Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

tabıkı anlatırım arkadsaım neden olmasın ama prof.lar çok sogukkanlı ve az konusuyorlar detaylı konuşacagını düşünmüyorum sadece uygun yada degıl dıyeceklerdır, ama ben en ayrıntısına kadar aklımda tutacagım:18:[/QUOT
eğer gebelik için kafanda sorular varsa bildiğim kadarıyla yardımcı olabilirim sana hazır klıma gelmişken gebeliğin bi ksç haftasından sonra etkili oluyo demişti pıhtılaşma için doktorum bu da bi dip not olsun benden sana hayırlısı balım

Benım zaten ıkısındede Bhcg adet gunumde 200 dü ve doktor bu rakamı az buldu tahmın ettıgı gıbıde düşük oldu, ıkısındede 40. gününde vücut atıldı, senın peki nekadar haftalıkta basına geldı

ne güzel yaaa bi sürü hamişimiz vaaarrr Allahım kurban olduğum Yarabbim bizlerede nasip eder inşallah en kısa zamanda nedense pek bi enerjiğim oynayasım var :KK36::KK36::KK36::KK36:

ne güzel yaaa bi sürü hamişimiz vaaarrr Allahım kurban olduğum Yarabbim bizlerede nasip eder inşallah en kısa zamanda nedense pek bi enerjiğim oynayasım var :KK36::KK36::KK36::KK36:

Amin canım inşallah, benimde içimde bi sıkıntı, bi hüzün, bi durgunluk var sebebini bilmediğim, yerimden kalkasım yok :KK43:

şuan online olan kızlar çok merak ediyorum ateş ölçme degerlendirmeyi bileniniz varmııııııııııııııııııııııııı

Benım zaten ıkısındede Bhcg adet gunumde 200 dü ve doktor bu rakamı az buldu tahmın ettıgı gıbıde düşük oldu, ıkısındede 40. gününde vücut atıldı, senın peki nekadar haftalıkta basına geldı

ilkinde regli günüme vardı baya 158 ikincisinde de tam regli günümde 198 di doktordan geldim vajen muayeneden sonra açıldı ama bebeğimi kurtarmak istemedi gel bile demedi uyuz ondan oldu belki durdurulabilirdi ama kuzumun ömrü o kadardı demekki 7 aydırda bekliyorum balım dinlen dedi doktor öyle işte

OfLu canım son yaptığın testin resmini şimdi gördüm. Sanırım kan testini beklememize gerek yok apaçık hamilesin sen canım benim tebrik ederim :KK16::KK16:

<KASIM AYI LİSTESİ>

Hapsuu:..............................-- 9 Kasım //TEBRİKLERRRRRR:KK49:
parpalm:.......................... .--?? Kasım //TEBRİKLERRRRRR:KK49:
eddacev:......................... // 14 Kasım //TEBRİKLERRRR:KK49:
orjinalmorjinal:.................. // 14 Kasım // TEBRİKLERRRRRRRR:KK49:
mavi0505:........................// 15 Kasım // TEBRİKLERR:KK49:
ucubucrub:..................... // 17 Kasım //
rihana:........................... // 17 Kasım //
sevgim27:.................... .. // 17 Kasım //
arber:........................... .// 18 Kasım //
NeWarch:..................... . // 19 KAsım //
everythingwillbegreat:.... ..// 20 Kasım //
msg38:...........................// 20 Kasım // TEBRİKLER:KK49:
maths:...................... ....// 20 Kasım //
karanfilce:..................... // 20 Kasım //
minelcetin:.................... // 22 Kasım //
naz8:.......................... // 22 Kasım //
bebek20:......................// 22 Kasım // Tebriklerr :KK49:
minikgelin:................... // 22 KAsım //
yağmur_gulu:................// 23 Kasım //
saranhaeyo:................ // 23 Kasım //
denizzeren:................. // 23 Kasım //
yokh:.................... .....// 24 Kasım //
mltm2602:.................. // 24 Kasım //
ikizler5:...................... // 24 Kasım //
meleksen:................... // 24 KAsım //
0fLu:..........................// 24 Kasım // Tebrikleeerrr :KK49:
jour:......................... // 24 Kasım // TebrikLeeerrr :KK49:
ciciminik:....................// 25 KAsım //
cebra:...................... // 25 Kasım //
mihracee:................. // 26 Kasım //
_DoLuNaY:................ // 27 Kasım //
hülyamaden:............. // 27 Kasım //
belinaysu:................ // 28 Kasım //
Fromrose76:............. // 28 Kasım //
gocmenkuslar:.......... // 28 Kasım //
melis262008:............ // 28 Kasım //
aysegul21072008:..... // 28 Kasım //
sinsioskop:............... // 28 Kasım //
ANGELL2:..................// 28 Kasım //
esila_askin:...............//28 Kasım //
yazcicegi:................ // 29 Kasım //
61didem....................//29 kasım//
tekpapatya:..............// 30 Kasım //
dhc83:.....................// 30 Kasım //
melodi2:.................. // 30 Kasım //
elisizmit:.................. // 30 Kasım //

