Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

benim çevirimi beğenmedin heralde işin özünü söyledim sana 2 hafta daha olmazsan 1 test daha yap diyolar

Yok canim begenmemek falan olurmu oyle sey disardaydim tekrar girince okudum yorumlarinizi yorum yapan herkese ayri ayri tesekkurler bukadarini cevirdimde aslinda ne demek istedigini anlamadim yani bhcg de bi yukselme var ama hamile demek icin yeterli degilmi demek istemis orasini anlayamadim benim simdi hamile olma ihtimalimmi varmis:26:

kızlar bende yatıyorum yavastan...
dua etmeyi unutmuyoruzz :)))

herkese hayırlı geceler...

kızlar hayırlı geceler baya bi takip ettim yazdıklarınızı gece gece sohbet edecek birilerine baktm diğer topikteyim aslında ama bende aranıza katılabilirmiyim:))))

kızlar hayırlı geceler baya bi takip ettim yazdıklarınızı gece gece sohbet edecek birilerine baktm diğer topikteyim aslında ama bende aranıza katılabilirmiyim:))))

canım hoşgeldin...
ben yatıyorum ama burdaki arkadaşlarla sohbete devam et :)
yarın okurum inşallah hayırlı geceler...

inşallah geçmişte belirtilerimi yazmıştım..
sence ihtimal var mı ??

yatıcam kızlar yarın görüşürüz inşallah..

yazdıklarında belirti var canım benim en büyük belirtim kasık ağrısıydı aslında çok belirti oldu bende

hoşgeldin canım bu akşam çok sessiz buralar bende bakıyorum öle:)

hazır aklıma gelmişkn ist zeynep kamil hastanesinde iyi bi doktor bileniniz varmı ki?

Canımmmmmmmm
bu süper bi haber hamilesin işte günün de geçmiş sayılıyo artık kimyasal da olamaz
Tebrik ederim canım ya inşş rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

sağol canım benim şimdi tekrar yaptım yine pozitif hiç beklemiyodum bu ay izne gittik biliyosun ama ev taşıyıcaz nasıl olacak bilmiyorum:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…