Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Arkadaşlar internetten ovulasyon testlerinin fiyatlarını araştırdım oldukça pahalılar. nasıl kullanılıyorlar bilgisi olan varsa paylaşabilir misiniz? mesela bir test bir kerelik kullanım için mi yoksa aynı testi o ay bir kaç sefer kullanabiliyor muyuz? dediğim gibi 1 kerelik kullanım içinse oldukça pahalılar. yardımcı olursanız çok sevinirim.

canım bi test paketinin içinde 5 tane var. ve hepsi tek kullanımlık.. bazı markaların içinde bir tane de gebelik testi hediye oluyor.

ah canım keşke yapabilsek geçen ay denedim ilk kez bende yakaladım ama tutmadı bu ay. adetiminde kaçıncı gün başladı emin olamadım o yüzden bu ayda denemeye karar verdim yoksa gün sayıyorum durmadan o daha da yorucu

ben 3 aydan sonra alıştım artık...
hayırlısı ne zamansa o zaman gelecek inşallah bebeklerimiz...
stres sıkıntı en büyük düşman aslında
ama biz bile bile yıpratıyoruz kendimizi..

canım içinde birtane yokki onların fiyatları içindeki sayıya bağlı... 6 12 tane vs...
her testi bir kere kullanabilirsin normal gebelik testi gibi...
kullanacaksan eğer zaten içinde nasıl uygulayacağın yazar :)

teşekkür ederim ben içinden bir tane çıkıyor o da bir kez kullanılıyor sanıyordum iyiymiş o zaman 12liklerden bir tane almak lazım bence oflu senin var mı canım sen de alsana çok yardımcı olur

bugunden ıtıbaren calısmalara baslıyorum ben sonunda :) bu ay nasıl bişeyse bitmek bilmedi bu regl dönemi..
sonunda özgürümmm...:KK1::KK1:

hadi bakalım oflucum Allah emeklerini ziyan etmez inşallah.. bolşanslar diyorum sana rastgele:))

teşekkür ederim ben içinden bir tane çıkıyor o da bir kez kullanılıyor sanıyordum iyiymiş o zaman 12liklerden bir tane almak lazım bence oflu senin var mı canım sen de alsana çok yardımcı olur

yok canım ben almadım hiç de kullanmadım...
sıgortamın dolmasını beklıyorum..
doktor kontrolune baslıcam da ben :)..
aslında bi ara düşündüm almayı ama..
doktora gideceğim için almadım..
sonra kullanırım inşallah tabi gerek kalmazsa...
bir an önce hamile kalabilsek keşke...

aklimiza takmadan da duramiyorz sahsen benim elimde olmuyo her an aklimda sabirla bekliyorm 12 kasimi :KK5: umarim bu ay hamile oldugumu ogrenirim yoksa yine 5.kez hayal kirikligi olacak hemde cok buyuk :KK14:

hadi bakalım oflucum Allah emeklerini ziyan etmez inşallah.. bolşanslar diyorum sana rastgele:))

ayy canım geçen ay o kadar çok çalışmıştım ki..
hepsi boşa gitti yahu...
bu aya kısmet diyorum işte :)

ay canım ALLAH RAZI OLSUN yapmışsın bende öyle böyle işaretleme yaptım işte :)
belli olmaz aniden yükselebiliyo ateş biliyosun :)
rica ederim canım sorunun olursa her zaman yardımcı olurum..

bakalım benim sabahki ateşim nasıl olacak:44:
Arkadaşlar internetten ovulasyon testlerinin fiyatlarını araştırdım oldukça pahalılar. nasıl kullanılıyorlar bilgisi olan varsa paylaşabilir misiniz? mesela bir test bir kerelik kullanım için mi yoksa aynı testi o ay bir kaç sefer kullanabiliyor muyuz? dediğim gibi 1 kerelik kullanım içinse oldukça pahalılar. yardımcı olursanız çok sevinirim.

canım şunu bi incele isersen gayet iyi fiyatı da bende kullanıyorum bitine kadar hamile olamazsam bunlardan alacağım..
LABOQUICK 20 ADET OVULASYON + 6 GEBELİK + KARGO GittiGidiyor.com'da #45437562

hem ffiyatı uygun hem güvenilir arkadaşlarımın dediğine göre..:KK34:

canım pahalı olanları da var ama ben ucuz olanlarından aldım geçen ayda çift çizgiyi yakaladım bu aya yine aynı markayı denicem inşallah bu ay işe yarar gitti gidiyora bak orada çeşit fazla

kızlar yarın adet günüm...1 kasım

adetten ovulasyona kadar bu ay takmayacağım diyorum...ama ovulasyondan bata kadar aklıma geliyor acaba bu ay olacak mı diye...

