Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Kızlar benim bugun yumurtlama günüm ama hiçbir belirti yok yaaa. Çok moralim bozuluyo. Tüm düzenim şaştı. Gerçi eşimde Çarşambaya kadar yok. Dün sabah çalıştık ama çatladığını hiç sanmıyorum yumurtamın....

cnm çok seviniyorum senin adına rabbim hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin inş... ne kadarlık oldu bacaksız:)

tatlım tam gününde çatlamayabilir yani belki yarın falan çatlar illaki gününde olmayabilir dün çalıştıysanız spermler zaten yaklaşık 2 yada 3 gün canlı kalabiliyor tutma ihtimali yüksek yani

akıntı falan yok mu canım ateşini ölçüyor musun peki onda belli olur

Son düzenleme:

tatlım tam gününde çatlamayabilir yani belki yarın falan çatlar illaki gününde olmayabilir dün çalıştıysanız spermler zaten yaklaşık 2 yada 3 gün canlı kalabiliyor tutma ihtimali yüksek yani

Ay tatlım inşallah ya. Çok tesekkür ederim.Bir daha ki halvet 23 Kasım a kaldı çünkü. Bir sorum olacak? adet bittikten 2 gün sonra da yumurtlama olur mu?

amin canım Allah razı olsun kan sonucuna göre 4 hafta görünüyor canım ama daha kesemiz yok meydanda teyzesi

ayy teyzesi yer onu....:) büyüyo yavaş yavaş annesi yakında gözükür keseside rabbim hayırlısı ile doğmasını nasip etsin inş uzun ömürler versin bebişimize inan çok seviniyorum yaa o sade senin bebişin değil annesi bizimde sanal bebişimiz:) burda büyücek yavaş yavaş...

selam arkadaşlar a. aranıza yeni katıldım çok anlayamıyorum konuştuklarınızı ateş konusu nedir bana da yapabilirmiyiz?

bnde pko var 3 aydır glucophage kullanıyorum ben tam ne zaman denemeliyiz bilem,iyorum çünkü adet düzenliği oluyor pko dan dolayı.. adet görmeme tabi gecikmezse 3 gün var eğer gecikirse bu ne anlama geliyor yani her adet görmek yumurtlamak mı demek...akıntım var hareket edince kasığımda agrı oluyor ve göğüsüğm de hassaslaşmaya başladı bu normalde adet belirtisi ama keşke bebek olsa inş herkes için hayrılısı olur Rabbim hayırlı hamilelikler nasip etsin yardımlarınızı rica ediyorum arkadaşlar..

hayır canım her adet olan yumurtluyor demek değildir yumurtlama olmadanda her ay adet olabiliriz pco durumu çok farklı normal yollarla yılda 2 defa yumurtlayabilirler ateş olayıda adetinin ilk gününden itibaren ateşini her sabah aynı saatte ölçüp kaydediyosun ateşin düştüğü zamn yumurtluyosun demektir sonra ateş tekrar yükselir ve yüksek devam ederse hamilesindir düşerse adet olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…