Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

zaten 8. ve 9. gün koyu çıkması beni şaşırttı daha çok erken.:44:adetin 3. günü de hormon baktırdım herşey normaldi. yani LH değerim 3.5 çıkmıştı.hani hormon bozukluğu var desem yeni baktırdım .neyse ?????

canım erken yumurtlama mümkün o yüzden çalış bol bol aksatma bu ara 12-13 gün geçincede test yapar öğrenirsin umarım iyi haberi

merhaba arkadaşlar nasılsınız neler yapıyorsunuz bata son 3 gün heyecan çok ama pekte umut yok bakalımmm nasipp :18:
merhaba canım inşallah bebeğin gelir bu ay...
allah isteyen herkese hamilelik ve bebek duygusunu yasatsin insallah topiciniz hamilerle dolar bende eylul topigindeydim:KK16:
canım merhaba nasılsın hamilelik nasıl gidiyo..
evet bende eylül topiğindeydim ekimdende kasıma geldim:KK14::KK14: gelmedi henüz nazlım..
almıcam bu ay hiç bişey yapmıcam dedim dayanamadım yine ovulasyın testi aldım. belki vesile olur ...

ovulasyon testini bende kullandım yakalıyo gerçekten de..ben yakaladım ama gebeli olmadı yine...inşllah sana şans getirir canım..

slmlar arkadaşlar..
ben ovulasyon testi almıştm bu ay için dün 8. günümdü başlayım dedim yapmaya yaptım ve c çizgisi de t çizgisi de aynı koyulukta çıktı bugün de 9. gün o da aynı koyulukta çıktı..
ovulasyon testleri hakkında bilgisi olan varsa ve cevaplarsa sevinirm. 9.gün yumurtlama olur mu?

tabiki olur canım olmaz mı hiç... ama 11. 12. dede çalışmaları bırakma sen. geçen ay bende 9. gün yumurtladım adetim 25 sürdü . 8. gün arkadaşım hamile kaldı mesela:)

Son düzenleme:
merhaba canım inşallah bebeğin gelir bu ay...

canım merhaba nasılsın hamilelik nasıl gidiyo..
evet bende eylül topiğindeydim ekimdende kasıma geldim:KK14::KK14: gelmedi henüz nazlım..

ovulasyon testini bende kullandım yakalıyo gerçekten de..ben yakaladım ama gebeli olmadı yine...inşllah sana şans getirir canım..

inşallah isteyen herkesin bebişi gelir bu ay :21:

almıcam bu ay hiç bişey yapmıcam dedim dayanamadım yine ovulasyın testi aldım. belki vesile olur ...

ben de öyle diyodum ve ovulasyon testi aldım dünden beri benimde kafam karıştı:18:
yapabilsek aslında herşeyi oluruna bırakmak en doğrusu aslında..

tabiki olur canım olmaz mı hiç... ama 11. 12. dede çalışmaları bırakma sen. geçen ay bende 9. gün yumurtladım adetim 25 sürdü . 8. gün arkadaşım hamile kaldı mesela:)

ay inşallah ya erken yumurtlama da yumurta iyi olgunlaşmıyor diye biliyordum.. günlerimizi değerlendiriyoruz:KK1:
benim de adet döngüm 25 ya da 26 dır zaten

ay inşallah ya erken yumurtlama da yumurta iyi olgunlaşmıyor diye biliyordum.. günlerimizi değerlendiriyoruz:KK1:
benim de adet döngüm 25 ya da 26 dır zaten
canım kafaya hiç bişeyi takma arkadaşımın 8. günkü yumurtası şağlıklı bi gebelik oluşturdu. şans kısmet bu işler . tıp herşeyi bilemez ki ! içimizde ne mucizeler oluyor , neler oluyor neler....
ben bu ay ilk kez herşeyi oluruna bıraktım ve böyle ne kadar rahatmış ohh beeee.
umudum daha da çok böyle yapınca. 13. aya giriyoruz denemelerde.

ben bugün doktore da gittim.benim sağ tüpüm çalışmıyor malesef sadece sol daki tüpümle hamile kalabiliyorum sağ yumurtalığımda yumurta olsa bile tüp olmadığı için yumurtayı yakalayamıyor:KK43:( doktor baktı sağ yumurtalığımda yumurta olduğunu söyledi sonra da sol yumurtalığımda da çatlamış yumurta görüntüsü olduğunu söyledi.
dögümü sordu ve sol da yumurtamın çatlamış olabileceğini söyledi.

