Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Kızlaaaar 5 hafta 2 günlük olmuş benim mercimeğim:)
Bugün hayırlısıyla kesemizi gördük ve derin bir ohhh çektik.
Rabbim isteyen herkese tez zamanda versin inşallah...

:nazar::emir_bebek::nazar:

ayrıca kızlar ben sıze gore yaşlı sayılırım 32 yasındayım ve 3 gebelıgım oldu son 2 tanesı malesef kurtaj:KK43:o yuzden benım şans oranım sızlere gore daha dusuk sanırım esımde 36 yaşında ama umarım dualarım kabul olur cunku oglum 10 yaşında ve cok yanlız keske kardesım olsaydı deyıp agladıgı gunler bıle oluyor o yuzden rabbım tez zamanda tum ısteyenlere versın bebişleri bu 2.ayım uzun yıllardır spıral ıle korunuyordum onunda sanırım koruması bıraz daha devam edermıs ama nasıp kısmet bu ısler bakalım bekleyıp gorecegız benıde dualarınzda unutmayın

Kızlar ya ilk defa bu ay ateş ölçümüne başladım şöyle ki

15 Kasım adetin 2.günü 36,0
16 Kasım adetin 3. günü 35,6
17 Kasım adetin 4. günü 35,8
18 Kasım adetin 5. günü 35,9
19 Kasım ölçemedim
20 Kasım ölçemedim
21 Kasım 35,8 **
22 Kasım 35,8

sizce normal mi ben bazı ateşleri görüyorum hep 36 ve üstü benim neden düşük acaba ???

kızlar kan testini verdim ama başka şeylere de bakalım dedi doktor
o yüzden sonuc perşembeye kaldı :)

canım yaa bişi sorucam.core markayı nereden aldın?ben bulamıyorum.daha önceden hamile kaldığımda o markayı kullanmıştım.çok memnun kalmıştım.şimdi bulamıyorum.
canım geç gördüm çıkmşsın..özelden yazıyorum sana adresi:KK34:
Kızlar bende adetim bitsin başlayacağım ovulasyon testine.geçen sefer wondfo diye bir markadan almıştım.memnun kalmadım.sürekli iki cizgi çıkıyordu.bu seferinde coretest alıcam kısmtse bende.:KK45:

evet core yi öneririm sürekli tek çizgi çıkıyor daha garanti:KK34:

rabbim tamamına erdirsin inş..keseyi görmeden hcg testi yaptırdın mı canım kaç çıkmıştı

cnm ben hiç kulanmadım ovulasyon testi..
şimdi demişsin ya her döngüde 4 tane kullanıyorum derken nedemek istedin 1 ay içindemi 4 tane kulanıyorsun.. 20 tane testi hergün kulanman lazım deilmi.. belki erken yada geç yumurtluycan nsl belli olcak beni aydınlatırmısın hiç kulanmadımmm netten alcam bendeeee eczanede pahalıymışş..kaçlı olanını alayım:)

minik gelinim..adet döngüne göre ovulasyon zamanını ve akıntıda insan az çok anlıyo canım...

benim adetlerm 30 günde bir gelir yaklaşık...14-15-16-17.günler test yapıyorum vede yakalıyorum her ay...

adet döngünü bana söyle hangi günler kullanacağını söylerim canım:KK34:

20 test bir ayda kullanılmaz...benim 3 ay oldu bitmedi test

Ayyy sevsinler mercimeğini :) canım inşallah rabbim bebişini sağlıkla kucağına alımayı nasip eder. :KK16:

kızlar nasılsınız bu hafta tembel cıktık 2 gundur sıteye hamıleyımmmmm dıye haykıran kımse gelmedı dort gozle beklıyoruz ınşallah benım bata 6 gun kaldı sanırım lıstede 28 kasım bat olan cok arkadas vardıı oyuzdenn TOPLU TEST GüNü yapalım diyorum herkes aynı gun saatte aynı dakıkada test yapsın sınerjı olusturalımm ne dersınıızzzzz

süper olur :) ama benim eşim çok hassas bu konuda test sonucunu birlikte bekliyoruz :)) o evdeyken yapmam lazım o yüzden :)))

kızlar kan testini verdim ama başka şeylere de bakalım dedi doktor
o yüzden sonuc perşembeye kaldı :)

amaaannn perşembe mi önce bi hamile misin değil misin diye baksaydı başka şeylere de sonra bakardı :KK70: Canım inşallah hamişsindir dualarımız seninle..:KK16:

X