Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

oflucum canım benim ya gerçektenmiiiiiiiiiiiiiii çok iyi canım ya
ay çok heyecanlandım ya

gerçek tabikiiiiiiiiiiiiiiii :)))
heycanlanma kız stres yokkkkkk....

minik gelinim DARısı SİZEEEEEEEEEEEE İNŞALLAHHHHH (AMİN)

insanlar garip kuzummm..
böle bşy de kıskanılmazki cnm.. sen hamileysen seni ilgilendirir ben bunun neyini kıskanayımki garip geliyor..menepoza kadının kendi giriyor heralde belirtilerini bildigine göre..cahil insanla muahbbet etmiyceksin valla insanı sinri ediyorlar... banada kısırmısın diyen oldu.. biride yapamıyosanız ögretelim dedii...
anlatsam bitmez inan sırf milete inat dogurasmvar o dereceye getirdiler..

aynen canım.. en iyisi böylelerle muhattap olmayacaksın

hADİ HAMİŞLER :nazar::nazar::nazar:BOL BOL DUA EDİN BİZLERE SİZİN DUALARINIZ KABUL OLUR... :KK16::KK16::KK16: OFLUNUN UĞURUNA İNANIYORUM BURDAKİ HERKES EN KISA ZAMANDA KAVUŞACAK İNŞALLAH BEBİŞLERİNEEE:KK16::KK16::KK16:

ben diğer ikisindede aynı şeyleri yaşadım bu seferde kaybetmekten korktuğum için abartıyorum sanırım bi ses sürekli acabamı diyoda duymalımıyım bilmiyorrum çünkü benim iğne vurulmam gerekiyo kaygılarım büyük de rabbim cümlemize hayırlısını nasip etsin

diğer ikisi derken bu belirtilerle 2 defa hamile kaldıysan canım sanırım yine hamile olabilirsin bu arada iğne ne için düşük içinmi

olabiliyomuş tabiki... :)
yerleşme kanaması diyolar...
umarım öyledir...
her şey gönlünce olur inşallah :nazar:

ay canım benim inmşallah öyledir ama boşa ümitlenmekten yoruldum az önce eşimin yanına gittim bana diyorki kalçan genişlemiş oğlum geliyor zaten her ay onun yüzünden ümitleniyorum böyle:) herşeyi oğluna yoruyor:)

kııııızlaaaar ateş yorumlayabilen varmııııııııııııııııı:))

ya kızlar ilginç bşy oldu.. saçımı yapıyordum düzleştiriciyle.. biden ayagımın altından yer kaydı gibi oldu.. nsl desem baş dönmesi gibi etraf dönmedi... ayagımın altından biri yeri çekti gibi oldu..allahım biden acaip umut dogdu içime kızlar... kendi kendime gelin güveymi oluyorum yoksa..

ya kızlar ilginç bşy oldu.. saçımı yapıyordum düzleştiriciyle.. biden ayagımın altından yer kaydı gibi oldu.. nsl desem baş dönmesi gibi etraf dönmedi... ayagımın altından biri yeri çekti gibi oldu..allahım biden acaip umut dogdu içime kızlar... kendi kendime gelin güveymi oluyorum yoksa..

İNŞALLAH BEBEKTENDİRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR:nazar::nazar::nazar:

yok bebeğim pıhtılaşmam var benim ama beklicem biras hayırlısı

pıhtılaşma sorunu bende de var canım.. daha hiç hamile kalmadım.. acaba bu durum yani pıhtılaşma durumu hamile kalma durmunu ne derece etkiliyor bilgin var mı.:18: doktor bana hamilelikte iğne vurlmam gerektiğini söyledi. hamile kalmayı etkileyip etkilemediği konusunda bişe sölemedi.. senin bilgin var mı:26:

İNŞALLAH BEBEKTENDİRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR:nazar::nazar::nazar:

inş bacım inşşşş ..deişiktiiiii valla heycanlandım eşime dedim saçınla çok oynamışsındır ondan başın dönüştür diyo dalga geçiyo.. ay kendi kendime gelin güvey olouyorum sanırm:KK43:

bu arada git uzan balım yorma kendiide bebişide:)

X