Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

benimde 4. ayımdı ama fos çıktı:KK43:neyse 5. ayımda olayım 1 ay daha beklerim ama yeterki hayırlısı ile olayım:)
kuşum belki çıkmamıştır yaa...
ama bebeğin varsa çıksın
yoksa da hemen adet ol...
beklemek ve tekrar tekrar
ümitlenmek çok kötüü..
geçen ay olduğu gibi..
bende 2 gün grçti diye havalara girdim...
fossss çıktı
yookk balım korkma daha koyu çıkcak için dha rahat etcekkkkkkkk heycanlan mutlu ol bence:)hamileisn yafff olumsuz düşünme sakın:)

İnşallah canım yaaa...
zamanı kolay bekleriz hem perşembeye kadar..
İnşallah hayırlısı olur hakkımızda :nazar::nazar:

beklemek en iyiisiii en aızndan adeet geçmeyi beklemeliyiz.. ben önümüzdkei ay geçmesini bekliycem bu ya herzamanki gibi dayanamayıp erken yaptım:) ne garip bişydirki 1 sene önce bi kaç kez şüphelendim hamileyimdir diye korkarak çift çizgiyi görürüm diye test yaptım ozaman olmasın istiyorudm.. şimdideee çift çizgi için neler veririm:)hayat garip:)

hakaten hayatın garip cilveleri oyunları dimi:KK43:((
inş. hayırlısı olsun Allah bize sabır versinnn.
dediğin şeyleri aynen vende yaşadım ilk evlendiğim sene korkumdan hapla birlikte eşimde korundu aman olursaa falan ne olur halim
ne olacakk 4 yaşında bir bebeği olan anne olurdum hay kafama
eskileri hiç açmayalım:KK70: ben sizden dertliyim

:)) canımm tabi öyle güzel haberler alıp mutlu olman bizimde mutluolmamız bizimde umutlu olmamız demek
canıgönülden istiyorum buradaki tüm arkadaşların ve benim o güzel duyguyu tatmasını

ben tüm kalbimle inanıyorum bunaaaa
HEpiniz ANNE oLAcaksınızzzzzz RABBİMİN İzniylee:nazar::nazar::nazar::nazar:

kuşum belki çıkmamıştır yaa...
ama bebeğin varsa çıksın
yoksa da hemen adet ol...
beklemek ve tekrar tekrar
ümitlenmek çok kötüü..
geçen ay olduğu gibi..
bende 2 gün grçti diye havalara girdim...
fossss çıktı

İnşallah canım yaaa...
zamanı kolay bekleriz hem perşembeye kadar..
İnşallah hayırlısı olur hakkımızda :nazar::nazar:
aynen cnmmm olcaksam nolur hemen olayımmmm beklemek kötü:KK43:
sen hamilesinnnnn ama için rahat etmiyor kan testini görene kdr ben seni temmuzda dogum yapcan diye düşünüyorum sen yine test sonucunu görde için rahat etsin kuzu:)

hakaten hayatın garip cilveleri oyunları dimi:KK43:((
inş. hayırlısı olsun Allah bize sabır versinnn.
dediğin şeyleri aynen vende yaşadım ilk evlendiğim sene korkumdan hapla birlikte eşimde korundu aman olursaa falan ne olur halim
ne olacakk 4 yaşında bir bebeği olan anne olurdum hay kafama
eskileri hiç açmayalım:KK70: ben sizden dertliyim
valla cnmm bennn evliligimin 1. senesi yıldönümümüzde işe girdim o sıra dedim acaba yaza kdr yapmasammı falan allahtan yazı beklememişim.. rabbim çok bekletmeden nasip eder inş sana bana herkese isteyen:)kaç aydır deniyorsunuz cnm:)

aynen cnmmm olcaksam nolur hemen olayımmmm beklemek kötü:KK43:
sen hamilesinnnnn ama için rahat etmiyor kan testini görene kdr ben seni temmuzda dogum yapcan diye düşünüyorum sen yine test sonucunu görde için rahat etsin kuzu:)

valla cnmm bennn evliligimin 1. senesii yıldönümümüzde işe girdim o sıra dedim acaba yaza kdr yapmasammı falan allahtan yazı beklememişim.. rabbim çok bekletmeden nasip eder inş sana bana herkese isteyen:)kaç aydır deniyorsunuz cnm:)

oyy yerim ben seni çok tatlısınnnn :)))
eğer ki hamileysem 31 temmuz da doğar ve
burcu ASLAN olur :)

valla cnmm bennn evliligimin 1. senesi yıldönümümüzde işe girdim o sıra dedim acaba yaza kdr yapmasammı falan allahtan yazı beklememişim.. rabbim çok bekletmeden nasip eder inş sana bana herkese isteyen:)kaç aydır deniyorsunuz cnm:)

sen akıllık yapmışssın canımmm:) tebrik ederim hehe inş. kısa zamandada bebişin olurrrrrrr

testime baktın mı bu arada ??
bir de sen yorum yap anne adayı :)))

bu arada maşşaalllah seninkineee :nazar::nazar::nazar::nazar:

