Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ben ablama söyledim de türkçesinden okunmaz demişler hatta takip edeyim arapca okuyanı dedim olmaz demişler ablama okuyu ver dedim oda okumadı uzun o 41 gün okuyamam dedibende tefriciye ye başladım onu okudum 3 günüm kaldı adet günüme sık sık idrara gidiyorum okadar sık gidiyorum ki anlatamam midem bulanıyor yemeklerden sonra bazen çok gelmesede agız dolusu geliyor sonra kasıklarımda batmalarım oluyor çok fazla derecede de 2 gündür gazım var gögüslerim acımıyor ama eşim büyüdü diyip duruyor:)heveslenmek istemiyorum ama olsun diyede çok istiyorum eşimle tecüt namazına falan çok kalktık bu ay bide hep aglamaklıyım tecüt yazarken insan aglarmı bütün yazılarınızı hem okuyorum hem aglıyorum bu kadarıda piskolojik olamaz heralde diyorum rabbim bizleri boş çevirme

çok tşk ederim arkadaşlar eşimi aradım hastaneye gidicez şimdi inş hayırlısı olur gelince olumlu yada olumsuz sizi haberdar ederim

oflucum dün akşamda sana yazmıştımm ama görmedin sanırımm içini ferah tut her şey yolunda bebişin seninle
görmedim canım..
İNşallah her şey yolunda olur...
teşekkür ederim..

benim kaynanam hoca..
ona sordum olur dedi..
bitirmeme 3 gün kaldı..
bilmem önemli olan niyet dedi...
belirtiler var gibi..
bende göğüslerden şüphelenmiştim..
hayırlısı olsun....

tamam canım okucam dualarını eksik etme ne olur hamilelerin duası kabul olurmuş bizlerde hamile oluruz inşallah

benim de her ay göğüslerim adetime 1 hafta kala aşırı derecede ağrırdı.elimi doknamazdım bile o kadar kötü olurdu.ama her ay da adet olurdum :) bu ay adetime 5 gün var ve hiç ağrımıyor göğüslerim.bi terslik var ya hadi hayırlısı...sizler ne durumdasınız arkadaşlar

2.5 ta evden çıkıcamm çok dua edin kızlar bugün mübarek günn...

oflu dün aksam yatsı namazında senn için dua ettm:)adını bilmedğimden oflu arkadsm dedim duam sennle allahım tamamına erdirsin:):)senn için olan hissim yanıltmadı bni inş. bnde yanılmam:)

iyi ki birşey sorduk.belli insanların dışında kimseyi umursamıyor burdakiler.bir tek beni burdaki insanlar anlıyor diyordum...yanılmışım.

oflu canım dualarımız seninle güzel haberlerle gel bitanemmm :)

iyi ki birşey sorduk.belli insanların dışında kimseyi umursamıyor burdakiler.bir tek beni burdaki insanlar anlıyor diyordum...yanılmışım.

..walla bnm durumumda wahim sanki hastalancakmş gbi haff ağrılarım war akşam mercmk köftesi yedim midem çok fena oldu bide gaz problemm war 3 4 gündür 5 günm war bakalm bkliorm

maalesef bu ayda husran işallah bir dahaki aya nasip olur.Kızlar benim içinde dua edin ne olur.5 aydır deniyoruz nerde eksik nerde hata yapıyoruz bilmiyorum.Ben bir kez kontrole gittim hiç bişeyin yok dedi...

yaa kızlar ben yine test yaptım negatif çıktı.3 ay oluyor nerdeyse ilişkiden bu yana.Acaba herkeste göstermez mi idrar testi ? yardım edin bana ? ((

Canım sorduğun şey hakkında bilgisi olmayınca insan ne cevabı verebilirki? Ben mesajların hepsini okuyorum ve eğer sordukları soru hakkında bi yanıtım varsa cevap veriyorum. Şahsen benimde sorduğum çoğu soruya yanıt alamadığım oldu ama ben google amcama sordum o bana cevap verdi, eğer sende cevap alamazsan burdan google amcaya sor

yaa kızlar ben yine test yaptım negatif çıktı.3 ay oluyor nerdeyse ilişkiden bu yana.Acaba herkeste göstermez mi idrar testi ? yardım edin bana ? ((

3 ay oluyor derken?? 3 aydırmı adet olmuyosun İdrar testinin kimi insanlarda göstermediğini biliyorum kan testi yaptır biran önce bence. Eğer 3 aydırda olmuyosan kesinlikle muayene ol. Nasıl burabildin bu kadar süre hayret!

