Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Başımdan 2 gebelik geçti cnm. Tecrübe ile sabittir. İlla belirti bekleme. Hiçbir belirti olmadan da hamiş olabilisin. Yada belirti yokken 1 saat sonra ağrı hissedebilirsin kasıklarında anlık. Senin için sıkıcı birgün olacak desene... Bende hiç sevmiyorum şu ziyaret olayını. 22 Kasım büyük gün o zaman senin için....

seni bu halde görelim artık cnm

amin cnmm herkesi göbüşü şişmiş görelim tek çiçekle bahar gelmiyor ondan herkesin de olsun:)
senin nezaman cnmmm batın..ben 2 gün önce tst yaptım negatif çıktı diye çok umutlu deilim %30 bi umudum var okdr:)

cnm regli günümde test yapmıştım tek çizgiyi gördüm herzamanki gibi we pazartesiyi bekliyordum ama böle oldu bakalım neler olcakk:18:

ooo bugünden 5 gün önce test yaptım diyorsun olsada çıkmazmış..bu ay geç yumurtladın belkide o yüzdende gebelik çıkmadı tabi 5 gün öncesinden..

yumurtlama takibi yaptın mı??

Ben 2. gebeliğimde adetime 3 gün vardı kan testi yaptırmıştım. Değer sadece 0.13 çıkmıştı. Adetim geçtikten sonra bile idrarda çıkmamıştı düşün tatlım. Umudunu kaybetme hiçbir zaman. Benim Bat 4 Aralık cnm. ama 2 aydır düzensizlik var. Gecen ay 17 gün gecikti adetim hayatımda ilk defa. Adet bittikten 2 gün sonra ovilasyondaki gib akıntım ve kasık ağrım oldu. Aslında ovilasyonum bugün ama hiç belirti yok. Herseytim karma karışık oldu senin anlayacağın. Bu ay umudum az ama yine olumlu düşünüyorum tatlım....

ooo bugünden 5 gün önce test yaptım diyorsun olsada çıkmazmış..bu ay geç yumurtladın belkide o yüzdende gebelik çıkmadı tabi 5 gün öncesinden..

yumurtlama takibi yaptın mı??

ewet cnm yaptım sanırım aslında bu ay pek üstüne düşmedimm bikerede böle deniim dedim
şuan kahverengiler gelmeye dewam ediyo benim gibi yaşayanlar warmı acaba???:18:

benimde gecen ay 9 gün gecikti hiç bukdr gecikmemişti.. ovulasyon günüm diye düşündügüm gün hiç akıntım olmadı... tam testii bayramın son günü akıntım geldii uzayan şeffaf kesin ogundu ama annemlerdeydik olamadı ilişki...gecikmeolunca düznede şaşıyor.. bilmiyorum daha bu ay olmadı diyorum en azından umutlanıp fos diye sonmek daha kötü oluyor.. snein ikinci gebeligin baya deişik olmuş.. okudum bu formda gec döllenme olunca sneinki gibi oluyormşşş...rabbim hayırlısn versin çok düşünmemek lasım.. üzülünce hamile kalınsa çoktan kalmam lazımdı ondan sakin olmak lazımda onuda çok beceremiyorum:)

gülüm buralarda geçmez zaman yanımda senden kalan zamansız hasretin var
unutmak istesem bile unutamam sesinii duymadan yaşayamam
sana sarılmadan uyuyamam

sen benim gülen yüzüm
sen benim en büyük sözüm
inan kimselerde yok gözüm
SENDEN BAŞKA....

bu sözler sana bebeğim gel artık.....

cnm bnmde gecikmem oldu bugün 5.gün ama kahve rengibordo gibi bişiler geliyor şimdi inşallah yerleşmedirr ilk kez gecikmem olduu pufff

tatlım yerleşme kanaması olabilir bak o kanamayı gördükten sonra test yapabilirsin tabi bir gün sonrası .. çünkü eğer hamileysen o kanamadan sonra hcg üretilmeye başlıyomuş ki inş da hamişsindir kız:)

ewet cnm yaptım sanırım aslında bu ay pek üstüne düşmedimm bikerede böle deniim dedim
şuan kahverengiler gelmeye dewam ediyo benim gibi yaşayanlar warmı acaba???:18:

hemde çok var cnm ben çok duydum sadece kahverengi akıntısı olup sonra adet görmeyen bi çok tanıdığım sonradan hamile olduğunu öğrendi ayyyy inş sende hamişsindir

ayyy inşallahhh tatlımm
yarın test yapsam çıkar heralde dimii
tabii eğer kırmızıları görmessemm

ayyy inşallahhh tatlımm
yarın test yapsam çıkar heralde dimii
tabii eğer kırmızıları görmessemm

çıkma ihtimali yüksek tatlım ayy ben bile heyecan yaptım hadi artık yaa birimizden biri hamiş olsun bari çok istiyorum kızlar her birinize dua ediyorum bol bol inş rabbim yüzümüzü güldürür... tatlım ne zamandan beri kahverengi akıntın geliyo senin

aynen cnmm bende tüm isteyenler adına dua ediyorum hepp kabul olur inşallahhh hepimizin yüzü gülerr sonunda ....
cnm dün gece 1 damla we bu sabahtan itibarende afedersin lavaboya gittiğimde geliyoo bakalım pd koydum gelirse die

huu huuuuuuuuuuuuu

bennnn geldiiiiiimmmmmm

kızlarrrr benim göğüsler gerçekten şişti sanırım

göğüs ucu çevrisindeki o halkada beyaz beyaz bişeyler çıkmışşşş

hmm daha yeni gelmeye başlamış cnm istersen bi gün daha bekle ama istersen yapabilirsinde çünkü hcg artışından hemen snr belli oluyo die biliyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…