Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Canım hoşgeldin aramıza. Adetine yakın ateşin düşmüyor ve sabitleniyorsa hamilesin demek oluyor bildiğim kadarıyla. Her ay adet görüyorsan bile yumurtlama her ay olmayabiliyor diye biliyorum. Ama tabi tecrübeliler daha iyi biliyor....

ewet tatlım ateş konusu arkadaşımın dediği gibi her gün sabah ilk kalktığında yataktan çıkmadan ölçüyosun eğer yükselme varsa ve adet günündede yüksekse hamile olabilme şansın oluyo .. yumurtlama dönemi ise 28 günde bir adet görenlerin adetinin 14. gününde yumurtlama dönemi oluyo tabi bu değişkendir herkeste aynı değildir ama en çok yumurtlamanın olduğu zaman 12. 14. 16. 18. 20 ve 22. günlerdir bu günlerde ilişki olursa hamilelik şansın yüksek oluyo cnm umarım anlatabilmişimdir

anladım teşekkür ederim yani bn biraz sabredmem gerekiyor bu ay hastalığımdan ölçmeye başlıcam yaklaşık kaç derece olabiliyor yada kişiden kişiye değişir mi

Süper bir anlatımdı bence tatlım. Tebrikler........

Süper bir anlatımdı bence tatlım. Tebrikler........

ne demek cnm bnm inş en yakın zamanda sende hamiş olursunn....:) başka kafana takılan varsa sorabilirsin cnm pko yu da kafana takma tedaviyle düzelen bi hastalık bi aralar bendede vardı bekarken ilaçla kayboldu düzene girdi herşey seninkide geçer en yakın zamanda tatlım ve adet olduktan sonra takip etmeye başla mümkünse gün aşırı ilişkiye gir ve ilişkiden snr bi müddet yat yatakta ayağa kalkma

haha kişileri karıştırdım sanırsam:)

Son düzenleme:
tatlım eğer stres yaptıysan bu adet gecikmesine neden olur yani belki strestendir ve şunuda ekliyim herkesin kan testinde çıkmıyo mutlaka idrar testide yap uzmandan dinledim her zaman kan testi güvenilir olmayabiliyomuş

Biraz isim vardı tatlım.. Ancak gelebildim.. Heralde yarın filan gelir benim kırmızılar.. Yarın da gelmezse o zman kurt düşecek icime..( dün sabah yapmıştım idrar testi kocaman bı tek çizgi vardı.. zaten o ikinci çizgiyi goriim o testi çerçeveletip duvara asicam

kız allah iyiliğini vermiye koparttın beni burada hee:) görüceksin inş tatlım sadece sabır biraz biliyorum zor ama hepimiz aynı durumdayız tek değilsin yani beklemek çok ama çok zor inş yüzümüz güler bu ay...

kızlar bugun regl olmadan gecırdıgım ucuncu gundu.... napıcam ben .....bugun yapmadım test......

:)olsun bn anladım banaydı galiba :) yani şimdi adetime normalde 3 gun var acaba hala yumurtlamamış ve şuan o oluyor olabilr mi?

adet görene kadar mı gün aşırı

Düşünsene eve gelen misafirler filan bakacak duvara.. Aaa gorgusuz gibi ne asmış duvara dicek.. Tabii benim cevap hazır.. E siz soruyodunuz ya cocuk yok mü diye.. E iste kanıtı.. Vaaar ayy İnan tatlım ben isim gereği resmi kurumlara çok girip çıkan biriyim.. Oralarda masa bası is yapan memeurlar olur ya hani bilirsin.. Onlar bile soruyor artık cocuk yok mü diye aslında 3 aydır deniyoruz cocuk için ama ben sanki yıllar olmuş gibi hissediyorum bu kısa zaman icinde..

kızlar bugun regl olmadan gecırdıgım ucuncu gundu.... napıcam ben .....bugun yapmadım test......

tatlım 5. günde yapabilirsin test daha güvenilir olur

ama tabi ben olsam dayanamaz yapardım tabi hiç gecikmiyosa adetim hep gününde oluyosan yap test yarın bnce cnm

Son düzenleme:
:)olsun bn anladım banaydı galiba :) yani şimdi adetime normalde 3 gun var acaba hala yumurtlamamış ve şuan o oluyor olabilr mi?

adet görene kadar mı gün aşırı

olabilir tatlım bu kişiden kişiye değişir hiç belli olmaz bazıları adet gününde bile yumurtluyomuş yani sen adet bittikten snr gün aşırı ilişkiye gir bi sonraki adete kadar.. ama dikkat bak gün aşırı hergün değil çünkü hergün yapılan ilişki erkeğin sperm kalitesini düşürüyo cnm.. bu arada adet süren kaç gün ortalama ben sana sölim yumurtlama gününü

kızlar bide belirgin belirtiler arasında şuda var eğer adete yakın sivilcenz her zaman çıkıyosa ve bu sefer aksine sivilce çıkmamış cildiniz parlamışsa büyük ihtimal hamilesiniz:):)

evet bzde gün aşırı yapıyruz ama bnmm pko oldğu için blli olmuoyo ama 2 ay tam zamnlı 1 ay gecıkmlı oluyrum dyeblyrum gecen ay gecıktı 13 ağustos 11 eylül 25 kasım

kızlar kendinize mutlaka küçük bi defter alın ve adetten sonraki her gün olan belirtileri oraya yazın bu sayede her ay ne gibi değişiklikler olduğunu, farklı bi değişiklik olup olmadığını takip edebilirsiniz ben öle yapıyorum sabah yazdım şimdi okumayan arkadaşlarım için bidaha yaziyim dedim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…