Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Yok yooooooooooooookk gelmicem bu topiğe ben diye diyeeeee tıpış tıpış geldim işte...

Bat 24 Kasım... Oflu tatlım eklermisin, hadi belki senin elin uğurlu gelir artık :KK25:

Son olsun inşallaaaaaaaaah :26:

Canım aynı gün adet olduk seninle, aynı günlerde bebek haberini alsak da şöyle kasım sevdiğim bir aya dönüşse .....
elimiz mahkum 24 kasıma kadar bu topikteyiz:) gelmesek napıcaz oflu kardeşimiz bizim için açmış:)

meltem de 24 kasımı bekliyor hatta biri daha var listeye bi bakalım bayaa çoğaldık bak öğretmenler gününde çifte mutluluk yaşamak istiyorum...

Son düzenleme:
Canım aynı gün adet olduk seninle, aynı günlerde bebek haberini alsak da şöyle kasım sevdiğim bir aya dönüşse .....
elimiz mahkum 24 kasıma kadar bu topikteyiz:) gelmesek napıcaz oflu kardeşimiz bizim için açmış:)

meltem de 24 kasımı bekliyor hatta biri daha var listeye bi bakalım bayaa çoğaldık bak öğretmenler gününde çifte mutluluk yaşamak istiyorum...

hadi bakalım her biriniz güzel haberler verin bana :)
umarım uğurlu gelir.... :KK49:

slmlar arkadaşlar..
ben ovulasyon testi almıştm bu ay için dün 8. günümdü başlayım dedim yapmaya yaptım ve c çizgisi de t çizgisi de aynı koyulukta çıktı bugün de 9. gün o da aynı koyulukta çıktı..
ovulasyon testleri hakkında bilgisi olan varsa ve cevaplarsa sevinirm. 9.gün yumurtlama olur mu?

kızlar listede banada yer açın en kötü ihtimal 24 kasım .... umarım gelmez
ekliyorum canım hoşgeldin :)
Yok yooooooooooooookk gelmicem bu topiğe ben diye diyeeeee tıpış tıpış geldim işte...

Bat 24 Kasım... Oflu tatlım eklermisin, hadi belki senin elin uğurlu gelir artık :KK25:
Son olsun inşallaaaaaaaaah :26:
canım uzulme umarım ugurlu gelir ekliyorum hemen :)
kızlar listeye benide ekleyin
çalışmalar başlamıştır adet tarihim 15 kasım.....

ekliyorum canım hoşgeldinnn...
çalışmalarda bol şans :)))

slmlar arkadaşlar..
ben ovulasyon testi almıştm bu ay için dün 8. günümdü başlayım dedim yapmaya yaptım ve c çizgisi de t çizgisi de aynı koyulukta çıktı bugün de 9. gün o da aynı koyulukta çıktı..
ovulasyon testleri hakkında bilgisi olan varsa ve cevaplarsa sevinirm. 9.gün yumurtlama olur mu?

canım silik çıkarsa benim bildiğim negatif..
ama birinciyle aynı koyulukta olursa ve daha da koyu çıkarsa 24 veya 26 saat için yumurtanın çatlayacağını biliyorum...
sen ne olur ne olmaz çalışmalara devam et... yarın da tekrarla testleri...

merhabaa bende eldım eylul ayından buraya... benım bat 17 kasım....:KK55:
merhaba canım sende hoşgeldin.... seni de ekliyorumm hemen...
sağol canım. sanırım hamilesin Allah kucağına sağlıklı sıhhatli şekilde almayı nasip etsin. bende bebek çok istiyorum. daha bir buçuk ay önce vajinismusu yendim. benide eklermisiniz listeye 22 kasım gelmesi gereken adet dönemim. inşallah hiç sorunsuz bi şekilde hamile kalırım. ve tüm isteyenlere Allah nasip eder inşallah. hamilenin duası kabul olurmuş. bizler için bol bol dua edermisin. teşekkürler:nazar::emir_bebek::nazar:
sende hoşgeldin canım umarım ugurlu gelir toplucak bebişleri göbüşümüze doldururuz :)))

ama birinciyle aynı koyulukta olursa ve daha da koyu çıkarsa 24 veya 26 saat için yumurtanın çatlayacağını biliyorum...
canım çok sağol..benim kafamı karıştıran 9. gün gibi erken bir dönemde yumurtlama olur mu?
ben daha önce de kullanmıştım bu testleri bu kadar erken hiç pozitif göstermemişti.