3 ay oluyor derken?? 3 aydırmı adet olmuyosun İdrar testinin kimi insanlarda göstermediğini biliyorum kan testi yaptır biran önce bence. Eğer 3 aydırda olmuyosan kesinlikle muayene ol. Nasıl burabildin bu kadar süre hayret! [/QUOTE]

yok ilişkiden sonra 3 kez adet oldum.ama üstüne görme olarak şüpheleniyordum.bnim durumum farklı biraz...Yani 3 ay üzerine de idrar testi göstermez mi ?? sanki karnım biraz büyüdü...yada bana öyle geliyor.idrar testi yapıyorum sürekli ama negatif çıkıyor.

KASIM AYI LİSTESİ>

Hapsuu:..............................-- 9 Kasım //TEBRİKLERRRRRR
parpalm:.......................... .--?? Kasım //TEBRİKLERRRRRR
eddacev:......................... // 14 Kasım //TEBRİKLERRRR
orjinalmorjinal:.................. // 14 Kasım // TEBRİKLERRRRRRRR
mavi0505:........................// 15 Kasım // TEBRİKLERR
ucubucrub:..................... // 17 Kasım //
rihana:........................... // 17 Kasım //
arber:........................... .// 18 Kasım //
everythingwillbegreat:.... ..// 20 Kasım //
msg38:...........................// 20 Kasım // TEBRİKLER
maths:...................... ....// 20 Kasım //
minelcetin:.................... // 22 Kasım //
naz8:.......................... // 22 Kasım //
bebek20:......................// 22 Kasım //TEBRİKLER
minikgelin:................... // 22 KAsım //
yağmur_gulu:................// 23 Kasım //
saranhaeyo:................ // 23 Kasım //
denizzeren:................. // 23 Kasım //
yokh:.................... .....// 24 Kasım //
mltm2602:.................. // 24 Kasım //
ikizler5:...................... // 24 Kasım //
meleksen:................... // 24 KAsım //
0fLu:..........................// 24 Kasım // TebrikLeeerrr
jour:......................... // 24 Kasım // TebrikLeeerrr
ciciminik:....................// 25 KAsım //
cebra:...................... // 25 Kasım //
mihracee:................. // 26 Kasım //
_DoLuNaY:................ // 27 Kasım //
hülyamaden:............. // 27 Kasım //
belinaysu:................ // 28 Kasım //
Fromrose76:............. // 28 Kasım //
gocmenkuslar:.......... // 28 Kasım //
melis262008:............ // 28 Kasım //
aysegul21072008:..... // 28 Kasım //
sinsioskop:............... // 28 Kasım //
ANGELL2:..................// 28 Kasım //
esila_askin:...............//28 Kasım //
yazcicegi:................ // 29 Kasım //
61didem....................//29 kasım//
tekpapatya:..............// 30 Kasım //
dhc83:.....................// 30 Kasım //
melodi2:.................. // 30 Kasım //
elisizmit:.................. // 30 Kasım //

<ARALIK AYI LİSTESİ>

hacer_31:..................... // 1 Aralık //
eliflevent.......................// 1 ARalık//
aysunayy.......................//2 ARalık//
elsal:........................... // 2 Aralık //
simli pembe :..................// 3 Aralık //
aklima:......................... // 3 Aralık //
sinhus:........................ // 4 Aralık //
ggmin:......................... // 4 Aralık //
basakss:.......................// 4 Aralık //
kuzumnehir:...................// 4 Aralık //
pdr55:......................... // 6 Aralık //
zammbak......................//6 Aralık //
deryalcin:.................... // 7 Aralık //
slna:.......................... // 8 Aralık //
aysenurr:.................... // 8 Aralık //
asis:.......................... // 9 Aralık //
SDFCLB:..................... // 9 Aralık //
Hkbinici:..................... // 9 Aralık //
UmutSunuz:................ // 9 Aralık //
eknhanifsay..................//9 Aralık//
skaya2006....................//10 Aralık//
sakaaar.......................//11 Aralık//
orkide2:..................... // 12 Aralık //
ssuperisii:.................. // 13 Aralık //
cevre_en...................// 13 Aralık//
yesil33:.................... // 14Aralık //
ddeerryya.................// 15 Aralık//
Aleyyna.....................//17 Aralık//
yasib2538...................//17 Aralık//
vahsihatun..................//20 Aralık//
conqueror..................// 25 Aralık//

3 kez adet gördüysen eğer hamile olduğunu pek sanmıyorum canım.. Üstüne görme olayı 1 kez olur bildiğim kadarı ile. Ama annem her ay kanamam oldu demişti kardeşime hamileyken. Hani çokda sağlıklı bi cevap veremicem ben sana. Ama içinin rahat etmesi için doktora gitmeni tavsiye ederim. En azından belkilerle yaşamassın

2 ay geçtikten sonra doktora gitmiştim.karnım ağrıyor diye.ultrasyonda baktı kist var dedi.Eğer hamile olsaydım görebilirmiydi ? 2 aylıkken ? yada bebeği kist sanmış olabilir mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…