Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

bikaç gündür hamile haberi almıyoruz zaten...
mucize olsa ahhh mucize :):KK49:

ah ahhhhhhh rabbim güldürsün şu yüzümüzü artık yaaa ..... geldiğinde poposuna poposuna vuracam bebişlerin hiç bi anne bu kadar bekletilirmi yaaa ne kadar ayıp:)

1. benimde gecen ay 9 gün gecikti hiç bukdr gecikmemişti.. ovulasyon günüm diye düşündügüm gün hiç akıntım olmadı... tam testii bayramın son günü akıntım geldii uzayan şeffaf kesin ogundu ama annemlerdeydik olamadı ilişki...gecikmeolunca düznede şaşıyor.. bilmiyorum daha bu ay olmadı diyorum en azından umutlanıp fos diye sonmek daha kötü oluyor.. snein ikinci gebeligin baya deişik olmuş.. okudum bu formda gec döllenme olunca sneinki gibi oluyormşşş...rabbim hayırlısn versin çok düşünmemek lasım.. üzülünce hamile kalınsa çoktan kalmam lazımdı ondan sakin olmak lazımda onuda çok beceremiyorum:)
Canım az kalmış zaten çok az bir zaman sonra öğreneceksin hamiş olup olmadığını....Sakin olmayı kimse beceremiyor maalesef :KK43:

Selam arkadaslar.. Benim bat dündü ama hala gelen giden yok.. Ben de gittim kan testi yaptırmaya bı umut.. Ama sonuc negatif.. :KK43:( esime belli etmemeye çalışıyorum ama adetim gelmediği için çok ümitlenmiştim.. Üzüldüm çok.. Napim.. Hayırlısı böylemis:KK43: neden gelmedi hala onu da anlamış değilim..

Selam arkadaslar.. Benim bat dündü ama hala gelen giden yok.. Ben de gittim kan testi yaptırmaya bı umut.. Ama sonuc negatif.. :KK43:( esime belli etmemeye çalışıyorum ama adetim gelmediği için çok ümitlenmiştim.. Üzüldüm çok.. Napim.. Hayırlısı böylemis:KK43: neden gelmedi hala onu da anlamış değilim..

tatlım eğer stres yaptıysan bu adet gecikmesine neden olur yani belki strestendir ve şunuda ekliyim herkesin kan testinde çıkmıyo mutlaka idrar testide yap uzmandan dinledim her zaman kan testi güvenilir olmayabiliyomuş

canım sakın üzülme herşeyn hayırlısı kafaya taktın ondan gecikme olabilir canım ama hala kırmızılar gelmedyse umudunu yitirme ben bide şöyle bişey biliyorum adetin öne gelirse bi kaç ay ozaman rahim kendini bebeğe hazırlıyomuş

canım sakın üzülme herşeyn hayırlısı kafaya taktın ondan gecikme olabilir canım ama hala kırmızılar gelmedyse umudunu yitirme ben bide şöyle bişey biliyorum adetin öne gelirse bi kaç ay ozaman rahim kendini bebeğe hazırlıyomuş

adetin öne gelirse ne demek canım anlamadım ben ?:KK52:

adetin öne gelirse ne demek canım anlamadım ben ?:KK52:

öne dediği herhalde gecikmekten bahsediyo cnm bende duymuştum onu mesela normalde adetlerin düzenliyse ve korunmayı bıraktıktan sonra gecikme olduysa bu rahimin kendisini hamileliğe hazırladığının göstergesiymiş

tatlım eğer stres yaptıysan bu adet gecikmesine neden olur yani belki strestendir ve şunuda ekliyim herkesin kan testinde çıkmıyo mutlaka idrar testide yap uzmandan dinledim her zaman kan testi güvenilir olmayabiliyomuş

dinlediğini yanlış yorumlamışsın galiba canım kan testi en güvenilir testtir ve idrardan çok daha kesin ve çabuk sonuç verir adet gecikmesi olmadan bile sonuç alabilrsin kan testinde ama hamileliklerin %50 si kendiliğinden sonlandığı için okadar çabuk kan testi yapmayı önermiyor (adet gecikmesinden önce pozitif sanılıp moral bozulmasın diye) idrar testinde pozitif çıktığında kesinleştirmek için kan testi yapılır yani kan testi idrar testinden daha güvenilirdir...kanda negatif çıkarsa idrarda pozitif çıkma olasılığı yoktur...

napıyosunuz kızlarrr :KK1:[/QUOT

napalım canım sen napıyosun? ya benim adet olmadan öncede sol yumurtalık tarafımda bi rahatsızlık hissi vardı adet oldum hala var :KK52: bu ne şimdi ama yaaaa:KK52::KK52::KK52:

normal o cnm ancak adetten sonra geçer ... bnm de öle oluyodu bazen gerçe yumurtalık değilde kasık sancılarım devm ediyodu sonra geçiyodu önemli bişey değildir yani

dinlediğini yanlış yorumlamışsın galiba canım kan testi en güvenilir testtir ve idrardan çok daha kesin ve çabuk sonuç verir adet gecikmesi olmadan bile sonuç alabilrsin kan testinde ama hamileliklerin %50 si kendiliğinden sonlandığı için okadar çabuk kan testi yapmayı önermiyor (adet gecikmesinden önce pozitif sanılıp moral bozulmasın diye) idrar testinde pozitif çıktığında kesinleştirmek için kan testi yapılır yani kan testi idrar testinden daha güvenilirdir...kanda negatif çıkarsa idrarda pozitif çıkma olasılığı yoktur...

bilmem ben öle duydum ama dediğin doğru olabilir cnm yani moral bozmamak içindir herhalde ben yanlış anlamış olabilirim ama bi yerde daha duymuştum kişiden kişiye farklılık gösterebiliyomuş

canım tebrık ederım senı
allah kucagına almayı nasıp etsın
gecen ay catlama ıgnesı olmustunya canım
bu ay bısey yaptın mı?
batlarımız aynıydı gecen ayı ordan hatırlıyorum

rabbim ol demedikçe iğne falan bahane canım bu ay hiçbişey yapmadım tersine bide izne gittik 20 günde 2 kere belki olmuştur:KK17: hiç beklemiyordum bu ay o yüzden ateşimi bile ölçmedim darısı sana ve tüm isteyenlere inşallah

X