<ARALIK AYI LİSTESİ>

hacer_31:..................... // 1 Aralık //
eliflevent.......................// 1 ARalık//
aysunayy.......................//2 ARalık//
elsal:........................... // 2 Aralık //
simli pembe :..................// 3 Aralık //
aklima:......................... // 3 Aralık //
sinhus:........................ // 4 Aralık //
ggmin:......................... // 4 Aralık //
basakss:.......................// 4 Aralık //
kuzumnehir:...................// 4 Aralık //
pdr55:......................... // 6 Aralık //
zammbak......................//6 Aralık //
deryalcin:.................... // 7 Aralık //
sea.1013...................../7 Aralık //
slna:.......................... // 8 Aralık //
aysenurr:.................... // 8 Aralık //
asis:.......................... // 9 Aralık //
SDFCLB:..................... // 9 Aralık //
Hkbinici:..................... // 9 Aralık //
UmutSunuz:................ // 9 Aralık //
eknhanifsay..................//9 Aralık//
skaya2006....................//10 Aralık//
sakaaar.......................//11 Aralık//
orkide2:..................... // 12 Aralık //
ssuperisii:.................. // 13 Aralık //
cevre_en...................// 13 Aralık//
yesil33:.................... // 14Aralık //
ddeerryya.................// 15 Aralık//
Aleyyna.....................//17 Aralık//
yasib2538...................//17 Aralık//
vahsihatun..................//20 Aralık//
conqueror..................// 25 Aralık//

amin canım inşallah, benimde içimde bi sıkıntı, bi hüzün, bi durgunluk var sebebini bilmediğim, yerimden kalkasım yok :KK43:

senn bat nezamndı canım:)az kaldı hralde:)kızzlarr bnm durumum çok wahim bn stresmi yapıorum çok bilmiorm düğünde bile yapmadım yada bilmiortum şimdide blki yapmıorum stres ama insann yüzünde nedeen 5 tane birden sivilce gibi bişi çıkar.... Dudağımdada war bitane kenarında bide aşırı gazım war:KK43::KK43::KK43:nolcam bn yaaa

senn bat nezamndı canım:)az kaldı hralde:)kızzlarr bnm durumum çok wahim bn stresmi yapıorum çok bilmiorm düğünde bile yapmadım yada bilmiortum şimdide blki yapmıorum stres ama insann yüzünde nedeen 5 tane birden sivilce gibi bişi çıkar.... Dudağımdada war bitane kenarında bide aşırı gazım war:KK43::KK43::KK43:nolcam bn yaaa

9 aralık canım.. Az gibi gibi, ama benim sıkıntım ondan değil. Dün muayene oldum ve 4 kutu ilaç verdi bana doktor. 2 tanesi fitil, birisi vajinal akıntı için hap, diğeri kasık ağrıları için ağrı kesici hap. Onlarla cebelleşiyorum. Verdiği fitiller vajinal akıntı için. Annem ilaçlar fayda ederse hemen hamile kalırsın diyo ama nedense benim içimde bir sıkıntı uffffffff

Bu arada sen kendine epey stres yapmışsın evet ama bi ara burada sivilceler ve gazın hamilelik belirtisi olduğunu falan duymuştum. İnşallah seninkiside öyle bişeydir canım.

ilkinde regli günüme vardı baya 158 ikincisinde de tam regli günümde 198 di doktordan geldim vajen muayeneden sonra açıldı ama bebeğimi kurtarmak istemedi gel bile demedi uyuz ondan oldu belki durdurulabilirdi ama kuzumun ömrü o kadardı demekki 7 aydırda bekliyorum balım dinlen dedi doktor öyle işte

Büyüklerimiz söylüyor zaten bebegın ılk haftalarında vajen muayene sakıncalı dıye tecrubeli insanları dınlemek lazım banada ılkınde alttan muayene ettı doktor sonra cok pısman oldum acaba o sebeptenmı düşüt dıye, haklısın doktorlar hıc umursamıyor bebek düsecek deyıp gecıyorlar sankı cok sıradan bırsey bısım ıcın, ınsallah bu ay bıseyler vardır bızlerdede bırlıkte degerlendırırız önumuzdekı zamanı BAT yakın zamanlarımız belırtın varmı peki daha bır hafta var ama

Bilen ablalarım cewap werin:):)lütfen nolcak bnm bu halim:) takma kafana gecicek ilaçlarını dznli kullan ama

anammmmmmmmmmm topikte hamile kalan kalanan ohhh ne güzelll ya çok mutluu oluyorummmm:)inşallah biz bekleyenlerdeee mutlu sona ulaşır hepiciğinize dua ediyorummm bizede allahın izni ile anne diyen küçük sıpalarımız olacak allah büyük ben 2 yıldır bekliyorum olacak inanıyorum pes etmeyip yala devam edenler bebeklerine hep kavuşmuş inşallah biz de onlardan olacağız ..sevgilerrr

