Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

sağol canım. sanırım hamilesin Allah kucağına sağlıklı sıhhatli şekilde almayı nasip etsin. bende bebek çok istiyorum. daha bir buçuk ay önce vajinismusu yendim. benide eklermisiniz listeye 22 kasım gelmesi gereken adet dönemim. inşallah hiç sorunsuz bi şekilde hamile kalırım. ve tüm isteyenlere Allah nasip eder inşallah. hamilenin duası kabul olurmuş. bizler için bol bol dua edermisin. teşekkürler:nazar::emir_bebek::nazar:

minelçetin hoşgeldin canım... :KK1::KK1::KK1:

o sıkıntı geçti bende direkt buraya geldim, tanıdık biri görmek güzel yaa.. :KK1::KK1::KK1::KK1:

hadi bakalım oflu bana ve diğer arkadaslara uğur getirirsin inşallah... iki gündürr acayipp omuz ve bel agrısı cekyorumm adetede daha 8 gün varr her seferindee cokk hevesleniyorumm kırmızılar elimde patlıyoo bu ayy hadi diorumm takma kafanaa amaa adet günü yaklastıkca acabaa varmıdır oluyo insan...allah yardımcımız olsunn

inşallah hamilesindir cnm kaç ne zamandır istiyosunuz..

haklısın bat yaklaştıkça insan düşünmeden edemiyor...hakkımızda hayırlısı

hadi bakalım oflu bana ve diğer arkadaslara uğur getirirsin inşallah... iki gündürr acayipp omuz ve bel agrısı cekyorumm adetede daha 8 gün varr her seferindee cokk hevesleniyorumm kırmızılar elimde patlıyoo bu ayy hadi diorumm takma kafanaa amaa adet günü yaklastıkca acabaa varmıdır oluyo insan...allah yardımcımız olsunn

biz her ay aynı senaryoyu oynuyoruz canım kısaca...
bu ay hiç test yapmıcam :)
sadece evde 1 tane var.. onu da günüm geçince yapıcam..
yoksa yok napalım..
her şeyin hayırlısı... :KK6::18:

kızlar bat 8 kasım benide eklermisiniz listenizee... 1.5 yıllık evliyim hiç korunmadık düzenli ilişkidede bulunmadık amaaa tutmadı yanii saglık sorunlarım cıktı kan demir eksikliği falan die... neyseki onuda çözdüm aradan 2 ay geçti hala tık yok... eşimide götürdüm doktora sperm testi falan onlardada sorun cıkmadı doktorr herşeyin cok normal oldugunu söledi benim hormonlarda dahil o yüzden benimde umudum kasım diyenlerdenimmm benide aranızaa alınnnn...

hım yazmışsın evt..

canım sorununuz yokmuş ne güzel inşallah tez zamanda gelir bebeğin..

stresten de olmayabiliyomuş canım belki bizim en büyük sorumumuz stres..

arkadaşlar ben dün regl oldum.. ovulasyon için ateş ölçümü yapıyorsunuz ya o olay nasıl oluyor biri bana ayrıntılarıyla anlatabilir mi acep???

bi de bu ay içinde yenilip içilmesi gereken gıdalar var mıdır :KK1::KK1::KK1::KK1:

takviye çalışmaları yapalım belkim faydası olur :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

inşallah hamilesindir cnm kaç ne zamandır istiyosunuz..

haklısın bat yaklaştıkça insan düşünmeden edemiyor...hakkımızda hayırlısı

cnm benim olay biraz karısık 1.5 yıllık evliyim evlendiğimden bbu yana hiç korunmadık ama evliliğimin ilk 8 ayı sorun yaasadımm alısamamak gibi falan sonraa evime alıştım yumurtlama dönemlerimi takip ettim ocaktan nisana kadar her ay hüsrana kapıldım hüngür hüngür agladım mayıs ayında doktora gittim bende sorun olmadıgını söledi eşinide getirmelisin dedi tek sorunumun kan ve demir eksikliği cok yüksek cıktı 1.5 ayda onun tedavisini gördümm ee haliylee o kadar ilaç ve iğnede korunduk eşimide daha gecen ay ikna edebildimm sonuc olarak ondada sorun cıkmadıı bide son 3-4 ay adet düzensizliği yasadım gecen ayda 9 gün geciktim sandımkii bebiş gelcekk gene hüsrana ugradım tabii bakalım bu ay ne olcak inşallah oflu ve sizz bebiş bekleyen anne adaylarıı bana da uğur getirirsinizz

biz her ay aynı senaryoyu oynuyoruz canım kısaca...
bu ay hiç test yapmıcam :)
sadece evde 1 tane var.. onu da günüm geçince yapıcam..
yoksa yok napalım..
her şeyin hayırlısı... :KK6::18:

tabikide herşeyin hayırlısı ama etrafın baskısı bide ben tam cocuk yapıcam dedim ablam hamile kaldı sorunlu geçirdi o arada hadi ben biraz durayım dedim tam dedim bu aylarda acaba olurmuu annelere babalara vee kocama bu mutlulugu yasatırmıyım dedimm derkenn eşimin abisinin karısı da hamile kaldıı sürekli nispet yapar gibilerr ayrı evlerdede olsakk telefonla yetiyolarr haliylee kafamada cok takıyorumm

