Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ay vala bagımlılık yapıyor bura işyerinde işler yogun olunca bakamıyorum aklım kalıyor:)buraya gelipte sadece hamilelik konusuna bakmamak lazım kafa dagıtmak için diger bölümlerede girmek lazım.. bak mesela 2 gün önce saç bölümünde evde kahkül kesme diye bi link vardı tesadüfen baktım sonra gecenin bi yarısı kalktım kahkül kestim sevindirik oldm:)

aaaaaaaaaaaaaaaaa süper hayırlı olsun canım dur bi derin nefes al hamileliginin kesinleşmesinin bi tadını çıkar bu arada netleşitigine gore biraz belirtilerini anlatırmısın benim 1 haftadır lekelenmelerim sürüyor canım çok canım sıkılıyor ama ateşimi olcüyorum 36.6dan hiç düşmüyor yani en az 4gün var adetime canım dua et ne olur

iyi akşamlaaaaaaaaaaar herkeseeeeeeeeeeeeeeee varmı yeni haberler kızlar

iyi akşamlar kızlarr napıyosunuz??? ben mersine geldimm annişkomun yanınaaa :)))

vee goool kırmızılar geldi gözlerim dolu dolu ama üzülmemeye söz vermiştim diyorum derken gözyaşlarımı yine tutamıyorum umudum 11. ayıma kaldı ama artık bunu bile söyleyemiyorum okadarlık umudum bile kalmadı evet kesin olsun diye batımı 2 aralık yazmıştım ama 29.undada gelebilirdi diyordum benimki dayanamadı 1 haftadır leke oluyordu şimdide kırmızılar geldi galiba ben hep böyle hasret kalıcam annelige((

slm kızlaar, umudumuz aralık ayı yokmu?
Benim 6 aralık bat, ama şuan hiçbir belirti yok, hiçbişey hissetmiyorum, ya olmazsa diye korkuyorum (

canım korkma, olur alahın izniyle ümidini hiç yitirme... ben eşimle çok birlikte olamama ragmen yani ayda 4 veya en fazla 5 defa birlikte olabildik. yani haftada 1 yapabilbik. bende çift çizgi çıktı ama yinede daha kesin degil bence. ben hep bacalarımı havaya diktim. ve hemen banyo yapmadım. çok günah biliyorum ama ne yapalım banyo yaparsam hemen akar gider diye korktum. bakalım hayırlısı olsun

canlarım bugün buraya pek giremedim hamile arkadaşlara değerim hakkında sorular sordum...
kafam çok doluydu...
pazartesi tekrar doktora gidebilirim...
sizden bi ricam var....
elinde imkanı olanlar benim için yasin okuyabilirler mi..
inanın buna benim ve bebeğimin çok ihtiyacı var...
sizden sadece yardım olarak dua destek istiyorum...
nolur yardımcı olun

canım sakın üzülme... demekki farklı yöntemler denemelisin. hiç ümidini yitirme... olacak allahın izniyle.

canım sakın üzülme... demekki farklı yöntemler denemelisin. hiç ümidini yitirme... olacak allahın izniyle.

ah canım ya söz vermiştim kendime bu defa ümitlenmicem ne olursa olsunerken lekelenme ve diger bi çok belirtide olunca elimde olmadan içten içe ümitlenmisim yine içimden kocaman bi ooooooooooooooooooooooooooooooooooof diyesim var ne olacak benim bu halim tam yumurtlama günümden beri lekelenme oluyordu ateşimde hiç düimeyince bana büyük hayal kırıklıgı oldu ne yapıcam ben şaştım kaldım gidecek bi dotorum bile yok bu gurbet ellerde

değerim 24.08 den 54.13 e yükselmiş..
arada 3 gün var...
az gibi geldi bana nedense

canım sen bunlara sakın takılma.
zaten kan tahlilini sürekli yaptırmayın diyorlar.
çok sevindim canım artışın güzel
zaten senin bat geçeli 3 gün oldu.. anca artacaktır.
benim batla seninki aynı bek ben tehlil bile yaptırmadım
sen kesin hamilesin canım.... ama ikimizde unutmamalıyızki 8 haftalık olana kadar düşük tehlikesi tüm kadınlarda var.
o yüzden dikkatli olmalıyız.
canım peki doktor kaç haftalık dedi???

canımmmmm sendemi gurbettesin bende gurbetteyim. bi köyde öğretmenim. kasaba gibi bi yerde de kalıyorum. benim de yok kuzum. sendemi öğretmensin canım ya. bak sakın ümitsiz olma... benim önerilerimi dinle. belki okumuşsundur. hemen banyo yapmıcan ve bacaklarını dikecen

selam kızlaaar
ya hiçbir belirti olmadan hamile olan var mı acaba :)
birkaç gün öncesine kadar kasık ağrım, gazım, göğüs ağrım falan vardı, şimdi sadece gazım var, üşüttüm mü acaba diye düşünüyorum 28inde regl olmam lazım, içimden bir his kırmızılar gelecek diyor ama bi umut bekliyorum işte :)

deryalcin canım galiba ateş ölçmeyle ilgili bilgin vardı kırmızılar gelir gelmez ateşin düşmesimi lazım benim kırmızılar geldi ama suan ateşim 37 son 5 gündürde sabah uyandıgım saatte 36.6 bu kırmızıların adet almama ihtimali varmı

canım bende hiçbir belirti yoktu hatta adet sancım vardı. ama 2 çizgi çıktı. ama 2 defa bana hararet bastı bat a yakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…