Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

tabi deidğin gibi bizler hemen yansaıtabiliyoruz en azından burda bari içimizi dökeibiliyoruz ben etrafımada anlatamıyorum çocuğu olmuyor derler diye:)biz 1 buçuk senelik evliyiz 1 sene korunduk ama hep eşim korundu temmuzda başladık çalışmalara hala tutturamadık:44:doktorum bugun dedıkı hep onun uzerıne yoğunlaşmak sürekli bebeği düşünmek yumurtalıklarımızı olumsuz yönde etkiliyormuş biz çok düşündükçe olmazmış o yüzden akışına bırakın dedi,bebeğim daha çok gençsin benim eşim 33 olmasaydı bende 28 yaşında düşünürdüm kesinlikle anne olmayı çünkü kendimi hala çocuk gibi hiisediyorum gerçi bebişimiz olursa beraber büyürüz:) aslında ardarda yapmak lazım ara vermemk gerkiyor erken anne olmanın avantajı çok olduu gibide dez avantajıda çok en ideal yaş senınkısi sakın sıkıntı yapma kuzum senin içinde Rabbime dua edicem kuzum inşş hayırlı haberlerini alırım

dualarım sizinle canım...
keseyi görmeden inanamıcam..
RABBİM HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN

dualarım sizinle canım...
keseyi görmeden inanamıcam..
RABBİM HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN
canımm çok sevındım senın adınada Allah sorunsuz bir hamilelik dönemi yaşatır inş bebişini sağlıklı bir şekilde alırsın kucağına şimdi seninde canını moralini hiç sıkmaman gerekiyor bebişler hissederlermiş hiç bir şeyi takma sakın cnm

takmıyorum canım sağolasın....
İNŞALLAH HER ŞEY YOLUNDA GİDER

bence senin yaşın daha ideal cnm çocuk için... ikinciyide 30 olmadan yaparsın düper olur:)
ben oudum üniv bittiii iş güç yaptık diyene kdr anca sürdüü:=)
bu arada avatarında yüzünüzü seçebiliyorumda aynı ay evlendik sanırım balayını kemerdemi yaptınız simanız çok tanıdık geldide:)

bebeğim biz 04.04.2010 da evlendık balayımız nisana denk geldiği için abantta yaptık ama temmuzda kemerde 10 gün tatil yaptık bu senede yne temmuzda 10 gün kemerdeydik:) sen ordamı yaşıyorsun

bebeğim biz 04.04.2010 da evlendık balayımız nisana denk geldiği için abantta yaptık ama temmuzda kemerde 10 gün tatil yaptık bu senede yne temmuzda 10 gün kemerdeydik:) sen ordamı yaşıyorsun

bizde temmuzda kemerdeydikk:) daima resort te kaldıkk.. eger ordaydık dersen bayılıp düşcem:)

ilk giitiğimiz otel grand art side ama biz daha çok kemerde takılmıştık:)
bu sene gittiğimiz otelde pgs word palace tatlım :)

ilk giitiğimiz otel grand art side ama biz daha çok kemerde takılmıştık:)
bu sene gittiğimiz otelde pgs word palace tatlım :)

:):): yok ozaman benzetim sizi başka bir çifte:) malum antalyaya gidince heleki otelde kalıyorsakkk inan sanki yurtdışına gitmiş gibi hisdiyorum türkler çok az oluyor muhabbet ediyoruz geneldeee onlardan bir sandımda:) çok sevmiştim o çiftide:)
öle işte konu nerden nereye gitti:)
aslında düşünürsekkk daha yeni evliyiz sadece etrafın baskısı gercekten bunaltıyor.. ben hep derdimmm 2 senelik evliyken hamile kalayımmmm 3 senelik evli iken dogmuş olur tam kararı derdim.. ama etraf çok konuşunca 1 sene sonunda başladık çalışmalara... acelem yokkk inş yaza kdr hamile kalırım tek korkum hiç olmaması:)

kesinlikle öle oluyor bende tatilde türk aradım sürekli konuşmak için birini görünce cenntte gibi hissediyorsun:) bi daha kemere giderseniz hbr verin aynı otele aynı tarihe denk getirelim tabi hamile olmassakama gerçekten senınle konuşmak iyi geldi bana az önce moralim bozuktu sayende şu an içim neşeyle doldu çok tşk ederim kuzum çok çok haklısın ama asla kimseye yaranamassın konuşucak olanlar her şekilde konuşuyor asla susturamassın o yuzden önemli olan bizim sorunsuz sağlıklı bir şekilde hamile kalmamız korkunda olmasın sakın eminim yaza kadar bana müjdeli haberi vereceksin

dahiliye uzmanına gitsem o da b-hcg bakarlar mı o bölümde

hayatım mesele bakmak degılkı suan acil servise gıtsen herhangı bır hastanede adet duzensızlıgım var uşüyorum kılo alıyorum vs dedıgın anda ılk bakacakları hormon testlerınden bı tanesı Tsh hormonu her doktor bakar yorumlar sonucta test sonucunu google yazsan ordan bıle ogrenırsın yan normalmı degılmı senın hamılelıgın boyunca takıbının yapılması lazım bunuda endokrın uzmanı yapar sonucta sana ılac verıcek duzenlı olarak bu testlerı tekrarlatıp ılac dozunuda ona gore ayarlayacak o yuzden oyle soyledım elbette dahılıye doktoruda senı yonlendırır ve yardımcı olur ama benım prolaktın sorunumda vardı gecmısımde dırek bu bolume sevk ettıler

inş cnm hepimizde hamiş olalım dombili dombili gezelim:) valla bu yaz tatili çok istiyorum çünkü hamilelik olayları beni yordu :) karnım burnumdada olsa gitcem tabi kusmuklu bi hamile olmazsam:)yaza gidemessek diger yaza bebişlerimizle gideris.. ailecek tatile gidenlere hayranımmm inş bizde gideriz öyle:) bu arada bu forum iyi var insan aynı dertten yakınınca daha iyi anlıyoruz birbirimizi... bak samimi arkadşaım var bekar onla çok iyi anlaşsakta ok konuşamıyorum çünküü nekdr anlıycakki halimi duygularımı:) artık yazışalım cnm adet olunca aralık topigine geceriz ordan devam ederis:)

aynen tatlım artık hamilede olsak gidelim doğum yapar geliriz havuzda mutlaka haberleşelim bu arada sen nerde oturuyorsun ben istanbuldayım kartalda.bende daha yeni üye oldum foruma çok pişmanım daha önce üye olmadığıma hep okuyordum ama ortamın böle sıcak samimi güzel olacağını düşünememiştim bekar arkadaşlarımız tabi yardımcı olamıyorlar sonuçta ayn ı şeyleri yaşayamadıkları için ama en önemlisi aynı derdi yaşayıp paylaşmak daha farklı oluyor kesinlikle ruhende hissediyorsun neler hissetiğini bu çok ayrı bir olay, hadi bakalım adet olumda bu stresten kurtulalım bir an önce yumurtlama günümüz gelsin:)

slm kızlaar, umudumuz aralık ayı yokmu?
Benim 6 aralık bat, ama şuan hiçbir belirti yok, hiçbişey hissetmiyorum, ya olmazsa diye korkuyorum (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…