Rabbim bu listede Tebrikleer yazısını görmeyi nasip etsin hepimize, yürekten istiyorum :KK43:(
Ya olmazsa diyede korkmaya başladım :KK43:(

anammmmmmmmmmm topikte hamile kalan kalanan ohhh ne güzelll ya çok mutluu oluyorummmm:)inşallah biz bekleyenlerdeee mutlu sona ulaşır hepiciğinize dua ediyorummm bizede allahın izni ile anne diyen küçük sıpalarımız olacak allah büyük ben 2 yıldır bekliyorum olacak inanıyorum pes etmeyip yala devam edenler bebeklerine hep kavuşmuş inşallah biz de onlardan olacağız ..sevgilerrr

İnşaAllah canım inşaAllah...

Büyüklerimiz söylüyor zaten bebegın ılk haftalarında vajen muayene sakıncalı dıye tecrubeli insanları dınlemek lazım banada ılkınde alttan muayene ettı doktor sonra cok pısman oldum acaba o sebeptenmı düşüt dıye, haklısın doktorlar hıc umursamıyor bebek düsecek deyıp gecıyorlar sankı cok sıradan bırsey bısım ıcın, ınsallah bu ay bıseyler vardır bızlerdede bırlıkte degerlendırırız önumuzdekı zamanı BAT yakın zamanlarımız belırtın varmı peki daha bır hafta var ama

baya bişeyler var ama abartıyomuyum bilmiyorumki karnım ağrıyo sanki regl olucakmışım gibi hissediyorum ateş ölçüyorum işte 36.6 ile 37.2 arasında gidip geliyoda stres yapıyorum ondandır da diyolar ama hayırlısı gülüm ya sende neler var

kızlar ben yeni uyeyim kasım ayı için çok umitliyim inşalla komple hamileyizdir

baya bişeyler var ama abartıyomuyum bilmiyorumki karnım ağrıyo sanki regl olucakmışım gibi hissediyorum ateş ölçüyorum işte 36.6 ile 37.2 arasında gidip geliyoda stres yapıyorum ondandır da diyolar ama hayırlısı gülüm ya sende neler var

Ateş ölçmedim hiç ama onada başlamayı düşünüyorum ıkı gundur cok fazla belım ve sırtım agrıyor dıgerlerındede benım belırtım 10 gun oncesınde sırt agrım olmustu daha sonra kesılmıstı bu agrılar, ama ıste heray bende herkes gıbı kendımı fazla dınleyınce hüsrana ugradıgımda oluyor, hiç zaman gecmıyor ya bekarken ne cabuk adet olyorum derdım kızardım :KK50::KK50:zaman cok cabuk gecerdı, sımdı ıse hıc gelmıyor bır sonrakı adetım üfffff:KK50:

Ateş ölçmedim hiç ama onada başlamayı düşünüyorum ıkı gundur cok fazla belım ve sırtım agrıyor dıgerlerındede benım belırtım 10 gun oncesınde sırt agrım olmustu daha sonra kesılmıstı bu agrılar, ama ıste heray bende herkes gıbı kendımı fazla dınleyınce hüsrana ugradıgımda oluyor, hiç zaman gecmıyor ya bekarken ne cabuk adet olyorum derdım kızardım :KK50::KK50:zaman cok cabuk gecerdı, sımdı ıse hıc gelmıyor bır sonrakı adetım üfffff:KK50:

bende acabamı diyorum ama dinlemicem diyorum da olmuyo olmuyo olmuyo bekleyelim tatlım bakalım hayırlısı rabbimden ben ona bıraktım inş kucağımızı boş bırakmayacak ben inanıyorum

iyi geceler kızlaaar :) yine işyerinden kaçak girdim :) 10 dk sonra çıkacağım nihayet :)
ya ben bu ay çok umutsuzum :KK43: ama biliyorum yine de o tek çizgiyi görünce moralim bozulacak :KK43: ağlama modundayım sürekli :KK43: test yapsam mı diye düşünüyorum bi yandan da :) biliyorum erken ama... bi umut işte....

Kızlar günaydın.... topikte benden başka kimse yok herhalde...
ben bugüne kadar umutluydum..ama bugün nedenini bilmediğim bi umutsuzluk var içimde.
BAT 27 si...
Of ya çok sıkıldım...dün gece istihareye yattım...ama hep günlük olayları gördüm rüyamda..
adapte olamadım galiba...bilmiyorum öyle işte.....
Allah'ım ne olur benim gibi bebiş isteyen herkese nasip et....

X