Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar merhaba:KK70:D nabersiniz:KK70:
oflucum seni dört gözl takip ediyorum inş. güzel haberleini alırız seninde:KK70:

minik gelinim..adet döngüne göre ovulasyon zamanını ve akıntıda insan az çok anlıyo canım...

benim adetlerm 30 günde bir gelir yaklaşık...14-15-16-17.günler test yapıyorum vede yakalıyorum her ay...

adet döngünü bana söyle hangi günler kullanacağını söylerim canım:KK34:

20 test bir ayda kullanılmaz...benim 3 ay oldu bitmedi test

ya ben baştan sonra kdr kulancaz sanıyordum:)
benim genelde 32-34 günde bir olurum .. 14-15-16-17-18 deyapsam yeterli demi:KK31:

kızlar benim regl me 4 gün kaldı 26 sı:KK70: ama içimde umut yok artık kalmadı kalanlar kırıntılarıı hehe:KK70:
bugün eczane önündne geçtim durdum test almak için vazgeçtim yürüdüm gittim:KK70:

kızlar benim regl me 4 gün kaldı 26 sı:KK70: ama içimde umut yok artık kalmadı kalanlar kırıntılarıı hehe:KK70:
bugün eczane önündne geçtim durdum test almak için vazgeçtim yürüdüm gittim:KK70:

bekle cnm bende 4 gün önce dayanamayıp yaptım negatifri.. dün yani adetten 1 gün önce yaptım yine negatif... keşke en azından adet gününe kdr bekleseydim diyorum ama insan merak ediyor..
bak negatif oldugunu bile bile acaba yine yapsammı diye içimden geçiyor.. sanki çok test yaparsam çift çizgiyi görcek gibi hisediyorum saçma sapan işte:) negatifse negatif sus otur regl olmayı bekle diyorum sonrada:)

Miyaßa Canım :))
İnşallah canım PErşembe günü en geç size 4 gibi veririm
iyi veya kötü haberi :26:

ay ay perşembemi amanınnn nekadar uzun:KK43:(
ben haftaya pazarteis gireiblirim yarından son meraktan çatlarım hee ay hadi inş. geç olsunda güç olmasın diyeyimm inş. güzle haberler alırız.

bekle cnm bende 4 gün önce dayanamayıp yaptım negatifri.. dün yani adetten 1 gün önce yaptım yine negatif... keşke en azından adet gününe kdr bekleseydim diyorum ama insan merak ediyor..
bak negatif oldugunu bile bile acaba yine yapsammı diye içimden geçiyor.. sanki çok test yaparsam çift çizgiyi görcek gibi hisediyorum saçma sapan işte:) negatifse negatif sus otur regl olmayı bekle diyorum sonrada:)

kıyamam sana acelbacıyızz resmen dayanamıyoruzz dimi:KK70:D ben öğrendim ama artık beklemeyi hatta 10 gün geçti geçen ay yinede yapmamıştım hehehe:KK70:D
ilk aylar birsürü param gittiydi testlere onlara sayıyorum:KK70:
boşver bekleyelim canımm

oflu cnm snein kaçıncı ayındı denemede ?
4. ayımdı bitanemm:KK17:
ay ay perşembemi amanınnn nekadar uzun:KK43:(
ben haftaya pazarteis gireiblirim yarından son meraktan çatlarım hee ay hadi inş. geç olsunda güç olmasın diyeyimm inş. güzle haberler alırız.

evet canım :)))
ben bile bu kadar heycanlanmıyorum yaa
meğerse benim arkadaşlarım ne kadar çok merak ediyolarmış :18:

kıyamam sana acelbacıyızz resmen dayanamıyoruzz dimi:KK70:D ben öğrendim ama artık beklemeyi hatta 10 gün geçti geçen ay yinede yapmamıştım hehehe:KK70:D
ilk aylar birsürü param gittiydi testlere onlara sayıyorum:KK70:
boşver bekleyelim canımm

beklemek en iyiisiii en aızndan adeet geçmeyi beklemeliyiz.. ben önümüzdkei ay geçmesini bekliycem bu ya herzamanki gibi dayanamayıp erken yaptım:) ne garip bişydirki 1 sene önce bi kaç kez şüphelendim hamileyimdir diye korkarak çift çizgiyi görürüm diye test yaptım ozaman olmasın istiyorudm.. şimdideee çift çizgi için neler veririm:)hayat garip:)

benimde 4. ayımdı ama fos çıktı:KK43:neyse 5. ayımda olayım 1 ay daha beklerim ama yeterki hayırlısı ile olayım:)

bebek20 cnm sneinde bat bugundü diye hatırlıyorumm ..test falan yaptınmı belirtilerin varmı:)

:)) canımm tabi öyle güzel haberler alıp mutlu olman bizimde mutluolmamız bizimde umutlu olmamız demek
canıgönülden istiyorum buradaki tüm arkadaşların ve benim o güzel duyguyu tatmasını

X