Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

merhabalar,
certain marka ovülasyon testi aldım.Bu marka hakkında yorumlarınızı alabilir miyim?
içinde 2 tane var .9 tl.
ilk kez kullanacağım..
ovülasyon testi topiğine de yazdım ama henüz cvp alamadım.belki burada bir bilen vardır..

paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler...
eczaneden aldın sanırım biraz pahalı canım 2 tane 9 tl..markayı duymadım ama iyidir sanırım..
20ovu+10 gebelik testini netten 35 tl ye aldım..dediğim gibi 2 tane biraz az..her döngüde 4 tane kullanıyorum ben nerdeyse..
Ben de ilk kez deneyeceğim ovucan testini reglimin bitmesini dört gözle bekliyorum:KK1: core markasını da tavsiye eden var ben onu deneyeceğim kesin sonuç veriyormuş.

ben core kullanıyorum canım diğerleri sürekli 2 çizgi çıkarırken core sadece ovulasyon döneminde 2 çizgi çıkarıyor..ve asla kaçırmıyor güvenilir bi test..netten mi aldın sende...ben 3 aydır kullanıyorum çok memnunum..:KK34:

ovucan hee bayıldım bu ismine daha sempatik geliyo kulağa :):)
boll şans canım :)
bende ilk kez deneyeceğim.adetim bitti bugün 12. günüm..
eczanede başka marka yoktu o yüzden bunu almak zorunda kaldım.. core testi duymuştum ama yorumları hatırlamıyorum :)
iyidir herhalde yaa..kimine iyi gelen başkasına kötü gelebiliyor anladığım kadarıyla..

teşekkür ederim tatlım sana da bol şans :KK16:

eczaneden aldın sanırım biraz pahalı canım 2 tane 9 tl..markayı duymadım ama iyidir sanırım..
20ovu+10 gebelik testini netten 35 tl ye aldım..dediğim gibi 2 tane biraz az..her döngüde 4 tane kullanıyorum ben nerdeyse..

ben core kullanıyorum canım diğerleri sürekli 2 çizgi çıkarırken core sadece ovulasyon döneminde 2 çizgi çıkarıyor..ve asla kaçırmıyor güvenilir bi test..netten mi aldın sende...ben 3 aydır kullanıyorum çok memnunum..:KK34:

henüz almadım canım zaten reglim cumartesi bitecek yarın bakacağım eczanelerde varsa ordan alacağım yoksa netten bakacağız artık.

henüz almadım canım zaten reglim cumartesi bitecek yarın bakacağım eczanelerde varsa ordan alacağım yoksa netten bakacağız artık.

eczaneden almanı tavsiye etmem canım..orda hem az sayıda hem pahalı oluyo..netten almanı tavsiye edrim.yada için rahat etsin eczanelere sor istersen..belki daha ucuzunu bulabilirsin.... ben core 20ovucan +10 gebelik 35 tl aldım dediğim gibi nette...bir de LABOQUICK marka var..20 ovu+ 6 gebelik 23 tl..daha pahalısını alma emi:KK34::KK34::KK34:

kızlar nasılsınız bu hafta tembel cıktık 2 gundur sıteye hamıleyımmmmm dıye haykıran kımse gelmedı dort gozle beklıyoruz ınşallah benım bata 6 gun kaldı sanırım lıstede 28 kasım bat olan cok arkadas vardıı oyuzdenn TOPLU TEST GüNü yapalım diyorum herkes aynı gun saatte aynı dakıkada test yapsın sınerjı olusturalımm ne dersınıızzzzz

eczaneden almanı tavsiye etmem canım..orda hem az sayıda hem pahalı oluyo..netten almanı tavsiye edrim.yada için rahat etsin eczanelere sor istersen..belki daha ucuzunu bulabilirsin.... ben core 20ovucan +10 gebelik 35 tl aldım dediğim gibi nette...bir de LABOQUICK marka var..20 ovu+ 6 gebelik 23 tl..daha pahalısını alma emi:KK34::KK34::KK34:

peki canım teşekkür ederim :KK34:

slm güzel anneler ve anne adayları:)
bugun bat günüm.. dünki teste göre hamiş deilim malesef...
ama yinede azda olsa bi umut var içimde..bugun başım agrıdı arkadaşım direk acaba hamilemisin dedi..bu bile sevindirdi beni.. bakalım nezman regl olcam:KK43:

cnm ben hiç kulanmadım ovulasyon testi..
şimdi demişsin ya her döngüde 4 tane kullanıyorum derken nedemek istedin 1 ay içindemi 4 tane kulanıyorsun.. 20 tane testi hergün kulanman lazım deilmi.. belki erken yada geç yumurtluycan nsl belli olcak beni aydınlatırmısın hiç kulanmadımmm netten alcam bendeeee eczanede pahalıymışş..kaçlı olanını alayım:)

kızlar nasılsınız bu hafta tembel cıktık 2 gundur sıteye hamıleyımmmmm dıye haykıran kımse gelmedı dort gozle beklıyoruz ınşallah benım bata 6 gun kaldı sanırım lıstede 28 kasım bat olan cok arkadas vardıı oyuzdenn TOPLU TEST GüNü yapalım diyorum herkes aynı gun saatte aynı dakıkada test yapsın sınerjı olusturalımm ne dersınıızzzzz

bence sen hamilesin içimdeki ses öyle diyor ve gerçekten tahminlerim tutar:)

slm güzel anneler ve anne adayları:)
bugun bat günüm.. dünki teste göre hamiş deilim malesef...
ama yinede azda olsa bi umut var içimde..bugun başım agrıdı arkadaşım direk acaba hamilemisin dedi..bu bile sevindirdi beni.. bakalım nezman regl olcam:KK43:

hayırlısı olsunn arkadaşımm umarım bebeğin seninledir olmazsada çok üzülmeee nasippp

evet tatlım eczaneden aldım. 2 kutu aldım dediğin gibi 2 tane neyime yetecek.18 tl.verdim :KK43:
ben netten alışveriş yapmıyorum canım, çok uygun aslında ama içime sinmiyor.Kazık yiyip oturuyorum işte :)

evet tatlım eczaneden aldım. 2 kutu aldım dediğin gibi 2 tane neyime yetecek.18 tl.verdim :KK43:
ben netten alışveriş yapmıyorum canım, çok uygun aslında ama içime sinmiyor.Kazık yiyip oturuyorum işte :)

haaaaaaaa 2 kutu demek ay ben hiç bilmiyorum ovulasyon testini kafam karıştı niye 2 tane aldın acaba deişik mi diye düşündüm:)ben netten alışverişe bayılırım cnm aslında bi kaç kez yap devamı geliyor:)tabi ucuz olursa alıyorummmm mesela bugun eşarp aldım anneme piercardin 110 tl iken 30 tl ye düşmüş:)tavsiye ederim tabi kendine hakim olmalısın ipin ucu kaçarsa iyi olmas:)

hayırlısı olsunn arkadaşımm umarım bebeğin seninledir olmazsada çok üzülmeee nasippp

belki gec döllenmişimdir inşş ama zor çünkü bende hiç belirti yokkkkkkkkk :KK43:rabbimmmmm büyyük vermiycekse bi bidigi vardır elbet:) ama inş hayırlı kılarda nasip eder isteyen herkese. beklemek zor..

haaaaaaaa 2 kutu demek ay ben hiç bilmiyorum ovulasyon testini kafam karıştı niye 2 tane aldın acaba deişik mi diye düşündüm:)ben netten alışverişe bayılırım cnm aslında bi kaç kez yap devamı geliyor:)tabi ucuz olursa alıyorummmm mesela bugun eşarp aldım anneme piercardin 110 tl iken 30 tl ye düşmüş:)tavsiye ederim tabi kendine hakim olmalısın ipin ucu kaçarsa iyi olmas:)

bazı testlerin içerisinde 5 tane çubuk oluyo, bazılarının 1 tane oluyor. bunun içinde de 2 tane varmış.bende iki tane yetmez diye 2 kutu aldım.bilgi amaçlı yazmıştım fiyatını.
4 adet testim var şuan.bugünden başlıycam. bakalım çizgiyi yakalayabilecekmiyim..

ehehehee eminim devamı gelirrrr :)
aaa çok iyiye almışsın yaww..süpermiş :):)

ama ben biraz sorunluyum şekerim.illa dokuncam ,evircem çevircem alacağım şeyi.tokayı bile denemeden almıyorum o derece yanii :):)

sana keyifli alışverişler bebişim, dikkat et limitine :)

canım yaa bişi sorucam.core markayı nereden aldın?ben bulamıyorum.daha önceden hamile kaldığımda o markayı kullanmıştım.çok memnun kalmıştım.şimdi bulamıyorum.

aleyküm selam hoşgeldin canım...
tabiki alırız nasıl laf o.... :)
ekledim seni de...
inşallah uğurlu gelir...

slm kızlar bende yeni katıldım benide arnıza alırsanız çok sevinirim:) 1.5 yıllık evliyim 6 aydır deniyoruz fakat olmadı bende bi sorun yokta eşimin biraz hareketli sperm sayısı az keçiboynuuz kullanıyoruz bir aydır 12 kasımda hastalandım bu ayın 25 yumurtlama günün inş bu ay olur artık, tecrubelerinizden yarrlanmak istiyorum

bazı testlerin içerisinde 5 tane çubuk oluyo, bazılarının 1 tane oluyor. bunun içinde de 2 tane varmış.bende iki tane yetmez diye 2 kutu aldım.bilgi amaçlı yazmıştım fiyatını.
4 adet testim var şuan.bugünden başlıycam. bakalım çizgiyi yakalayabilecekmiyim..

ehehehee eminim devamı gelirrrr :)
aaa çok iyiye almışsın yaww..süpermiş :):)

ama ben biraz sorunluyum şekerim.illa dokuncam ,evircem çevircem alacağım şeyi.tokayı bile denemeden almıyorum o derece yanii :):)

sana keyifli alışverişler bebişim, dikkat et limitine :)
bende snein gibiydim cnmm normalde amaaa bu ara bi arkadaş bagımlı etti beni gerçekten uygun olursa atlıyorum yoksaa gidip görüp almak daha keyifli:)

slm kızlar bende yeni katıldım benide arnıza alırsanız çok sevinirim:) 1.5 yıllık evliyim 6 aydır deniyoruz fakat olmadı bende bi sorun yokta eşimin biraz hareketli sperm sayısı az keçiboynuuz kullanıyoruz bir aydır 12 kasımda hastalandım bu ayın 25 yumurtlama günün inş bu ay olur artık, tecrubelerinizden yarrlanmak istiyorum

hg cnm bende 1.5 senelik evliyim 4. ayım olmadı 5. ayıma gircem.. senin eşine ne testi yaptılar nsl bşyyy anlatırmısın bi kaç ay daha olmassa eşimi götürcem doktora:)

Kızlar bende adetim bitsin başlayacağım ovulasyon testine.geçen sefer wondfo diye bir markadan almıştım.memnun kalmadım.sürekli iki cizgi çıkıyordu.bu seferinde coretest alıcam kısmtse bende.:KK45:

X