ama bu ay üzerimde bir rahatlık var...sanırım gittikçe alışıyor insan duruma..

sabah çok belim ağrıyordu geldi dedim ama gelmedi...

keşke gelmemesi için elimden bişey gelse:KK9::KK9:

tablomuz ilk benimle açılıyor açılışı güzel yapmak isterdim...ama eli kulağındadır benim kırmızıların bakalım..

kızlar bat 8 kasım benide eklermisiniz listenizee... 1.5 yıllık evliyim hiç korunmadık düzenli ilişkidede bulunmadık amaaa tutmadı yanii saglık sorunlarım cıktı kan demir eksikliği falan die... neyseki onuda çözdüm aradan 2 ay geçti hala tık yok... eşimide götürdüm doktora sperm testi falan onlardada sorun cıkmadı doktorr herşeyin cok normal oldugunu söledi benim hormonlarda dahil o yüzden benimde umudum kasım diyenlerdenimmm benide aranızaa alınnnn...

aklimiza takmadan da duramiyorz sahsen benim elimde olmuyo her an aklimda sabirla bekliyorm 12 kasimi :KK5: umarim bu ay hamile oldugumu ogrenirim yoksa yine 5.kez hayal kirikligi olacak hemde cok buyuk :KK14:
alısıyo ınsan bı sureden sonra ılk ay ıkıncı ay ucuncu ay derken yıl gecıyo :)))
selam oflu naber nasılsınn
a.s canım ıyıyım sağol sen nasılsın ??? :21:
kızlar bat 8 kasım benide eklermisiniz listenizee... 1.5 yıllık evliyim hiç korunmadık düzenli ilişkidede bulunmadık amaaa tutmadı yanii saglık sorunlarım cıktı kan demir eksikliği falan die... neyseki onuda çözdüm aradan 2 ay geçti hala tık yok... eşimide götürdüm doktora sperm testi falan onlardada sorun cıkmadı doktorr herşeyin cok normal oldugunu söledi benim hormonlarda dahil o yüzden benimde umudum kasım diyenlerdenimmm benide aranızaa alınnnn...

hosgeldın canım benım ben senı listeye ekledim diye hatırlıyorummm
değilse de ekleriz :) :KK49: ugur getırsın sana inşallah..

alısıyo ınsan bı sureden sonra ılk ay ıkıncı ay ucuncu ay derken yıl gecıyo :)))
a.s canım ıyıyım sağol sen nasılsın ??? :21:

hosgeldın canım benım ben senı listeye ekledim diye hatırlıyorummm
değilse de ekleriz :) :KK49: ugur getırsın sana inşallah..

oflu meltem aysun çok teşekkür ederim arkadaşlar ben almayı düşünüyorum yararının olacağını düşünüyorum çünkü ne zaman yumurtluyorum hiç anlamıyorum siz de alın bence arkadaşlar en azından o günlerde çalışmalara yogunluk kazandırılır biz daha önce çalışma yaptık olmadı ara vermek zorunda kaldık tekrar başlayınca kullanıcam kısmetse 30a da geliyorum nerdeyse bakalım Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

oflu meltem aysun çok teşekkür ederim arkadaşlar ben almayı düşünüyorum yararının olacağını düşünüyorum çünkü ne zaman yumurtluyorum hiç anlamıyorum siz de alın bence arkadaşlar en azından o günlerde çalışmalara yogunluk kazandırılır biz daha önce çalışma yaptık olmadı ara vermek zorunda kaldık tekrar başlayınca kullanıcam kısmetse 30a da geliyorum nerdeyse bakalım Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

canım ben iki aydır kullanıyorum bu ay kullanmadım sadece...

ovulasyonu gerçektende yakalıyor...ama yinede hamilelik olmadı...bu ay kullanmadım..az çok yumurtlama zamanımı anlayabiliyorum dedim..ama diğer ay yine kullanacağım..verdiğim linki inceledin mi...kaset tipi olanlar daha iyi canım almanı tavsiye ederim..inşallah sana şans getirir:KK19::KK19:

hadi bakalım oflu bana ve diğer arkadaslara uğur getirirsin inşallah... iki gündürr acayipp omuz ve bel agrısı cekyorumm adetede daha 8 gün varr her seferindee cokk hevesleniyorumm kırmızılar elimde patlıyoo bu ayy hadi diorumm takma kafanaa amaa adet günü yaklastıkca acabaa varmıdır oluyo insan...allah yardımcımız olsunn

rıca ederız canım :)
umarım sana bi faydası olur..
hayırlı haberlerle dönersin..:nazar:

X