Canım yoksa hamilemisin sen yaa ben ateş tablosuyla kafayı bozdum bu ara herşeyi kaçırdım yaaaaaaaaaa
noldu ne durumdasın

eğer ben de hamile kalırsam bu denemede 26 ağustos oluyor doğum tarihi rahmetli teyzesi yani ablam gibi başak burcu olacak kuzum :KK14::KK31:

canım arkadaşlarım az önce idrar testi yaptım ikinci çizgide beyaz gölge gibi bişey vardı anlamadım yardımcı olabilirmisinz

ya ben baştan sonra kdr kulancaz sanıyordum:)
benim genelde 32-34 günde bir olurum .. 14-15-16-17-18 deyapsam yeterli demi:KK31:

34 günü baz alırsak..-17-18-19-20-21-22.günler yapman yeter canım yakalarsın zaten...

32 ise de -15-16-17-18-18-20 de yakalarsın...kısaca canım adetinin 15.günü başlarsın yapmaya.ki garanti olsun ilk aylar dediğim gibi biraz çok gidiyo test ama zamanla akıntıdan vs de anlıyosun bu ay ben 4 testte yakaladım ovulasyonumu:KK34:.

Son düzenleme:
canım arkadaşlarım az önce idrar testi yaptım ikinci çizgide beyaz gölge gibi bişey vardı anlamadım yardımcı olabilirmisinz

testin resmini koysana canım..
eğer 5-10 dakika içişnde çıktıysa olabilir..
ama yarım saat sonra falan çıktıysa
dikkate almayın diyolar...
resim koysana

arkadaşlar siteye yeni üye oldum . 4 aylık evliyim ve çucuk sahibi olmak istiyoruz aranızda adet düzensizliği olan varmı nasıl bi yol izliyorsuz...
doktor erken diyor amaa

çok değilmiş yaa iyi sevindim... ben 14 aydır bekliyorum :KK43:((( hayırlısı artık
1.5 yıllık evliyim aslında
birçok problemim oldu ama oldu sanırım...
kan sonucunu bekliyorum
hayırlısı olsun hepimizn hakkında...

arkadaşlar siteye yeni üye oldum . 4 aylık evliyim ve çucuk sahibi olmak istiyoruz aranızda adet düzensizliği olan varmı nasıl bi yol izliyorsuz...
doktor erken diyor amaa

hoşgeldin tatlım aramıza...
adetlerin düzensizse ovuılasyon testleri var yumurtlama
günlerini belirlemek için..
bunu kullanabilirsin..
2.si adet bittikten sonra gün aşırı (2 günde 1)
ilişkiye girin...
umarım bu ay olur :)

1.5 yıllık evliyim aslında
birçok problemim oldu ama oldu sanırım...
kan sonucunu bekliyorum
hayırlısı olsun hepimizn hakkında...

hoşgeldin tatlım aramıza...
adetlerin düzensizse ovuılasyon testleri var yumurtlama
günlerini belirlemek için..
bunu kullanabilirsin..
2.si adet bittikten sonra gün aşırı (2 günde 1)
ilişkiye girin...
umarım bu ay olur :)

progestan verdi doktor şimdilik sadece onu kullanıyorum ... aranızda olmak beni umutlandıırdı çok güzel paylaşımlar bunlar inşalllah en yakın zamanda hepimiz güzel haberler paylaşııırız ....

progestan verdi doktor şimdilik sadece onu kullanıyorum ... aranızda olmak beni umutlandıırdı çok güzel paylaşımlar bunlar inşalllah en yakın zamanda hepimiz güzel haberler paylaşııırız ....

aksatma ilacını tatlım....
hep aramızda görmek isteriz seni..
herhangi bir rahatsızlık varmı
adet düzensizliğinden başka...
bu arada hormon testi yaptırdın mı hiç
evlendikten sonra ?

X