canım kafaya hiç bişeyi takma arkadaşımın 8. günkü yumurtası şağlıklı bi gebelik oluşturdu. şans kısmet bu işler . tıp herşeyi bilemez ki ! içimizde ne mucizeler oluyor , neler oluyor neler....
ben bu ay ilk kez herşeyi oluruna bıraktım ve böyle ne kadar rahatmış ohh beeee.
umudum daha da çok böyle yapınca. 13. aya giriyoruz denemelerde.

kesinlikle katılıyorum sana en başta hayırlısı tabiki.nasip kısmet..vardır elbet bi vakti de insan psikolojisi işte...

kesinlikle katılıyorum sana en başta hayırlısı tabiki.nasip kısmet..vardır elbet bi vakti de insan psikolojisi işte...

benim 4. ayım olmasına rağmen ben şimdiden yelkenleri suya indirdim :))

bende pek içemem canım öyle çaylar çok kokuyo haklısın ama

burnunu kapatıp iç bir anda ozaman kolay içilir..

canım ateşim baya düştü moralim bozulmuştu ama şimdi iyiyim..gelio benim kırmızılar..yarın bat ve gelecekler gibi...

sen ne yaptın girdin mi siteye ateşini vs halledebildin mi??

ay canım ALLAH RAZI OLSUN yapmışsın bende öyle böyle işaretleme yaptım işte :)
belli olmaz aniden yükselebiliyo ateş biliyosun :)

selam kızlar bende bi şey soracagım bilen varsa lütfen cevaplasın.. tedavide ilk ayım klomen kulladım.. ve sonra catlatma ignesi.. ve bir tane yumurtam olmaş ve o yumurta bugün çatladı.. acaba çocuk için bi tane yumurta yeterlimi şansım az mı acaba..:44::44:

selam kızlar bende bi şey soracagım bilen varsa lütfen cevaplasın.. tedavide ilk ayım klomen kulladım.. ve sonra catlatma ignesi.. ve bir tane yumurtam olmaş ve o yumurta bugün çatladı.. acaba çocuk için bi tane yumurta yeterlimi şansım az mı acaba..:44::44:

selam canım :)
niye şansın az olsun ki...
benim bildiğim her ay bir yumurta çatlar..
umarım bebeğin gelir :)

amin canım inaşah.. doktor da bundan sonrası Allah kalmış dedi.. inşah olur.. cok teşekkür ederim canım..

bugunden ıtıbaren calısmalara baslıyorum ben sonunda :) bu ay nasıl bişeyse bitmek bilmedi bu regl dönemi..
sonunda özgürümmm...:KK1::KK1:

Arkadaşlar internetten ovulasyon testlerinin fiyatlarını araştırdım oldukça pahalılar. nasıl kullanılıyorlar bilgisi olan varsa paylaşabilir misiniz? mesela bir test bir kerelik kullanım için mi yoksa aynı testi o ay bir kaç sefer kullanabiliyor muyuz? dediğim gibi 1 kerelik kullanım içinse oldukça pahalılar. yardımcı olursanız çok sevinirim.

ben de öyle diyodum ve ovulasyon testi aldım dünden beri benimde kafam karıştı:18:
yapabilsek aslında herşeyi oluruna bırakmak en doğrusu aslında..

ah canım keşke yapabilsek geçen ay denedim ilk kez bende yakaladım ama tutmadı bu ay. adetiminde kaçıncı gün başladı emin olamadım o yüzden bu ayda denemeye karar verdim yoksa gün sayıyorum durmadan o daha da yorucu

Arkadaşlar internetten ovulasyon testlerinin fiyatlarını araştırdım oldukça pahalılar. nasıl kullanılıyorlar bilgisi olan varsa paylaşabilir misiniz? mesela bir test bir kerelik kullanım için mi yoksa aynı testi o ay bir kaç sefer kullanabiliyor muyuz? dediğim gibi 1 kerelik kullanım içinse oldukça pahalılar. yardımcı olursanız çok sevinirim.

canım içinde birtane yokki onların fiyatları içindeki sayıya bağlı... 6 12 tane vs...
her testi bir kere kullanabilirsin normal gebelik testi gibi...
kullanacaksan eğer zaten içinde nasıl uygulayacağın yazar :)

X