi ona da anlam veremedim normalde yumusamasi lazim goguslerimin
benim ilk belirtim buydu
ertesi gun de adet olmayinca idrarda baktim once, hamileyim

canım tebrikler ates olcme topiğinde okumustum ama mide bulantım cok fecı zar zor yazıyorum . allah saglıklı bır sekılde kucagına almayı nasip etsin kac haftalıksın canım ?

çoook sağolun kızlar :) darısı tüm isteyenlerin başına :)
aslında pek umudum yoktu bu ay. geçen ay arada hap içmeyi unuttuğum için (yasmin kullanıyordum) hamilelikten şüphelenip ay ortasında bırakmıştım korunmayı ve normalden 10 gün önce regl olmuştum. bu ay ilk denememizdi yani :)
Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin bu duyguyu. inşallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza bebişlerimizi :)))

Oflu sende hiç bir belirti yokken mi sen test yaptın?Bende hiç bir belirti yok.Sadece bazen kasıklarım ağrıyo bi de göğüslerim biraz ağrıyo çok değil.Sende nasıl belirtiler vardı?

canım ben sana oflunun belirtilerini yazayım

ara ara kasılmaları ve sancıları oluyodu
sonra göğüsleri çok şişmişti
vajinasının rengi koyulaşmıştı
adet günü beli aşırı ağrıyodu böle işte

canım tebrikler ates olcme topiğinde okumustum ama mide bulantım cok fecı zar zor yazıyorum . allah saglıklı bır sekılde kucagına almayı nasip etsin kac haftalıksın canım ?

su an 5.hafta olmasi gerek internetteki hesaplayiciya gore
ben tatildeydim ya doktora gittigimde cok erken utrasonda gorunmez dedi
ben de simdi bekliyorum bu hafta ici birgun ayarlayip gdicem
su an sadece kan ve idrar testlerim pozitif ve de adetin ustunde 8 gun gecti
cok tebrik ederim ben de seni
sen gordun mu keseyi kalp atislarini?

ayyy çok sevndim ne güzel hamilesin rabbim kucağına almayıda nasip etsin tüm hamilelere.
ben dayanamıycm en ıyısı kanda baktırıyim
o kesin sonuç veriri nede olsa.sağlık ocakları hemen soucu veriyomu bilgisi olan varmı ??

canım bende de fazla belirti yoktu. sadece sol göğsüme arada ağrı giriyordu, bir de sağ kasığıma. hatta dün epey çok ağrıdı kasığım, kıpırdayınca falan bıçak batıyor gibi oluyordu. bir de 10 gündür falan felaket gazım vardı. ben hep üşüttüm herhalde diye düşündüm, daha doğrusu öyle düşünmeye çalıştım heveslenmemek için :)

teşekkürler canım keseyı gördüm cok sukur bugunde randevum var inşallah kalp atıslarını duyacagız gercı duymama ıhtımalımde var cunku doktorum vajınal ults. bakmıyor. bugun 7 haftalık oldum tam sat a gore ama bakalım hayırlısıyla saglıklı olsunda bu hafta duymazsam haftaya duyarım :)

benim adete bir hafta kala kanda negatif cikti
cok uzulmustum 0.09du deger
ama cok ilginc ki hala inanamiyorum bir gebelik testi yaptim golgeyi cok silik cizgiyi gormustum
adet gunu gecti baska test yaptim
onda da silik pembe cizgiyi gordum
sonra hemen kana gittim ve deger 69.95
benim tam anlamiyla koyu cizgiyi gormem ise dun oldu, yani adetten 7 gun gecince
bilgi olsun diye yazdim sana, umarim hamilesindir ve mujdeyi alirsin

kızlar kimse bilmiyomu ya sağlık ocaklarında aynı gun sonuç alınıyomu bi arkadaşım 2 gun sonra verıyolar dedi

hayirli olsun canim
ya burda hamileyim dedigin andan itibaren hemen vajinal utrason yapiyorlar
sistemleri biraz farkli bakalim durumum nasil benim de
bu arada topic var mi temmuz agustos anneleri diye

umarım öyleyımdır canım çok sağol
ben hiç bilmediğim bi şehre gelin geldim. ne kendı ailem ne eşimin ailesınden kimse yok burda
ve öyle bı siteden tutmuşki eşim evi herkezin elınde bı köpek asansörde görse slm vermıyo
3 ayım bitti evlenelı daha kimse kapımı çalmış değil çok yanlızım burda sizlerle konuşmak çok rahatlatıyo benı
eşim bile bana kızar oldu iki lafından biri bebek diyo çok abartıyomuşum aslında haklı ama elimden başka bışey gelmıyo

stres yapma demek zor biliyorum
zaten oyle dedigimde de insanlar bozuluyor
ama kendimden ornek vereyim
ben bebek fikrini aklimdan cikardigim anda bebek geldi
kafam yolculukla gezmeyle mesguldu bu ay
senin de bebegin gelir umarim en kisa zamanda
herseyin bir zamani var rahat ol icini ferak tut

kızlar kimse bilmiyomu ya sağlık ocaklarında aynı gun sonuç alınıyomu bi arkadaşım 2 gun sonra verıyolar dedi[/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…