// KASIM AYI LİSTESİ //

aysunayy:.............. // 1 Kasım //
jour:...................... // 1 KAsım //
yasib2538:............... // 3 Kasım //
rumuzyok:............. // 4 Kasım //
aklima:............... // 4 Kasım //
nermin_35:..................... // 7 Kasım //
tutuhak:................ // 8 Kasım //
Hapsuu:............... // 9 Kasım //
skaya2006:................ // 10 Kasım //
findikkentli:............. // 10 KAsım //
deryalçın:...................// 10 Kasım //
slna:.................... // 11 Kasım //
sinhus:................// 11 Kasım //
gulisay:.................. // 12 Kasım //
ssuperisii:...................... // 15 KAsım //
parpalm:..................// 15 Kasım //
pptya87:.................. // 15 Kasım //
UmutSunuz:.................. // 16 Kasım //
Hkbinici:............ // 16 Kasım //
ucubucrub:.................. // 17 Kasım //
rihana:.................. // 17 Kasım //
arber:......................// 18 Kasım //
everythingwillbegreat:................ // 20 Kasım //
maths:.................... // 20 Kasım //
minelcetin:................... // 22 Kasım //
naz8:.................. // 22 Kasım //
minikgelin:................. // 22 KAsım //
yağmur_gulu:..............// 23 Kasım //
saranhaeyo:................ // 23 Kasım //
yokh:.................... // 24 Kasım //
mltm2602:................. // 24 Kasım //
ikizler5:...................... // 24 Kasım //
meleksen:................. // 24 KAsım //
0fLu:.......................// 25 Kasım //
mihracee:................ // 26 Kasım //
ddeerryya:............. // 28 Kasım //
belinaysu:.............. // 28 Kasım //
Fromrose76:............... // 28 Kasım //
yazcicegi:................ // 29 Kasım //
tekpapatya:................ // 30 Kasım //
aysegul21072008:................... // 31 Kasım //

canım çok sağol..benim kafamı karıştıran 9. gün gibi erken bir dönemde yumurtlama olur mu?
ben daha önce de kullanmıştım bu testleri bu kadar erken hiç pozitif göstermemişti.

bu sefer demekki erken yumurtluyorsun :))

ben pek iyi sayılmam :))
bu hayıt suyunun tadı öyle bişey ki mide falan kalmadı bende :))
sen nasılsınnnn heycan var mı :)

bende pek içemem canım öyle çaylar çok kokuyo haklısın ama

burnunu kapatıp iç bir anda ozaman kolay içilir..

canım ateşim baya düştü moralim bozulmuştu ama şimdi iyiyim..gelio benim kırmızılar..yarın bat ve gelecekler gibi...

sen ne yaptın girdin mi siteye ateşini vs halledebildin mi??

merhaba arkadaşlar nasılsınız neler yapıyorsunuz bata son 3 gün heyecan çok ama pekte umut yok bakalımmm nasipp :18:

canım hiç aklıma gelmemeişti belki bebeğimiz öğretmenler günü süprizi yapar nasıl sevinirim . alahım dualarımız kabul etsin hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bize

canım ben ovulasyon kiti kullandım ama iki gün üst üste koyu çizgi çıktığı olmadı eğer bugünde koyu kırmızı çıktı ise henüz yumurtan çatlamamış..çalışmalara devam edin:KK34:

zaten 8. ve 9. gün koyu çıkması beni şaşırttı daha çok erken.:44:adetin 3. günü de hormon baktırdım herşey normaldi. yani LH değerim 3.5 çıkmıştı.hani hormon bozukluğu var desem yeni baktırdım .neyse ?????

allah isteyen herkese hamilelik ve bebek duygusunu yasatsin insallah topiciniz hamilerle dolar bende eylul topigindeydim:KK16:

almıcam bu ay hiç bişey yapmıcam dedim dayanamadım yine ovulasyın testi aldım. belki vesile olur ...

X