Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

yada diorumki yarın 2 gün kalmış olcak acaba yakınımda hastane war gtsem oraya günüm geçti diyip kan testimi yaptrsam:):):)

yada diorumki yarın 2 gün kalmış olcak acaba yakınımda hastane war gtsem oraya günüm geçti diyip kan testimi yaptrsam:):):)

ne gibi belirtilerin var tatlım eğer belirtiler ağır basıyorsa bi git için rahat etsin ama yoksa bence en azından 1 gün geçsin adetinden öyle yaptır :KK16::KK16:

walla suan herşey birbirine girmiş durumda :):)ne blirtm war bnde blmiorum):ama erken di dimi idraar testi için...bn yarın gidim yaptrym çıkmazsa bile kırmızılara kadar ümidi kesmem:)

walla suan herşey birbirine girmiş durumda :):)ne blirtm war bnde blmiorum):ama erken di dimi idraar testi için...bn yarın gidim yaptrym çıkmazsa bile kırmızılara kadar ümidi kesmem:)

benim de 30 kasım tarihim ama yarın sabah kan testine gidicem..2 gün kaldı varsa zaten çıkar kan testiyle diye düşüğnüyorum.inşallah yanılmam.

bu arada bende gaz,karın şişliği ve göğüs şişmesinden başka bi belirti yok derken bugün 3 defa sendeledim baş dönmesinden..hoş arada ben de baş dönmeleri oluyor ama adet olacaksam acaba onun halsizliğimi var üzerimde böle oldum.çünkü baş dönmesi şimdiden olmaz gibi geliyor bana.yanılıyormuyum.

kızlaaaaaaaaaar yaklaşık 1 saat önce test yaptım ve 2. çizgi net bir şekilde çıktı :)))))))))))))
birazdan fotoğrafını da ekleyeceğim.
hemen özel bir hastaneye gittik kan verdim, 2buçukta internetten öğreneceğim sonucu. o sonucu görmeden emin olamayacağım sanırım :))))))))))

kızlaaaaaaaaaar yaklaşık 1 saat önce test yaptım ve 2. çizgi net bir şekilde çıktı :)))))))))))))
hemen özel bir hastaneye gittik kan verdim, 2buçukta internetten öğreneceğim sonucu. o sonucu görmeden emin olamayacağım sanırım :))))))))))

hadi hayırlısı tatlım gözün aydın olsun

Hemen özel bir hastaneye gittik kan verdim, 2buçukta internetten öğreneceğim sonucu. O sonucu görmeden emin olamayacağım sanırım :))))))))))

kızlar bat ım 3arlık yarın kan versem cıkar mı olup olmadıgı adetten kac gun once kandan sonuc alınır kııı cvppppppp acıll

slm kızlar çatlatma iğnemi 12 gün önce vuruldumm normalde dün adet olamm gerekiyodu olmadım 2 gün geçti yani kanda çıkarmı acaba çok mrk ediyorum:KK43:((

hemen özel bir hastaneye gittik kan verdim, 2buçukta internetten öğreneceğim sonucu. o sonucu görmeden emin olamayacağım sanırım :))))))))))[/QU:

:KK9:süper yaa..inşallah kan testi sonucunda umduğun gibi çıkar..şimdiden hayırlı olsun artık darısı başımıza...:nazar:

kızlar bat ım 3arlık yarın kan versem cıkar mı olup olmadıgı adetten kac gun once kandan sonuc alınır kııı cvppppppp acıll

sende benim gibi meraktasın..benim 30 kasım ama gün geçmesini beklemeden gidicem yarın kan testine..sabaha fikrim değişmezse:KK1::KK1:

çoook sağolun kızlar, inşallah kan sonucu da olumlu çıkar. 1 saat 10 dk kaldı öğrenmeme :) darısı sizin başınıza :)
benim bat yarın, perşembe günü ilk idrarla test yapmıştım ama negatif çıkmıştı. Bugün akşam yaptım. negatif çıkacağına o kadar emindim ki eşime birkaç tane test aldırdım yarın sabah da yaparım falan diye. :)
ben hala inanamıyorum ama. içim bomboş... tam idrak edemedim galiba :) kendimi kaptırmak da istemiyorum. şu kan sonucu gelsin ondan sonra sevinmek istiyorum.

bşyden şüphe falan etse başka testte yaptırıdı cnmmm demekki sorun yokmuş bence için rahat etsin... hem yaşındada bşy yokkk 60 ında dogum yapanlar var... yada 3-4. çocugunu snein yaşında yapanlar var..yani ben bi anormallik görmedim 1 sene kdr dene olmadı bidaha gidersin:)

beni nasıl rahatlattığını anlatamam. canım çook teşekkür ederim. sanırım böyle bir onaya çok ihtiyacım vardı :)

merhaba arkadaşlar...
sanırım ben de hamileyim. normalde adetim zaten geç olur 35 günde bir falan ama bu sefer 48 güne çıktım. ve adetim adet değildi sanki. hem 8gün sürdü hem de lekelenme gibi :KK43: ve bir haftadır vücudumda garip garip tepkiler hissediyorum.
doktordan randevu aldık.çarşambaya verdi. test yapayım diyorum ama korkuyorum... anne olmaya hazır hissedemiyorum kendimi

X