Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Ayy inşallah canım ya çok isterim :) Ben kendimden pek umutlu değilim. İlaç kullanıyorum hamile kalamam gibi geliyo

valla nedendir bilmem ama içimde sanki bu ay olacakmış gibi bir his var ve Oflunun söylediğine göre 6. hissim çok kuvvetli kendime güveniyorum bu konuda sanırım ya da öyle olmasını istiyorum ondan olmazsa da napalım aylar bitmedi ya

2 ay geçtikten sonra doktora gitmiştim.karnım ağrıyor diye.ultrasyonda baktı kist var dedi.Eğer hamile olsaydım görebilirmiydi ? 2 aylıkken ? yada bebeği kist sanmış olabilir mi ?

Kistin tedavisi için ilaç vermiştir herhalde? Birdaha ne zaman gidiceksin muayene olmaya? Ayrıca kisti bebek sanması çok zor canım. Kendini bu kadar umutlandırma eğer hamile olsaydı 2 ay çok uzun bir süre mutlaka görürdü doktorun

doktor ilaç vermedi.Dedi ki bu kistler adet zamanı atılır dedi.adetten sonra bir daha kontorle gel dedi.hatta ultrasonda fotosunu çekip verdi bana kistin.adetim bitti bende pazartesi gidicem tekrar kontorole ultrason kağıdını alıp.
Yani hamile olsam kesinlikle görünür mü ki 2 aylıkken ? zaten şu ara hamile olmak istemiyorum çok zor durumdayım ((((((

İnşallah hislerin seni yanıltmaz ve bi sonraki ayı beklemenin stresini yaşamazsın canım
3 teydi canım. İnşallah güzel haberler getirir bize

kızlarr değerim 54.13 çıkmış...... düşük mü bu 3 gün öncesine göre...
tsh de 6.02 çıkmış...
doktor sonra müdahele ederiz dedi...
sizce ??

kızlarr değerim 54.13 çıkmış...... düşük mü bu 3 gün öncesine göre...
tsh de 6.02 çıkmış...
doktor sonra müdahele ederiz dedi...
sizce ??

cnm sıkma artık canını
bak dr da söylemiş sonra mudahale ederız dıye
çok önemli bişey olsa hemen mudahale ederlerdi..
muhtemelen takıp altına alacak sonrasında gerek duyarsa ilaç tedavıye başlıyacaktır...

değerim az yükselmemiş mi sizce ?

Tabiki görünür 2 aylıkken canım sen kendini yıpratma bu kadar...
Bebeği kist sanıcak olan bi doktor düşünemiyorum ben

değerim az yükselmemiş mi sizce ?

Ohooo ofLum naptın sen yaa aldığın şu güzel haberin bile tadını çıkaramadın şöyle bağıra çağıra bi hamileymişim diyemedin, hep bi umutsuzluk hep bi gözyaşı ifadeleri. Yapma ama böyle.. Değerin az falan değil çok güzel.. Sen içini ferah tuttukça dahada güzel olacak inşallah Hadi ama sevin artık sen HAMİLESİN

Tabiki görünür 2 aylıkken canım sen kendini yıpratma bu kadar...
Bebeği kist sanıcak olan bi doktor düşünemiyorum ben

şimdi düşünüyorum da 3 ay geçti ve 3 kere adet gördüm.üstüne görmüş olsam bile idrar testinde çıkardı dimi ? veya doktor ultrasyonda görürdü ? offf bilmiyorum yaa.burda bir çok insan hamile olmak istiyorken ben böyle yazıp sizide kızdırmak istemiyorum.ama cahilim kusura bakmayın.hepinize çok teşekkür ederim.buralarda sorup öğreneceğim kimsem yok.arasıra zorla internete girip bişeler öğreniyorum onlarda hep yalan yanlış şeyler.

Aynen öyle canım üstüne görme olayı 1 kere olur oda geç döllenme olduğu için. Bir sonraki ay adet görmezsin ve idrar testinde çıkar. Eğer idrar testinde çıkmasa kan testinde muhakkak çıkar.
Hem doktor 2. ayında ultrasonla muayene etmiş eğer hamile olsan mutlaka söylerdi. Göbüşün biraz büyümeside çok yiyosun demekki yada sen psikolojik olarak gebe olduğunu düşündüğünden göbeğin büyüdü gibi geliyor sana.
Ayrıca herkes gebe kalmak isticek diye bişey yok istemeyebilirsin ama merak ettim neden düşünmüyosun?

çok teşekkür ederim yaa..içimi rahatlattın.aslında bende istiyordum başta.içimide dökemiyorum kimseye.hiç arkadaşım yok burda.pişman olduğum kararlar var kısacası.Bana yardımcı oldun içimi rahatlattın umutsunuz çok teşekkür ederim.pazartesi tekrar kontrole gidicem doktora bakalım ne dicek.

Ne demek canım ya pazartesi muayeneden sonrada uğra mutlaka bu başlığın altından yaz merak ettim ne dicek doktorun. İnşallah herşey istediğin gibi olur ve sorunlarını halledersin canım. Çocuk istememe sebebini az çok tahmin ettim yazdığın mesajdan. Hakkında herşeyin hayırlısı olsun

kafana cok takıyosun
bence bununda etkisi buyuk sitres yapma
tam olarak kaç haftalık bebek
ablama soriyim??

haftalık olarak bilmiyorum ayın 22sinde 24.08 çıktı...
bugün ayın 25 i ve 54.13 çıktı...
bi sorar mısın

Oflucum artık içini ferah tut 2 günde 2 kat artmış duruyor bünyeye göre değişiyor belki geç yumurtalmışsındır.ultrasona girmedinmi?
keseyi falan göstermedilermi(vajinal)

bi kere kimyasal gebelik geçirdim o yüzden tam sevinemiyorum...
çarşamba tekrar çağırdı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…