Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

meraba kızlar bugün nasılsınız ? oflu sen naptın belirtiler devam ediyodur inşallah... ay senin adına bende çok heycanlanıyorummm hadi güzel haberlere adım adım yaklaşıyoruzdur inşallah

oflu işi ilerletti vala sabırsızlıkla bekliyoruz güzel haberlerini:)

SELAM CANIM...
ankara da oturmadığım için bilmiyorum ama bilen vardır heralde...
bu arada burdan okuduğum kadarıyla hsg çekilmeden 10 15 dk önce 1 tane ağrı kesici iç..
ağrıları azaltıyormuşş...

yok bennnn negatif gördüm ya 2 gün önce ondan korkmuyorum bi umut belk çift çizi görüürm diyorum:)sabredebilirsen adet günü yap ben çok sabırısım bu konuda
yarın yapmayı düşünüyorum aslında...
zaten 1 testim var....
off off eşim artık test almıyor (
yapma diyo üzülüyomuşum da bilmem ne de...

oflu işi ilerletti vala sabırsızlıkla bekliyoruz güzel haberlerini:)

ahh ahhhh bende çok sabırsızım :)))

tatlım erken yani bnm teyze kızlarınınki baya geç belli oldu yani ben üzülme diye diyorum azcık daha sabret bence cnm

benim işim belli olmaz :))
eğer eşim halvet isterse bu gece sabaha test yapmam...
salı yaparım...
ama olmazsa yarın yapmayı düşünüyorum

bnm teyzemin kızı hamileymiş erkenden test yapmış çıkmamış üzülmüş snr 5 gün mü ne gecikmeyle yapmış öle belli olmuş döllenme geç olduysa hemen çıkmaz ondan dedim tatlım

bnm teyzemin kızı hamileymiş erkenden test yapmış çıkmamış üzülmüş snr 5 gün mü ne gecikmeyle yapmış öle belli olmuş döllenme geç olduysa hemen çıkmaz ondan dedim tatlım

anladım canım da işte sabırsızlık var :)

ya kızlarrrr akıntım fazlalaştı sol ve sağ yumurtalığımda batma şeklinde ağrılar ve kasılmalar var offf acaba adet belirtisimi hamilelikmi yaaa yumurtalarımı resmen hissediyorum içimde hangisinin ağırdığı çok belli oluyo hareket ediyolar sanki off yaaa

canım tebrık ederım senı
allah kucagına almayı nasıp etsın
gecen ay catlama ıgnesı olmustunya canım
bu ay bısey yaptın mı?
batlarımız aynıydı gecen ayı ordan hatırlıyorum

Ne Zaman ÇİFT ÇİZGİ Görücez Yarabbim... (
SABRETMEK Çok Zormuş..

Ne Zaman ÇİFT ÇİZGİ Görücez Yarabbim... (
SABRETMEK Çok Zormuş..

ya oflu sende nasıl belirtiler var benim yumurtalıklarımda ağrı ve batma şeklinde kısa sancılar var özellikle hareket edince oluyo başka bişe yok henüz bide gögüslerim hafif acıyo

ya oflu sende nasıl belirtiler var benim yumurtalıklarımda ağrı ve batma şeklinde kısa sancılar var özellikle hareket edince oluyo başka bişe yok henüz bide gögüslerim hafif acıyo

kasıklarımda batmalar oluyo aralıklarla...
göğüslerim şişti acıyolar hassaslar....
arada belime ağrı giriyor...
böyle işte :)

inanamıyorum kızlar yaaa demin başka topikteydim bi bayan 2 aylık evliymiş ve dört haftalık hamile olduğunu öğrenmiş ama kararsızmış aldırabilirmiş... ya biz yanıp tutuşuyoruz çocuk die bazı insanlarda o mucizevi olayı atıp bi kenara kurtulmak istiyolar hayat ne garip demi

kasıklarımda batmalar oluyo aralıklarla...
göğüslerim şişti acıyolar hassaslar....
arada belime ağrı giriyor...
böyle işte :)

aynı belirtiler bendede varda özellikle sol yumurtalığımda ağrı fazla kimi zaman çift taraflı oluyo ama insanın aklına hemen adet ağrısı geliyo yaa bide daha 8 gün var puf nasıl geçecek bilmem bari senin mutlu haberini alsak morelimiz düzelirdi biraz

bende okudum onu...
bende hamileyim kısmında...
napalım dünya işte..

bikaç gündür hamile haberi almıyoruz zaten...
mucize olsa ahhh mucize :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…