Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Tatlım.. Degerdeki ufak oynama seni yanıltmasın.. Deger Hala 1 in altında.. Geç döllenme veya şüpheli olması için degerin 5 e yakın olması lazım yazıyordu benim yaptırdığım kan testinde..

Sagol canım.. Ben de Cumartesi vereyim en iyisi siparişi hafta bası elimde olur inşallah.. Senin kaç günde geldi..

valla canım bulunduğun şehire göre değişiyomu anlamadım ama bana 3 günde geldi arkadaşlara 1 günde gelmiş ama :) ben osmaniyedeyim ondandır belkide sen nerdeydin canım?

benim kırmızılar 3 gün erken gelecek galiba karnım ağrımaya başladı umudum yoktu bu ay ama yine de moralim bozuldu yaaa

valla canım bulunduğun şehire göre değişiyomu anlamadım ama bana 3 günde geldi arkadaşlara 1 günde gelmiş ama :) ben osmaniyedeyim ondandır belkide sen nerdeydin canım?

buarada izmirden geliyor sen izmirdesin aynı gün gelir sana belkim

İzmir deyim ben canım.. Nereden geliyormuş ki..haftasonu sehir dısına cikica m ben de..Pazartesi doncem ins. Paket gelip geri donmesin diye Cumartesi vereyim diyorum ben de siparişi.. ne olduğu belli oluyor mü paketin

canlarım hepinizden ALLAH RAZI OLSUN....
canım o kadar sıkkındı ki...
buraya girip sizleri de üzmek istemedim...
üzüntümü sıkıntımı RABBİM^le Konuşarak Atmaya çalıştım...
dualar ettım kuranımı okudum...
Sizlere de Öyle içten dua Ettim ki...
Ben şundan EMinim ki...
DERdi veren RABBİM DERMANINI da VERİR....
Yarın tekrar betahcg ye falan bakılacak sabah erkenden gidicem...
Dualarınızı esirgemeyin şu mübarek gecede
ALLAHIM HEPİNİZİ EVLATLARINIZA KAVUŞTURSUN İNŞALLAH

Allah kabul etsin canım dualarını içini ferak tut :) bende meryem suresini okudum hem kendim hem tüm arkadaşlar için

İzmir deyim ben canım.. Nereden geliyormuş ki..haftasonu sehir dısına cikica m ben de..Pazartesi doncem ins. Paket gelip geri donmesin diye Cumartesi vereyim diyorum ben de siparişi.. ne olduğu belli oluyor mü paketin

izmirden geliyor canım sen pazartesi ver salı eline geçer en geç :) paketin ne olduğu belli olmuyor canım merak etme :)

Allah kabul etsin canım dualarını içini ferak tut :) bende meryem suresini okudum hem kendim hem tüm arkadaşlar için

AMİİİİNN CANIM...
SAKIN BIRAKMA 1 GÜN BİLE...
BİR SÜRE SONRA ZATEN OKUMAK İÇİN CAN ATICAKSIN...
ALIŞICAKSIN :)
BENİM 4 GÜNÜM KALDI BİTİRMEME

bak yarın olsun için rahatlıycak doktordan sonra..hiç bşy olmuycak minik ofluya:)Dua etcem bebegm hadi git güzelce duşunu al uyu sabah erken kalcan.. ve eve gelince he yaz olurmu senin için telden sürekli gircem yazdınmı diye:)

Canım gercekten en güzelini yapmışsın.. Yer gök duayla demişler.. Allahım her seyin en iyisini bilir ve verir inşallah.. Sen moralini yüksek tutmaya çalış.. Ve hatta minikgelinin de dediği gibi uykuya dal.. Uyuyamazsan koyün say iyi geliyor sabah da erkenden zaten randevun.. İçin rahatlar inşallah..
Benim bı arkadasım hamileliğini öğrendiği gun doktor bı sinirlenmiş kıza.. Kist var Rahmi'nde senin bile bile nasıl hamile kalırsın diye..bu cocuk kesin düşer demiş.. Kız hiç sevinemedi bile hamile kaldığı haberini aldığına..sadece dua etti durdu.. Ve simdi 7aylik.. Karn burnuna doğru ilerliyor sen de sıkma emi canını kuzum.. Yarın haberini ver hemen merakta koyma bizi..

miniğim gelinim ALLAH razı olsun içimi rahatlatıyosunuz ....
iyiki varsınız...
yarın haber vericem İnşallah ...

çokk sevindim arkadaşın adına...
Allahım kucağına almayı nasip etsin..
bu arada dahiliye ye gitmek gerekiyomuş..
oraya randevu almadım ama erkenden gittiğim için belki girebilirim.
ilaçla dengede tutuluyomuş..
içim az da olsa rahatladı...

Tatlım.. Degerdeki ufak oynama seni yanıltmasın.. Deger Hala 1 in altında.. Geç döllenme veya şüpheli olması için degerin 5 e yakın olması lazım yazıyordu benim yaptırdığım kan testinde..

napimm canım ya hep bi umutt işte.ALLAHIM HEPİMİZE TÜM İSTEYENLERE NASİP ETSİNNN RABBİM.bu arada hayıta başladım bu ay canım adetlerim düzenli hormonlar ii olmasına rağmen ama tepe taklak etmem inşallah.gebeliği kolaylaştırıyormuş.

Allah kabul etsin canım dualarını içini ferak tut..

herkese günaydın...inşallah bugün Offlu dan hayırlı haberler alırız...
ben işte olduğum için gün içerisinde takip edemiyorum.
ancak akşam eve gidince bakıcam gün içindeki gelişmelere...
inşallah bugün bu mübarek günde güzel haberler alırız..
Rabbim bizleri yanlız bırakmasın...dualarımızı kabul etsin inşallah...

Oflucum canım tebrik ediyorum seni rabbim sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip eder inşallah. Tsh yüksek çıkmış üzülme tatlım sıkma canını elbet vardır bir çaresi Allahım seni ve bebişini korusun.

Sanırım başka hamişler de var hepsini tebrik ediyorum. Allah kucaklarına almayı nasip eder inşallah.

canım inşallah bebişin seninledir.canını sıkma olumlu düşün.hayırlısı olsun.bizlerde en kısa sürede bebişlerimize kavuşalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…