cnm benim olay biraz karısık 1.5 yıllık evliyim evlendiğimden bbu yana hiç korunmadık ama evliliğimin ilk 8 ayı sorun yaasadımm alısamamak gibi falan sonraa evime alıştım yumurtlama dönemlerimi takip ettim ocaktan nisana kadar her ay hüsrana kapıldım hüngür hüngür agladım mayıs ayında doktora gittim bende sorun olmadıgını söledi eşinide getirmelisin dedi tek sorunumun kan ve demir eksikliği cok yüksek cıktı 1.5 ayda onun tedavisini gördümm ee haliylee o kadar ilaç ve iğnede korunduk eşimide daha gecen ay ikna edebildimm sonuc olarak ondada sorun cıkmadıı bide son 3-4 ay adet düzensizliği yasadım gecen ayda 9 gün geciktim sandımkii bebiş gelcekk gene hüsrana ugradım tabii bakalım bu ay ne olcak inşallah oflu ve sizz bebiş bekleyen anne adaylarıı bana da uğur getirirsinizz

canım inşallah bebeğin seni çok bekletmez....artık çoğu şeyin çaresi var canım ki sizde bir problem yokmuş..sıkma canını inşallah bizimde bebeklerimiz gelecek..

tabikide herşeyin hayırlısı ama etrafın baskısı bide ben tam cocuk yapıcam dedim ablam hamile kaldı sorunlu geçirdi o arada hadi ben biraz durayım dedim tam dedim bu aylarda acaba olurmuu annelere babalara vee kocama bu mutlulugu yasatırmıyım dedimm derkenn eşimin abisinin karısı da hamile kaldıı sürekli nispet yapar gibilerr ayrı evlerdede olsakk telefonla yetiyolarr haliylee kafamada cok takıyorumm

zaten şu çevre baskısı yok mu..evlenmezsin evde kaldı diye baskı yaparlar...evlenirsin çocuk..bi tane yaparsın e ikinci hani.....valla hakikaten bazen sinir bozucu oluyo elalem...

ama elbet olacak canım Allahın izniyle bebişimiz..sıkma canını..

aysuncum inceledim ve çok uygun geldi inşallah işe yarar da sen de al inşallah hamiş kalırsın :) oflu geçen ayın topikini umaygülay actı hamiş kaldı hadi sıra sende :) eger sen de hami kalırsan hepimiz sırasıyla topic acıcaz :) Allah burda bebek isteyen tüm kadınların ve benim de kucagımızı bos bırakmasın.

zaten şu çevre baskısı yok mu..evlenmezsin evde kaldı diye baskı yaparlar...evlenirsin çocuk..bi tane yaparsın e ikinci hani.....valla hakikaten bazen sinir bozucu oluyo elalem...

ama elbet olacak canım Allahın izniyle bebişimiz..sıkma canını..

her adet dönemim yaklasmasına 1 hafta kalaa kendimi bebek kıyafetlerine bakarken görmekten bu sitedeee herkesin hikayesini okumaktann cevremdeki insanların bu cocuk baskısından sıkıldım haliiylee allahım hepimizee hayırlı şekildee hayırlı evlatlarımızı kucaklarımza almayı nasip etsin inşallahh meselaa 8 gün kaldı adetimee felaket bi bel agrısı yasıyorum su anda ama bunuda biliyorumki psikolojikk sürekli uyku halim varr buda psikolojik sanırım sürekli idrara cıkıyorum saat bası bakalımm ne olcak...

ne guzell inşallah bu ay hayırlı haber verırsın canım benım..
daha fazla kendini üzme olur mu..
veren RABBİM aç ellerini dua et..
ALLAHIM HERKESE HAYIRLI EVLATLAR VERSİN İNŞALLAH..

ne guzell inşallah bu ay hayırlı haber verırsın canım benım..
daha fazla kendini üzme olur mu..
veren RABBİM aç ellerini dua et..
ALLAHIM HERKESE HAYIRLI EVLATLAR VERSİN İNŞALLAH..

aminn bu arada listeye benide eklee eklmdin sanırımm :d belki uguru bu getirir :d

her adet dönemim yaklasmasına 1 hafta kalaa kendimi bebek kıyafetlerine bakarken görmekten bu sitedeee herkesin hikayesini okumaktann cevremdeki insanların bu cocuk baskısından sıkıldım haliiylee allahım hepimizee hayırlı şekildee hayırlı evlatlarımızı kucaklarımza almayı nasip etsin inşallahh meselaa 8 gün kaldı adetimee felaket bi bel agrısı yasıyorum su anda ama bunuda biliyorumki psikolojikk sürekli uyku halim varr buda psikolojik sanırım sürekli idrara cıkıyorum saat bası bakalımm ne olcak...

bu ay bütün belirtileri yaşadım ben maşallahhhh :KK1::KK1::KK1::KK1:
ama gene geldi gıcık kırmızılar..
kendini dinlememek elde değil gerçekten..
RABBİM aratmadan versin inşallah cümlemize...

cumleten herkeze hayirli aksamlar nasilsiniz bende eve getirdim pc yi artik sik gorusuruz canlarim bugun adet oldum oglen saatlerinde olmustum ama hala kahve lekesi gibi dvm gelmedi bu saate kadar sizce ustune gormus olabilirmiyim normalde adetim 30 gun surerdi ama 29 gun surdu yani yeni battim 28 kasim deistirirsen sevinirim oflucum moralleri bozmak yok yola devam :))))

// KASIM AYI LİSTESİ //

aysunayy:.............. // 1 Kasım //
jour:...................... // 1 KAsım //
yasib2538:............... // 3 Kasım //
rumuzyok:............. // 4 Kasım //
aklima:............... // 4 Kasım //
nermin_35:..................... // 7 Kasım //
tutuhak:................ // 8 Kasım //
Hapsuu:............... // 9 Kasım //
skaya2006:................ // 10 Kasım //
findikkentli:............. // 10 KAsım //
deryalçın:...................// 10 Kasım //